Kim Young Dae “Penthouse 2” İçindeki Kırılmalar, Gerçek Ailesi , Okul Hayatı ve Çok Daha Fazlası Hakkında Konuştu

Aktör Kim Young Dae, W Korea dergisi için bir fotoğraf çekimine katıldı.

Devam eden röportajda , 2 Nisan’da reytinglerde 1 numara olarak sezonunu tamamlayan “Penthouse 2” dizisindeki kırılma noktaları ve değişimler hakkında konuştu. Ayrıca karakteri Joo Seok Hoon ve dizideki karakterinin nasıl Kim Young Dae‘nin kendi okul ve aile yaşantısıyla kıyaslandığından bahsetti.

“Penthouse 2”, aile sırları, evlilik dışı ilişkiler, kaçırılma, hırsızlık, cinayet gibi aşırı konular içeren ve makjang dizi olarak adlandırılan türde bir dizi. Kim Young Dae, dizide hoşlandığı karakter olan Bae Ro Na‘ya (Kim Hyun Soo) ikinci sezonda yapılan cinayet teşebbüsü hakkında düşüncelerini paylaştı. “Senaryoyu okuduğumda şok olmuştum. Hemen sormak için Hyun Soo’yu aradım. ‘Ölecek misin?’ diye sorduğumda Hyun Soo onun da ne olacağını bilmediğini ve senariste sormam gerektiğini söyledi.”

Kim Young Dae sevgilisi, tv şovları, dizileri, kimdir, hayatı, röportajları, penthouse…

Daha sonra espri yaparak ekledi, “Bir aktör senaryoyu aldığında sorduğu ilk şey şudur, ‘Bunda ölecek miyim yoksa ölmeyecek miyim?’ Yaşayıp yaşamadığımızı kontrol ettikten sonra rahat bir nefes alırız ve ciddi bir şekilde senaryo üzerinde çalışmaya başlarız.”

Dizinin yüksek reytingleri hakkında ise şöyle dedi, “Senarist Kim Soon Ok‘un etkisinin, orta yaşlardaki seyirciye hitap etmemize yardım edeceğini biliyordum. Bu emlak, eğitim ve ilişkiler gibi problemleri içeriyor bu yüzden onların ilgisini çekmesi kaçınılmaz oldu. Senaryoyu ilk okuduğumda, makjang bir dizinin bu günlerde ve bu yaşlarda iyi olup olmayacağı hakkında düşündüm. Ancak gençlerin, yirmili yaşlardakilerin, her yaş grubundan insanların diziden keyif aldıklarını görmek büyüleyici.”

kim-young-dae-kimdir,

kim-young-dae-w-korea

“Çok soğuk görünebiliyorum , bu yüzden insanlar gerçekten Joo Seok Hoon gibi olduğumu düşünüyorlar.”

Joo Seok Hoon yaptığı her şeyde iyi olan “mükemmel” bir karakter. Kim Young Dae, “İnsanlar çoğu zaman benim hakkımda yanlış fikirlere kapılıyorlar. Çok soğuk görünebiliyorum, bu yüzden insanlar gerçekten Joo Seok Hoon gibi olduğumu düşünüyorlar. Fakat tamamen tam tersiyim. Konuşmayı çok severim ve çoğu zaman hantal olduğum söylenir. Benden çok farklı olduğu için başlangıçta Joo Seok Hoon karakterini oynamakta zorlanmıştım. Konuştuğu her kelimenin “şiddetli” olduğunu düşündüm bu yüzden her replik için büyük bir çaba sarf ettim. Fakat daha sonra, dünyadaki her şeye sahip bir şekilde doğan birinin hayat hakkında biraz daha rahat olabileceğini fark ettim. Bilmesi gereken her şeyden haberi var, bu yüzden kendisini göstermesine gerek yok.”

Kim Young Dae’ye, ailesinin diziye nasıl tepki verdiği soruldu. “Ebeveynlerim, beni her zaman destekliyorlar. Küçük bir kız kardeşim var ve bana eğlence sektöründe olmam konusunda endişelendiği kadar yorum yapmıyor. Hantal bir şekilde oynarsam hemen bir KakaoTalk mesajı gönderiyor ve kendim gibi davranmamı söylüyor. Kız kardeşim erkenden olgunlaşmış. Ben biraz hareketli biriyim, fakat o her zaman sessiz ve sakindir.”

kim-young-dae-hayatı

“Üniversitedeki ilk yılımdan sonraki tatilde, hayatımın ilk yol değişimini yaşadım.”

Ayrıca Çin’de okuduğu ve onu, ailesine karşı çok daha sevgi dolu bir hale getiren zamandan da bahsetti. Kim Young Dae, oyunculuk kariyerine karar vermeden önce Çin’de prestijli bir üniversite olan Fudan Üniversitesi’ne kaydoldu. “Bir akışla okula gittim.” dedi. “Derslerimde öne çıkamıyordum, bu yüzden ailem Çin’e gidip Çince öğrenmemi ve oradaki hayatı deneyimlememi önerdi. Bu noktaya kadar, hayatta hiç büyük zorlukların üstesinden gelmemiştim ya da yorucu çabalar harcamamıştım. Aynı su gibi, bir akışla gittim. Mezuniyetlerinden sonra yabancı ticaret şirketlerinde çalışan birçok kıdemlim vardı, bu yüzden belirli bir yaşa geldikten sonra bir işe girip maaşlı çalışan olmam gerektiğini düşünüyordum. Fakat üniversitedeki ilk yılımdan sonraki tatilde , hayatımın ilk yol değişimini yaşadım.”

Bu dönüş, Güney Kore’de evindeyken, şimdi bağlı bulunduğu ajansın başkanıyla tanışmakla ilgili. “Amcamın kendisine ait bir işi var ve ajansımın başkanı bir gün çıkagelmiş. Yöneticilik işine henüz başlamış ve kiralayacak yeni yetenekler arıyormuş. Amcam da ona yeğeni hakkında övünmüş ve benim bir fotoğrafımı göstermiş.”

[BONUS: Kim Young Dae dizileri arasındaki Extraordinary You dizisine de mutlaka bir şans verin!]

kim-young-dae-kimdir, kim-young-dae-hayatı, kim-young-dae-haberler, kim-young-dae

penthouse-kim-young-dae

Şöyle ekledi, “Büyük bir olay gibi gelmemişti. Orta okuldayken bile bir kaç defa yönetim ajansından birilerinden oyunculuk teklifleri almıştım. Eğlence sektöründe çalışmanın nasıl olacağı hakkında hiç düşünmemiş değildim. Fakat bir yetişkin olarak bu teklifi aldığımda, bunun nasıl olacağı hakkında meraklandım. Hayatımı akışına bırakarak yaşamaktan yorulmuştum. Hayatımın o ana kadar çok sakin ve sessiz olduğunu hissettim. Apar topar bir şeye girmek istedim bu yüzden oyunculuğa başladım. Elbette, ailem buna üzüldü.” Aktör daha sonra ailesini, okula iki yıl ara vermek ve yeni kariyerini denemek için dizlerinin üstünde yalvararak nasıl ikna ettiğini söyledi.

not: Röportaj W Korea dergisiyle gerçekleştirilmiştir ve soompi’den alınmıştır.

Kim Young Dae’nin oyunculuğunu beğeniyor musunuz? Penthouse dizisini izlediniz mi?

Ayrılmadan önce yorum yapmayı unutmayın!

#etiketler : kim young dae tv şovları kim young dae sevgilisi kim young-dae

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?