True Beauty Kore Dizisi | Konusu | Oyuncuları | Yorumu

Webtoon uyarlaması Kore dizilerini seviyorsanız milyonlarca okuru olan True Beauty Kore  dizisini kaçırmak istemeyeceksiniz!

Son yıllarda webtoon uyarlaması Kore dizileri, merakla izlenen Kore dizilerinden. Kore dizi yapımcıları ünlü webtoon Kore yapımlarını diziye uyarlamayı sevmiş olacak ki, romantik-komedi türündeki Kore webtoon ları başta olmak üzere birçok yapım dizi olarak karşımıza çıktı ve çıkmaya devam ediyor. Özellikle 2019-2020 Kore dizileri arasında karşımıza çıkan bu webtoon Kore dizileri arasında; Strangers From the Hell, Memorist, Extraordinary You, Tale of Nokdu ve Itaewon Class gibi çok ünlü diziler de vardı. Bu dizileri Kore dizi severler büyük bir beğeniyle izledi, bazıları en çok izlenen Kore dizilerinden oldu. Bu diziler arasında sevdiğiniz bir yapım varsa ve webtoon uyarlaması Kore dizilerini seviyorsanız hazır olun, çünkü bu diziler arasına bu ay 2 mükemmel dizi daha katılıyor! 2020 yılı sonuna karşımıza çıkacak en yeni Kore dizilerinden True Beauty ve Sweet Home!

Yukarıda bahsettiğim webtoon Kore dizilerini çok severek izlemiştim. Özellikle fantastik-romantik türündeki Extraordinary You ve korku-gerilim türündeki Strangers From Hell benim için seneye damgasını vuran dizilerdi. Diğerleri de oldukça başarılı Kore dizileriydi bu yüzden çoğunu blogumda tanıtıp yorumlamıştım. Fakat bu diziler arasında, dizi yayınlanmadan önce orijinal webtoon’unu okuduğum bir yapım yoktu. Bu yüzden benim için “webtoon uyarlaması” olmaları özel bir şey ifade etmemişti.

Bu yazılara da bakmak isteyebilirsiniz;

2020 Kore Dizileri

Gelmiş Geçmiş En İyi Kore Dizileri

True Beauty ile benzer, True Beauty benzeri diziler arayanlar da aşağıya linkini bıraktığım şu dizilere bakabilirler:

 1. My First First Love 
 2. Sassy Go Go
 3. Extraordinary You
 4. Live On (Güncel)

True Beauty konusu ne, oyuncu kadrosu,  yorumları, kaç bölüm olacak, inceleme, imdb puanı, sonunda ne oluyor, oyuncular, True Beauty hangi günler yayınlanıyor, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak gibi birçok sorunuzun cevabının ve çok daha fazlasının olduğu yazımıza başlayalım!

 

 

true-beauty-kore-dizi, true-beauty-kdrama, true-beauty-webtoon-türkçe, true-beauty-konusu-yorumu
True-Beauty-Webtoon-by-Yaongyi

Nihayet bu sene Kore dizi yapımcıları çok severek okuduğum iki muhteşem webtoon‘a da el attı ve her ikisi de yılın son ayında, 2020 Kore dizileri arasında karşımıza çıktı! Sweet Home ve True Beauty konu ve karakterleri yönünden benim en sevdiğim webtoon’lar arasında, bu yüzden söylemek istediğim çok şey var fakat sizi daha fazla bekletmek istemiyorum. Önümüzdeki günlerde yorumuyla birlikte blogda yerini alacak olan Sweet Home ‘u burada bırakıp (yerini aldı!) , geçtiğimiz günlerde seyircilerle buluşan True Beauty Kore dizisine bakalım! Gelin, True Beauty dizi konusu, yorumu, oyuncuları, karakterleri, yayın tarihi, yayın günleri, cast, yorumlar, fragmanı, ımdb puanı ve daha birçok ilgi çekici şey içeren yazımıza başlayalım!

 [Sweet Home geçtiğimiz hafta tüm bölümleriyle Netflix Kore dizileri arasına eklendi. Ben de diziyi izledim ve diziye bayıldım! Sweet Home bence bu sene yayınlanan en iyi Netflix Kore dizisi! Gizem gerilim seviyorsanız True Beauty yazısından sonra Sweet Home‘a bakmayı da unutmayın! Dizi konusu, yorumu ve bölümleri için tık tık!]

True Beauty dizi konusu, yorumu, oyuncuları, karakterleri, yayın tarihi, yayın günleri, cast, yorumlar, 여신강림, fragmanı, ımdb puanı ve daha birçok ilgi çekici şey içeren yazımıza başlayalım!

Uyarlaması çekileceği haberleri çıktığından beri hayranların , “True Beauty dizisi ne zaman başlayacak?“, “True Beauty yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?” diyerek bekledikleri yeni Kore dizisi nihayet 9 Aralık’ta ilk bölümüyle seyircilerle buluştu. En yeni 2020 Kore dizileri arasında yerini alan True Beauty kdrama romantik-komedi, gençlik türündeki Kore dizilerinden. tvN kanalında yayınlanan dizinin senaristliğini orijinal webtoon yazarı Yaongyi ve Lee SiEun yaparken, yönetmenliğini Kim SangHyub yapıyor. Peki, True Beauty kaç bölüm, yayın tarihi ne? 16 bölüm olacak dizi, çarşamba ve perşembe günleri yayınlanıyor. 9 Aralık’ta başlayan dizinin son bölüm tarihi ise 26 Ocak.

 • True Beauty hangi günler yayınlanıyor: Çarşamba ve perşembe
 • True Beauty kac bolum: 16
 • Tür: Romantik-komedi, gençlik

Not:Meraklılar için dizi bittikten sonra True Beuaty imdb puanı ve daum puanlarını da ekleyeceğim!

true-beauty-kore-dizi, true-beauty-kdrama, true-beauty-webtoon-türkçe, true-beauty-konusu-yorumu
moon-ga-young-tvn

True Beauty Konusu

True Beauty kdrama konusu itibariyle makyajla bambaşka birine dönüşen bir kızın ve geçmişlerinde ortak bir acı olan iki gencin etrafında dönüyor.

Lim JooKyung, zamanını çizgi roman okuyup müzik dinleyerek geçirmekte olan sıradan bir lise öğrencisidir. En büyük hayali arkadaş sahibi olmaktır fakat görünüşü yüzünden zor zamanlar geçirmektedir. Okulundakilerin, onun çok çirkin olduğunu söyleyerek alay edip eziyet etmeleri JooKyung’un hayatını cehenneme çevirmiştir ve kendine güvenini yitirmesine sebep olmuştur. JooKyung tam bunlara daha fazla dayanamadığı anda karşısına büyük bir fırsat çıkar. JooKyung ailesiyle beraber farklı bir yere taşınır ve bu sefer her şeyi değiştirmeye kararlıdır! Kısa bir sürede makyaj yapmayı öğrenir ve yeni okuluna bu şekilde başlar. Artık eskiden herkesin görünüşüyle alay ettiği JooKyung , okulun en güzel kızlarından biri olmuştur! Bir süre her şey yolunda gitse de karşısına sırlarını bilen  Lee SuHoo ve soğuk bir görünüşü olan Han SeoJoon‘un çıkmasıyla kendisini yepyeni bir maceranın içinde bulur.

True Beauty Oyuncuları ve Karakterleri (cast)

True Beauty drama sının uyarlandığı aynı isme sahip Orijinal webtoon milyonlarca okura sahip. True Beauty webtoon drama versiyonu haberi çıktığından beri de özellikle webtoonun hayranları çok heyecanlı. Hayranları, True Beauty konu, karakterleri ve  diziye nasıl uyarlanacağı konusu kadar heyecanlandıran bir başka şey de var ki, bu konu daha dizi haberleri ortada yokken bile konuşulmaktaydı: Webtoon karakterleri ve benzedikleri Koreli idoller, oyuncular!

True Beauty dizi ya da film versiyonu çıksa True Beauty karakterleri hangi oyuncular tarafından canlandıracağı  konuşulan bir konuydu. Hatta bu konu 2018 yılında başlayan webtoonun okurları arasında sık sık tartışılıyordu. Fakat  2020 yılı başında dizi oyuncuları ile ilgili isimler ortaya atılmaya başlandığından beri tartışma alevlendi. Kimisi şarkıcı, kimisi aktör olan farklı isimler üstünde konuşuldu. Bu isimlerden True Beauty yorum kısmında bahsedeceğim, öncelikle gelin dizimizin muhteşem kadrosuna bakalım!

true-beauty-oyuncuları-tvn

Kore webtoon dizisi True Beauty oyuncu kadrosu yaşları itibariyle gençlik dizilerinde görmeye alışık olduğumuz isimler ve bunun yanında yeni isimleri içeriyor. True Beauty oyuncuları arasında  Cha EunWoo, Moon Ga Young ve Hwang InYeop gibi oyuncular yer alıyor.

Moon GaYoung True Beauty dizisinde makyaj yaparak bambaşka birine dönüşen Lim JooKyung karakterini canlandırıyor. JooKyung yeni okulunda bu sırrını saklamak için elinden gelen her şeyi yapıyor. True Beauty oyuncular arasında performansıyla dikkat çeken Moon GaYoung genç yaşına rağmen çok sayıda dizi ve filmde yer almış olan başarılı bir oyuncu.  Ben kendisini ilk kez TVXQ Changmin ile birlikte rol aldıkları Mimi dizisinde izlemiştim. Daha sonra çoğu Kore dizi severin izlediğini düşündüğüm  popüler Moon KaYoung dizileri arasındaki Exo Next Door ya da The Great Seducer dizilerinde izlemiştim. Kötü rolleri de başarıyla canlandırdığını düşünüyorum, hatta en son Great Seducer dizisinde izlediğim için biraz kendisi o gıcık rolüyle kalmış aklımda. Aynı durumda olanlar varsa endişelenmesin, yeni dizisindeki karakteri hızla unutturuyor size bunu.  Meraklılar Moon GaYoung dizileri arasındaki Find Me in Your Memory dizisine de bakabilir. (Moon Gayoung instagram )

Cha EunWoo True Beauty dizisinde sıkıntılı bir çocukluk geçirmiş olan Lee SuHo karakterini canlandırıyor. Lee SuHo, bir şekilde JooKyung’u bir durumdan kurtarıyor ve aradan kısa bir zaman geçtikten sonra ikili aynı okulda karşılaşınca işler karışıyor. Cha EunWoo Astro grubunun bir üyesi bildiğimiz gibi, son yıllarda da dizilerde başrol olarak karşımıza çıkıyor. Ben kendisini ilk kez Astro üyelerinin tamamının yer aldığı To Be Continued isimli mini Kore dizisinde izlemiştim. Daha sonra birçok dizide de rol aldı ama sanırım benim en sevdiğim dizilerinden biri Cha EunWoo dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan My ID is Gangnam Beauty dizisiydi.

Merak edenler için True Beauty oyuncular instagram adreslerini de ekliyorum.

True Beauty başrol oyuncuları arasındaki EunWoo’nun oyunculuğunu beğenenler olduğu gibi kendisi bu konuda çok da eleştiri alan bir isim, ben bu konudaki düşüncelerimden True Beauty yorumu kısmında bahsedeceğim. Son olarak merak edenler Cha EunWoo dizileri arasındaki Rookie Historian Goo HaeRyung dizisine de bakabilir, kendisi bu dizideki performansı ile 2019 MBC Drama Ödülleri‘nde Mükemmel Erkek Oyuncu Ödülü‘nün sahibi olmuş. (Cha EunWoo instagram)

true-beauty-konusu, webtoon-kore-dizileri-2020-kore-dizileri
han-seojoon-rolünde-hwang-ın-yeop-tvn

True Beauty oyuncuları arasında parlayanlardan biri de şüphesiz Hwang InYeop. 18 Again dizisiyle adını büyük bir kitleye duyuran genç oyuncu, True Beauty dizisinde de dikkatleri üzerine çekiyor.

Hwang InYeop True Beauty drama dizisinde dışarıdan soğuk bir görüntüsü olsa da sıcak kalpli bir karakter olan Han SeoJoon karakterini canlandırıyor. Hwang InYeop geçtiğimiz haftalarda ekranlara veda eden 18 Again dizisindeki performansı ile bu senenin en çok konuşulan genç isimlerinden biri oldu. Birçok seyirci gibi ben de “Hwang InYeop kimdir?” diyerek arattım. Ben kendisini ilk kez Extraordinary You dizisinden DoHwa‘nın da rol aldığı WHY isimli bir web dizisinde izlemişim fakat Hwang InYeop dizileri arasına bakmadan önce orada izlediğim kişinin o olduğu aklıma bile gelmemişti.

Performansı da, görünüşü de çok beğenildi. Yakın zamanda başrolde de görebileceğimizi düşünüyorum. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim ben kendisini Lee JoonGi ve Ahn JaeHyun‘a çok benzettim. Son olarak merak edenler için diğer Hwang InYeob dizileri şöyle; Tale of Nokdu, Freshman, WHY, 18 Again. (Hwang ınyeop instagram)

06.01.2021 tarihli güncelleme: Daha önce True Beauty karakterleri arasındaki SeoJoon’u canlandıran Hwang InYeop’u ilk kez WHY dizisinde izlediğimi söylemiştim. Aynı dizide başrolü Extraordinary You dizisinde herkesin gönlünü çalan Jung GunJoo canlandırıyordu. Gelecek bölümünde True Beauty Extraordinary You dizisinin yıldızını konuk edecek! Heyecanla bekliyorum!:)

True Beauty Yorumu

True Beauty webtoon ‘u geçtiğimiz senelerde severek okuduğum bir webtoon’du. Orijinal webtoon henüz bitmemiş olduğu için araya zaman girdikçe baştan başlayarak, birkaç defa okudum. Bu yüzden bu senenin başları gibi webtoonun diziye uyarlanacağını duyduğumda çok heyecanlanmıştım. Diziye uyarlama haberlerinin ardından oyuncular konusu bir süre gündemdeydi. Covid-19 yüzünden çekimler ertelendi vb. derken nihayet dizi geçtiğimiz haftalarda başladı! Peki, True Beauty Kore dizisi nasıl? İzlemeye değer mi? Haydi gelin, diziyi izleyenler ve henüz izlemeye başlamayanlar için True Beauty yorumları  bölümüne başlayalım!

cha-eunwoo-ve-moon-ga-young-tvn

True Beauty kdrama konusu kadar oyuncuları ile de konuşulan bir yapım!

Dizinin karakterleri, diziye uyarlanacağı haberleri gelmeden bile önce, sürekli gerçek kişilerle karşılaştırılıyordu. Eğer True Beauty webtoon Türkçe veya orijinal olanına baktıysanız mutlaka yorumlarda yazan Koreli şarkıcıların, oyuncuların isimleri dikkatinizi çekmiştir. Durum böyle iken bir dizi haberi gelince bu konu daha çok önem kazandı ve hem Kpop hayranları hem de webtoon okurları arasında birçok isim konuşuldu dizinin başrolleri olarak. Öncelikle Lim JooKyung için BlackPink ‘ten Jisoo en çok konuşulan isimlerden biriydi. Daha sonra AOA SeolHyun’da konuşuldu. SuHo karakteri için ise Rowon dahil birçok kişinin arasında en çok ismi geçen kişi Cha EunWoo idi. Hwang InYeop’un canlandırdığı Han SeoJoon karakteri için ise Kwon HyunBin, GOT7 JaeBom, İkon JunHae gibi birçok isim geçti.

Benim aklımdaki True Beauty oyuncu kadrosu biraz daha farklıydı.

Ben Webtoon’u ilk kez okumaya başladığımdan beri Lee SuHo’yu Cha EunWoo, Han SeoJoon’u da Kwon HyunBin olarak düşünmüştüm. Lim JooKyung karakteri için aklıma gelen belli bir isim olmasa da SuHo ve SeoJoon’un bu iki şarkıcıya olan benzerliği gözden kaçmayacak kadar çoktu. Bu yüzden SuHo karakteri için EunWoo’nun seçildiğini öğrendiğimde çok sevindim, çünkü webtoon’daki karakter EunWoo’ya bu kadar benzerken başka birini bu rolde izlemek istemezdim. ( Webtoon içinde sık sık Koreli şarkıcılara atıfta bulunuluyor, Kpop idolü olarak bile görünseler birebir çizildiği belli olan isimler var. Bu yüzden ben de yazarın zaten bir Kpop takipçisi olduğunu ve karakterleri de muhtemelen bazı idolleri örnek alarak çizdiğini düşünüyorum.)

true-beauty-cast, webtoon-kore-dizileri
kwon-hyun-bin

SeoJoon rolü için ise Kwon HyunBin’i izlemeyi çok isterdim fakat pek oyunculuk tecrübesi olan bir isim değil. Bir tek Netflix dizisi Part Time İdol dizisinde izlemiştim oyunculuğunu. Moon Ga Young webtoon’u okurken hiç aklıma gelmemişti ama oldukça başarılı bir oyuncu, rolüne de yakışmış bence.

True Beauty dizisi oyuncuları genel olarak çok sevildi fakat dizinin başrol oyuncularından EunWoo olumsuz eleştiriler de alıyor.

Düşünülen oyunculardan bahsettik, şimdi True Beauty dizisi oyuncuları ve karakterlerini nasıl yansıttıklarından bahsedelim. Cha EunWoo oyunculuğu hakkında rol aldığı hemen hemen her yapımda eleştiri alıyor. Bazıları oyunculuğunu beğenirken bir kısım seyirci de çok donuk oynadığını söylüyor. Hatta True Beauty yorumları arasında Cha EunWoo’nun oyunculuğu yüzünden diziyi izlemek istemediğini söyleyen birinin yorumuna bile denk geldim. Ben EunWoo‘nun oyunculuğunu geliştirmesi gerektiğini düşünsem de gördüğüm bir takım yorumlardaki gibi acımasız eleştirileri hak ettiğini de düşünmüyorum.

cha-eunwoo-ve-hwang-ın-yeop

Elbette EunWoo’nun oyunculuğu mükemmel değil, geliştirmesi gerekli. Fakat izlediğim dizilerinde beni çok rahatsız eden bir performans görmedim. Bu dizide de performansından rahatsız olmadım. Sadece ses tonunun tekdüzeliği biraz rahatsız etti beni, bunun üzerine düşülebilirmiş. Bunun dışında  Lee SuHo karakteri zaten sessiz, sakin bir karakter,  bence EunWoo karakteri zaten olması gerektiği gibi canlandırıyor, ben kendisini bu role yakıştırdım.

Hwang InYeop her ne kadar aklıma gelen bir isim olmasa da, yeni de bir oyuncu, Han SeoJoon rolüne çok yakışmış.  (Bu arada True Beauty oyuncuları yaşları ile de hayranları şoka uğratıyor. Dizide liseli bir genci canlandıran Hwang InYeop tam 29 yaşında:)) Webtoon’daki Han SeoJoon karakterinden  biraz farklı bir karakter yazılmış bence dizide. Hatırladığım kadarıyla SeoJoon daha sessiz, olaylara pek karışmamayı tercih eden bir karakterdi ve dizidekinden biraz daha nazik bir karakterdi. Lim JooKyung karakteri ise hemen hemen aynı, Moon GaYeong çirkin olması gereken halinde bile güzel görünse de karakterini başarıyla canlandırıyor:)

Dizi konusu itibariyle; Kore güzellik standartlarının altında kaldığına inanan, çevresinden de hep bu yönde yorumlar aldığı için özgüvenini tamamen yitirmiş bir kızın hikayesini anlatıyor.

True Beauty konusu itibariyle; Kore güzellik standartlarının altında kaldığına inanan, çevresinden de hep bu yönde yorumlar aldığı için özgüvenini tamamen yitirmiş bir kızın hikayesini anlatıyor. Kız ailesiyle birlikte eskiden oturdukları semte taşınınca yeni okulunda yepyeni biri olarak kendini tanıtma fırsatı yakalıyor. Kısa sürede öğrendiği makyajlada okulun en güzel kızlarından birine dönüşüyor. Fakat haliyle bu sırrı saklamak düşündüğü kadar kolay olmuyor. Dizi boyunca ana karakterlerimiz olan JooKyung, SuHo ve SeoJoon’un maceralarını, ilişkilerini izlerken; geçmiş hikayelerini de öğreniyoruz.

Bu arada webtoon’da ana karakterin makyajlı ve makyajsız hali arasında dizidekine oranla çok büyük fark var. Örneğin bilindiği üzere Kore’de büyük ve çift göz kapağına sahip gözler çok beğeniliyor. Webtoon’da ana karakterin ilk yaptığı şeylerden biri de gözlerini daha büyük göstermek için türlü şeyler denemek oluyor. Dizide ise ,webtoondaki kadar olmasa da, yine biri doğal diğeri makyaj sonrası iki farklı yüz görüyoruz. Bu arada webtoon’da makyaj ve makyaj teknikleri üzerinde daha çok duruluyordu, bence dizide bunun azaltılması iyi olmuş.

true-beauty-korean
true-beauty-korean

Henüz orijinal webtoon’u final yapmamış olan dizinin nasıl devam edeceğini çok merak etsem de bence webtoon uyarlaması yeni Kore dizisi gayet eğlenceli ve sürükleyici bir dizi olarak devam ediyor!

True Beauty webtoon draması ilgili çok merak ettiğim bir şeyse orijinal senaryoya tamamen sadık kalıp kalmayacakları. Webtoon henüz bitmediği için True Beauty sonunda ne oluyor, final nasıl olacak bir fikrimiz yok. Ayrıca spoiler olmaması adına burada yazmayacağım fakat webtoon’da muhtemelen dizinin seyircilerinin aklına  gelmeyecek çok şey oluyor, bazı şeyler beklenilenden çok farklı gelişiyor. Bu yüzden webtoon’un ne kadarına sadık kalarak ilerlenecek, henüz webtoon final yapmamışken dizi nasıl bir final yapacak çok merak ediyorum.

Dizi şimdilik oldukça keyifli ilerliyor. Her karakterin ilginç bir kişiliği ve merak ettiren bir hikayesi var. Sadece SeoJoon, SuHo ve JooKyung değil JooKyung’un ailesi başta olmak üzere çok eğlenceli karakterlerle dolu dizi.Bence True Beauty dizisi konusu, oyuncuları ve daha birçok şeyle bu sene yayınlanan gençlik dizileri arasında izlemeye değer bir yapım. Romantik-komedi ve gençlik dizileri seviyorsanız ve güzel vakit geçireceğiniz bir dizi arıyorsanız True Beauty Kore dizisine mutlaka bir şans verin!

“True Beauty” Webtoon by Yaongyi

 

True Beauty Webtoon

True Beauty okuduğum onca webtoon arasında en sevdiklerimden biri. Zaman zaman yazarın belirsizlikleri can sıkıcı olsa da bence oldukça keyifli ve sürükleyici bir webtoon. Dizisi ile de büyük bir ilgi topladı, okumak isteyen çok kişi olduğunu tahmin ediyorum. Yaongyi  (True Beauty webtoon author) tarafından kaleme alınan webtoon, ingilizce olarak da burada yer alıyor. Webtoon’u çeviren birkaç site var sanırım fakat  True Beauty webtoon Türkçe linkini buraya eklemiyorum, webtoon’un çevirisini yapan beğendiğiniz siteler varsa lütfen  yorumlara bırakmayı unutmayın!

True Beauty İzle

Diziyi merak edenler ve hemen izlemek isteyenler için True Beauty Türkçe altyazılı izle linkleri burada!

True Beauty 1. bölüm izle Kore dizisi

 

Mini Dizi Sözlüğü / 여신강림

여신 (yoşin): Tanrıça

예쁜 (yeppın): Güzel

화장 (hvacang): Makyaj

화장품 (hvacangpum): Makyaj malzemesi

만화책 (manhwa çek): Çizgi roman

 

True Beauty dizisini izliyor musunuz? True Beauty Webtoon’unu okuduysanız dizi ve webtoon için ne düşünüyorsunuz? Sizce oyuncular karakterlerle uyunlu mu? 

Yine bir dizi tanıtımının sonun geldik. Sizlere beğendiğim Kore dizilerini önermeyi çok seviyorum ve özellikle sizlerden de yorum geldiği zaman diziler hakkında konuşmak çok daha keyifli oluyor. Lütfen yazıyı buraya kadar okuduysanız dizi ile ilgili yorumlarınızı bırakmadan ayrılmayın! Ayrıca en yeni Kore dizileri ve Kore dizi önerileri başta olmak üzere birçok yazıdan anında haberdar olmak istiyorsanız bir tıkla abone olabilirsiniz! Abone olmak için “Abone ol” kutusuna mail adresinizi yazmanız ve size gelen maili onaylamanız yeterli!

Keyifli Seyirler!

etiketler; true beauty korean, true beauty webtoon, drama, kdrama, true beauty konusu, webtoon kore dizileri, true beauty yeni bölüm ne zaman yayınlacak, kaç bölümü yayınlandı, kaç bölüm olacak…

“True Beauty Kore Dizisi | Konusu | Oyuncuları | Yorumu” için 19 yorum

 1. Yaa instagram da görünce merak edip geldim. Çok kez görmüştüm bunu ben ya resimlerden hatırladım bir türlü başlayamadım. Biraz önce bir dizi bitirdim buna şans vereceğim sanırım 😍

  1. Evet, şuan büyün instagram bununla dolu:) Bakalım beğenecek misiniz:) Keyifli seyirler.

 2. Ben de çok rastladım dizinin haberlerine. Diziyi beklemek uzun sürecek anlaşılan. 😅 Ben gidip verdiğin linkten ingilizce olarak okuyayım.

  1. Dizinin bitmesine daha bir aydan fazla zaman var. Webtoon’u okuduktan sonra yorumunuzu da beklerim. Keyifli okumalar:)

 3. En nefret ettiğim konu güzellik,çirkinlik.Konuyu sevmesem de Cha EunWoonun Gagnam Beauty dizisine de baslamistim.Ama kızin estetikten sonraki haline bile görmeden biraktim.Tarihi dizisi de öyle oldu.Moon Ga Youngu Great Seducer dizisinde sevdim ben tabii kötü rolde olmasaydı.Deli dolu kız karakterlerini seviyorum dizilerde.Find Me in Your Memory i ise daha sonu olmamıştı yayınlanan yere kadar izledim.O zaman güncel takip etmiyordum dizileri.Bu diziyi ise konusunu sevmesem de beğendim.Ablanin öğretmenin peşinde olması bile çok hoş geldi..Bilgisayar oyunları oynayan,lastik değiştiren farklı bir abla.Webton,anime,manga hiç bilmediğim ve ilgimi çekmeyen şeyler.

  1. Çoğunlukla acımasız karakterleri ve karakterın sıkıntılı zamanlarını yansıtıyor güzellik-çirkinlik temalı Kore dizileri.( She Was Pretty tarzında komedi dizileri de var onu a öneririm izlemediyseniz.) Ben Gangnam Beauty dizisini de sevmiştim. Fin me in Your Memory dizisini henüz izleme fırsatım olmadı, siz beğenmiş miydiniz?
   Kesinlikle, abla karakteri zaten farklı çılgın bir karakter. Bakalım ilerleyen bölümler ne gösterecek:)
   Manga webtoon’a başlamadan önce herkes böyle diyor sanırım, başlayınca da bırakılamıyor:)
   Yorumunuz için teşekkürler:)

 4. Merak ettiğim dizilerden biri, biraz devam etsinden belki güncel dizi olarak bakarım. 😀 Oyunculardan bi kıza izledim, en son ki dizisin de çok sevmiştim. Yazı için teşekkür, ellerine sağlık^^

 5. Kesfette karşıma çıkmıştım bir kaç gün önce. Dikkatimi çekmişti. Eskiden çok Kore dizisi izliyordum ama şuan eski tadı alamıyorum. Eğlenceli bir dizi arıyorum. Bu onlara benziyor gibi şans vereceğim 🙂

  1. O zaman hala izlemediyseniz Another miss oh dizisini ve gerilim seviyorsaniz sweet home u da oneririm. Keyifli seyirler🙂

  1. Sosyal medyada en çok konuşulan Kore dizilerinden biri sanırım. Güzel bir gençlik dizisi. Keyifli seyirler.:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.