Please Don’t Meet Him Konusu- Bilim Kurgu Türünde Yeni Bir Romantik Kore Dizisi!

Yapay zekaların, robotların ve ileri düzey teknolojilerin olduğu; bilim kurgu ile harmanlanmış romantik Kore dizilerini sevenlerdenseniz güncel Kore dizisi Please Don’t Meet Him Kore dizisi tam da size göre!

Bilim kurgu türündeki romantik Kore dizileri, en sevilen Kore dizilerinden. Bilim ve teknoloji ile harmanlanan bu romantik-komedi Kore dizileri belki fantastik, tarihi ya da diğer türdeki Kore dizilerine oranla daha az çıkıyor karşımıza. Fakat yayınlananların her biri de büyük bir merak ve çoğu zaman da beğeniyle izleniyor. Şu ana kadar bu türde; Are You Human Too, My Absolute Boyfriend gibi robotların hikayesinin ya da My Holo Love gibi bir yapay zeka ve bir kadının hikayesinin anlatıldığı diziler yayınlandı. Her birinin ne kadar çok sevildiği de bu türe olan ilgiyi gösteriyor. Eğer siz de bilim kurgu- romantik Kore dizilerini seviyorsanız güzel bir haberim var. 2020 2021 Kore dizileri arasında bu türü sevenler için yepyeni bir dizi daha yer aldı! Bu yazımızda güncel Kore dizisi Please Don’t Meet Him Kore dizisinden bahsedeceğim.

Please Don’t Meet Him dizi, konusu, yorumu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2020  Kore dizileri (2021 Kore dizileri), kaç bölüm, yayın tarihi ne, yayın günleri, mydramalist puanı, imdb puanı ve türkçe altyazılı izle linkleri dahil birçok şey içeren yazımıza başlayalım!

please-dont-meet-him-dizisi, please-dont-meet-him-konusu, please-dont-meet-him-dizi
please-dont-meet-him-dizisi

Please Don’t Meet Him dizi, konusu, yorumu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2020  Kore dizileri (2021 Kore dizileri), kaç bölüm, yayın tarihi ne, yayın günleri, mydramalist puanı, imdb puanı ve türkçe altyazılı izle linkleri dahil birçok şey içeren yazımıza başlayalım!

Not: Konusu geçmişken bu türü sevenlere iki dizi önermek istiyorum. My Holo Love orijinal Netflix Kore dizileri arasındaki bir yapım. Bir kadını ve sadece onun görebildiği bir yapay zeka hologramı arasındaki hikayeyi anlatıyordu. Ben dizinin birkaç eksiği olduğunu düşünsem de severek izlemiştim. Diziyi hala izlemeydiyseniz bu yazıya da mutlaka bakın. Önermek istediğim bir diğer dizi ise My Absolute Boyfriend. Yoo JinGo’nun ileri teknolojiye sahip ve aynı bir insan gibi görünen bir robotu canlandırdığı bu romantik Kore dizisi de oldukça güzeldi. Bu diziyi de beğenebileceğinizi düşünüyorum.

Please Don’t Meet Him dizisi kaç bölüm, yayın günleri ne, oyuncuları, konusu ve çok daha fazlası…

Please Don’t Date Him konusu itibariyle romantik-komedi ve bilim kurgu türündeki 2020-2021 Kore dizileri arasında. Yönetmenliğini Oh MiKyeong’un yaptığı dizinin senaristliğini Jung JaeIn, Kim JeongHee ve Kim Yoon üstleniyor. 10 Kasım 2020 tarihinde başlayan dizi 12 Ocak 2021 tarihinde ekranlara veda edecek. Peki dizi hangi günler yayınlanıyor ve kaç bölüm? MBC Every1 ve MBC kanallarında yayınlanan dizi 10 bölüm sürecek. Her hafta bir bölüm yayınlanıyor, kanallara göre sırayla salı ve pazartesi yayın günleri.

  • Please Don’t Meet Him kaç bölüm: 10
  •  Türü: romantik- bilim kurgu
please-dont-meet-him-dizisi, please-dont-meet-him-konusu, please-dont-meet-him-dizi
please-dont-meet-him-oyuncuları

Please Don’t Meet Him Konusu

Please Don’t Date Him konusu itibariyle insanlara ilişkilerinde yol gösteren bir yapay zeka geliştiren bir kadının hikayesini anlatıyor.

Seo JiSung dizide mevcut olan buzdolabı, makineler gibi eşyaları çok daha akıllı bir düzeye getirmeye çalışan bir yazılımcıdır. Yakında evlenmek üzeredir fakat kafasında soru işaretleri vardır. Düğününe çok kısa bir süre kalmışken bir akıllı buzdolabı üzerinde çalışmaya başlar. Fakat bir anda makine bozulur ve bu kaza sonucunda çok tuhaf bir şey olur. JiSung insanların niyetlerini anlayan ve kötü olanları tespit eden bir yapay zeka geliştirir! Fakat karşısına bu teknolojiye rağmen anlayamadığı biri çıktığında tüm hayatı değişir.

Please Don’t Meet Him Oyuncuları ve Karakterleri (cast)

Jun Please Dont’t Meet Him Kore dizisi karakterleri arasında bir itfaiye görevlisini canlandırıyor. Jun Class of Lies dizisi başta olmak üzere birkaç dizide izlediğim ve beğendiğim bir oyuncu. Genelde biraz kötü ve sinir bozucu karakterleri canlandırıyordu bu dizide farklı bir karakter üstlenmiş gibi görünüyor.

Song HaYoon ise dizide evlenmek üzere olan ama hala verdiği karardan emin olamayan bir yazılımcıyı canlandırıyor. Song HaYoon genellikle yan rollerde izlediğimiz bir oyuncuydu. Son dizisi Devilish Joy ile başrole geçiş yaptı, bu dizide de ana karakterimizi canlandırıyor. Bu durum Jun için de geçerli, yanlış hatırlamıyorsam onu da daha önce başrolde izlemedik. (Daha önce başrolde oynadıkları diziler varsa lütfen yorumlara yazın!:))

Please Don’t Meet Him Yorumları

Ben dizinin ilk bölümlerini izledim henüz. Dizi romantik-komedi türünde keyifli bir yapım gibi. Sadece Song HaYoon’u daha önce başrolde izlemediğim için biraz alışmakta zorlandım fakat hep aynı isimleri izleyeceğiz diye bir kural da yok. Başarılı bir oyuncu. İlerleyen bölümlerde alışacağımı düşünüyorum. Jun önceki dizilerindeki karakterlerine oranla daha farklı bir karakteri canlandırıyor. Please Don’t Date Him yorumları içinde spoiler geçirmemek için çok uzatmayacağım. Diziyi bitirdikten sonra yazımı güncelleyebilirim:)

Son olarak; bence dizi romantik-komedi ve bilim kurgu türündeki Kore dizilerini sevenlerin eğlenerek izleyeceği bir yapım. Bence boş vaktiniz varsa ve sıkılmadan izleyebileceğiniz kısa bir Kore dizisi arıyorsanız bu diziye bir şans verebilirsiniz. Şimdiden Keyifli Seyirler~

Please Don’t Meet Him Türkçe Altyazılı İzle

Diziyi hemen izlemek isteyenler için ilk bölüm linkini buraya bırakıyorum.

Please Don’t Meet Him 1. bölüm izle

Mini Dizi Sözlüğü / 제발 그 남자 만나지 마요

만나다 (mannada): Tanışmak, buluşmak

제발 (çebal): Lütfen

Siz diziyi izliyor musunuz? İzlemeyi düşünüyor musunuz? Bu tip robotlu veya bilim kurgu türündeki Kore dizilerini seviyor musunuz?

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum! Yeni dizilerden anında haberdar olmak için abone olmayı unutmayın!

Please don’t meet him konusu, oyuncuları, cast, izle, 1. bölüm, kore dizileri 2020

please don’t date him konusu, yorumu, oyuncuları, cast, yayın günleri, kaç bölüm, izle, yorumlar, kore dizisi, dizi

“Please Don’t Meet Him Konusu- Bilim Kurgu Türünde Yeni Bir Romantik Kore Dizisi!” için 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.