BTS’in Yeni Konser Filmi Şimdi Vizyonda! (White Entertainment Özel Etkinliği…)

BTS, Busan konserinin görüntülerinden oluşan muhteşem bir sinema filmiyle döndü! BTS yeni filmi ayrıntılar, White Entertainment BTS etkinliği…

Yaptıkları müzik, verdikleri mesajlar ve samimi dostluklarıyla tüm dünyadan milyonlarca hayranın sevgisini kazanmayı başaran BTS’i seviyorsanız hazır olun. Çünkü grubun muhteşem Busan konseri, şimdi vizyonda!

BTS, şüphesiz ki günümüzün en değerli sanatçılarından biri. 7 kişilik grup, her zaman şarkılarıyla hayran etmeyi ve mesajlarıyla gündem olmayı başarıyor. Bu yüzden grubun askerlik ve solo kariyerler nedeniyle, 2025 yılına kadar bir arada performans sergilemeyecek olması, şu sıralar en çok konuşulan konulardan biri. Tahmin edeceğiniz üzere, milyonlarca hayran grubu birkez daha bir arada görmeyi çok istiyor.

Bts busan filmi ne zaman, bts yeni filmi vizyon, bts film biletleri ne kadar tüm detaylar…


İşte bu yüzden, BTS’in Busan konserinin tüm dünyada sinemalarda yayınlanacağı haberi büyük ses getirdi!

2030 Dünya Fuar’ının Busan şehrinde yapılacak olmasından ötürü BTS, 15 Ekim 2022 tarihinde Busan’da sahne aldı. Yaklaşık 100.000 kişiyle gerçekleşen bu ücretsiz konser, grup ve hayranları için en özel ve unutulmaz anlara ev sahipliği yaptı!

Dev konserden kısa bir süre sonra da grup, Youtube kanallarında yayınladıkları bir videoyla güzel haberi hayranlarıyla paylaştı. BTS’in ikonik Busan Konseri, tüm dünya sinemalarında özel bir gösterim yapıyor!

Üyelerin deyimiyle, “kendinizi konserde gibi hissedeceğiniz” film, ülkemizde de vizyona giriyor. Peki, BTS’in yeni filmi ne zaman vizyona girecek? Biletleri nereden alabilirsiniz?


BTS’in yeni filmi ne zaman vizyona girecek? BTS’in sinema filmi ne zaman?

Jimin, Jungkook, Suga, Jin, Taehyung, Namjoon ve J-Hope’un en havalı halleriyle şarkı söyleyip; grubun geleceği ile ilgili duygusal ve samimi açıklamalar yaptığı Busan Konseri’nin sinema filmi, 1 Şubat’ta ülkemizde vizyona girdi.

Film, ülkemizdeki birçok BTS hayranının buluşma noktası oldu! Peki, 1 Şubat’taki seansları kaçırdıysanız ne olacak? Üzülmeyin, çünkü filmi izlemek için hala bir şansınız var. Hem de muhteşem bir etkinlikte!


Bir güzel haber de White Entertainment’tan: Özel BTS Film Etkinliği!

Türkiye’de Kore sektörüne dair yaptıkları etkinlikler ve işlerle adından sıklıkla söz ettiren White Entertainment; BTS hayranları için de çok güzel bir etkinlik düzenliyor. Organizasyon şirketi, BTS’in sinema filmi için takipçilerine özel yeni seanslar açtırıyor, ve onlarla bir araya gelmeye hazırlanıyor!

White Entertainment, instagram hesabında, etkinlikte ARMY’e özel albüm çekilişi,mini showlar, sohbet kısmı, ARMY dilek kutusu ve daha birçok ilgi çekici şey olacağını söylüyor. Önceki etkinliklerine bakılırsa, White Entertainment hayranlara unutulmaz dakikalar geçirtmeyi çok iyi başarıyor!

İstanbul’da yaşıyorsanız, filmi White Entertainment’ın ayırdığı salonlarda izlemek isteyebilirsiniz!

Yer: Emaar Square AVM (İstanbul)

Tarih: 3 ve 4 Şubat

Seans saati: 16.00

NOT: Etkinlik, 15.30’da başlayacak. White Entertainment özel etkinliği sonrasında ise, film seansı 16.00’da başlayacaktır.

BTS Yeni Filmi BTS: Yet to Come in Cinemas Trailer/Fragman:

Filme gidecek herkese şimdiden keyifli seyirler!

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?