Astro Konser Filmi “STARGAZER: ASTROSCOPE ” Çok Yakında Vizyona Giriyor!

2016 yılında çıkış yapan K-Pop grubu ASTRO, tam 7 senedir müzik listelerini alt üst etmeyi ve dünyanın dört bir yanından milyonlarca hayranın kalbini çalmayı başarıyor. Siz de bu hayranlardan biriyseniz ya da kaliteli ve renkli bir K-pop grubuyla tanışmak isterseniz, hazır olun. Çünkü ASTRO grubunun muhteşem bir konseri, White Entertainment aracılığıyla Türkiye sinemalarına geliyor!

Astro sinema filmi, STARGAZER: ASTROSCOPE ne zaman vizyona girecek?

Astro grubunun keyifli konser görüntülerinden oluşan film, 14 Nisan’da vizyona girecek. Diğer konser filmlerinde olduğu gibi Stargazer: Astroscope filmi de, üyelerin muhteşem performansları ile sizlere sinema salonunda adeta bir konser deneyimi yaşatacak.

Filmin, ASTRO hayranları için önemi büyük! Peki, neden?

Ülkemizde de en sevilen K-pop gruplarından biri olan Astro, yakın zamanda bir üye ayrılığı yaşadı. Grubun üyelerinden Rocky’nin gruptan ayrıldığı duyuruldu. Bu da, STARGAZER: ASTROSCOPE’un, grubun 6 üyesini bir arada izlemek isteyenler için son fırsat olacağını gösteriyor. Bu yüzden çok sayıda Astro hayranı, bu önemli filmi büyük bir heyecanla bekliyor.

Üyelerin dostluğu her zaman devam edecek ve Astro her zamanki gibi muhteşem müzikler yapmaya devam edecek. Ancak grubu, tüm üyeler bir aradayken izlemek isterseniz bu filmi kaçırmamalısınız!

ASTRO hakkında pek bir şey bilmiyor ve grubu tanımak istiyorsanız, bu film harika bir fırsat olabilir!

Astro, kalbinize dokunacak şarkılarının yanında, renkli ve eğlenceli üyeleriyle de oldukça ilgi çekici bir grup!

Dans makinesi, mutluluk virüsü, altın yetenekli üyeleriyle grup, tam bir eğlence ve yetenek kaynağı! Astro’yu pek tanımıyorsanız, White Entertainment’ın instagram adresine göz atmayı unutmayın! Göreceğiniz postlar, filme gitme nedeniniz olabilir!

ASTRO SİNEMA FİLMİ 14 NİSAN’DA SİNEMALARDA!

Astro’nun sevilen performanslarına bambaşka bir deneyimle şahit olmak ve üyelerin renkli karakterlerleriyle keyifli anlar geçirmek isterseniz, bu şansı kaçırmayın!

Bilet satışları ve detaylar için White Entertainment instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Filme gidecek misiniz? Daha önce bir K-Pop grubunun sinema filmine gittiniz mi?

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?