Yılın Filmini Sinemada İzlemeye Hazır Olun: Smugglers Filmi Vizyona Giriyor!

Her bir karakterin apayrı bir izleme zevki sunduğu, bir an bile düşmeyen temposuyla sizleri ekran başına kilitleyecek bir film izlemek ister misiniz? Hazır olun, gişe rekorları kıran bir Kore filmi daha ülkemizde vizyona giriyor!

Başrollerinde dünyaca ünlü Koreli yıldızların olduğu komedi ve aksiyon türündeki Smugglers filmi geçtiğimiz aylarda Güney Kore’de vizyona girdi ve film ülkede son yılların iyi gişe yapan yapımlarından biri oldu! Milyonlarca seyirciyi sinema salonlarında buluşturan bu muhteşem film, şimdi Türk sinema severlerle buluşmak üzere!

White Entertainment ve CGV Mars Dağıtım’ın Türk sinemalarına getirdiği Smugglers, 8 Eylül’de Paribu Cineverse’te vizyona girecek.


Smugglers (Kaçakçılar) Kore Filmi Konusu

Film, 1970 yılında bir grup kaçakçının başına gelen olayları eğlenceli ve sürükleyici bir hikayeyle anlatıyor.

1970 yılında, Güney Kore’nin bir sahil kasabasında herkes huzurla yaşamaktadır. Ancak bir gün kasabada bir kaçakçılık operasyonu başladığında, bir grup kaçakçı kendilerini aksiyon, koşuşturma ve heyecan dolu bir maceranın içinde bulur.


Smugglers (Kaçakçılar) Filmi, eğlenceli konusu ve kadrosuyla muhteşem bir seyir vaad ediyor!

Kaçakçılar Kore filminin başrollerinde Signal, Hyena gibi dizilerden tanıdığımız Kim HyeSo; Snowdrop ve Sky Castle gibi dizilerle izlediğimiz Yum JungAh, Youth of May ve Sweet Home dizileriyle yükselen genç oyunculardan biri olan Go MinSi ve şu sıralar Moving dizisiyle bir kez daha Kore dizi severlerin gözdesi olan Jo InSung yer alıyor.


Smugglers, yazın son günlerinde kafa dinlemek ve eğlenmek için oldukça güzel bir fırsat olacak!

Yaz bitmeden sinemada keyifli bir film izlemek istiyorsanız, Kaçakçılar Kore filmine bir şans vermek isteyebilirsiniz. Film, ilgi çekici konusu, eğlenceli tonu ve yıldız kadrosuyla sizleri bekliyor olacak!

Kaçakçılar Kore filmi 8 Eylül’de yalnızca Paribu Cineverse’te vizyonda! Kaçırmayın!


Detaylar için White Entertainment instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!


Kaçakçılar Kore Film Fragmanı

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?