Yumi’s Cells 2. Sezonuyla Geri Dönüyor! Yeni Sezonda Neler Olacak?

2021’in en sevilen dizilerinden Yumi’s Cells, yeni sezonuyla geri dönüyor!

Milyonlarca kez okunmuş en ünlü Kore webtoonlarından birinden uyarlanan Yumi’s Cells ilk sezonuyla 2021 yılında yayınlanmıştı. Başrollerinde Kim GoEun ve Ahn BoHyun‘un rol aldığı ve 30’lu yaşlarındaki bir kadının hikayesini anlatan dizi çok sevilmişti. Öyle ki, dizinin ilk sezonu imdb’de 8.2; mydramalist’de ise 8.5 gibi yüksek puanlara sahip oldu!

Dizinin uyarlandığı, aynı ismi taşıyan webtoon çok sayıda bölüme sahip. Bu yüzden dizinin birinci sezonunun Yumi ve hücrelerinin tüm hikayesini anlatmadığı; Yumi’s Cells’in 2. sezonuyla geri döneceği uzun zamandır biliniyordu. Nihayet hayranların aylardır beklediği haber geldi! Yumi’s Cells 2. sezonu yayın tarihi belli oldu. Ayrıca diziden ilk fragman geldi!


Dizinin ikinci sezonu ile ilgili ayrıntılara geçmeden önce ilk sezonla ilgili her şeye şu yazıdan ulaşabilirsiniz;

Yumi’s Cells Konusu ve Yorumu: Son Yılların En İyi Romantik Komedisi!


yumi's-cells-2.-sezon-ne-zaman,yumi's-cells-2.-sezon-

yumi’s-cells-jinyoung


Bu yazımızda Yumi’s Cells 2. sezon ne zaman, oyuncuları kimler, woong olacak mı, kaç bölüm, fragman gibi birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz!


Yumi’s Cells 2. sezon ne zaman çıkacak?

İkinci sezonunda da Yumi ve hücrelerinin hikayesine odaklanacak dizi; 10 Haziran tarihinde ilk bölümüyle ekrana gelecek. İkinci sezon, aynı ilk sezonda olduğu gibi 14 bölümden oluşacak ve 23 Temmuz’da da sona erecek.

Yumi’s Cells 2. sezon yayın günleri ne? Hangi günler yayınlanıyor?

Dizinin yeni sezonu Cuma ve Cumartesi günleri yayınlanacak. Dizinin ikinci sezonunda da yönetmenliği Lee SangYeob; senaryo yazarlığını ise Song JaeJung, Kim YoonJoo ve Kim KyungRan‘dan oluşan bir ekip üstleniyor.


Ekstra: Yumi’s Cells 3. Sezon Olacak Mı?

Yeni sezonun konusuna geçmeden önce, diziyle ilgili şimdiden sorulmaya başlanmış bir diğer soruyu yanıtlamak istiyorum. Orijinal webtoon, 500’den fazla bölüme sahip ve henüz yarısı bile ekrana taşınmış değil. Yine spoiler vermemek adına detaya girmiyorum ancak dizide; buna ikinci sezon da dahil, henüz işlenmemiş birçok konu var. Bu yüzden dizinin bir 3. sezonunun daha geleceği tahmin ediliyor. Ancak bununla ilgili henüz bir resmi açıklama yapılmadı. 3. sezonla ilgili bir gelişme gelirse bunun da haberini yayınlayacağım.


yumis-cells-yeni-sezon-ne-zaman, yumi's-cells-2.-sezon-ne-zaman,

bobby-ve-yumi

Yumi’s Cells 2. Sezon Konusu

Yumi’s Cells ilk sezonunda 30’lu yaşlarındaki bir ofis çalışanı olan Yumi‘nin hikayesini anlatmıştı. Birbirinden renkli hücreleriyle eş zamanlı olarak Yumi’nin hem iş hem de aşk hayatına tanık olmuştuk. İzlemeyenler olabileceği için detaya girmeyeceğim ancak ilk sezonun sonunda seyirciler Yumi’nin şaşırtıcı bir kararı ile karşılaşmıştı.

Yumi’s Cells 2. sezonu yepyeni bir başrol ve yine ilgi çekici bir hikayeyle devam edecek. Dizinin yayınlanan fragmanları ve posterlerinden gördüğümüz kadarıyla bu sezonda Bobby karakteri çok daha büyük bir önem kazanıyor. Bununla birlikte yeni sezonda, Yumi’nin hayalleri ve kariyeri üzerine daha çok ağırlık verileceğini söyleyebiliriz.


Yumi’s Cells 2. Sezon Oyuncuları

Dizinin 2. sezon oyuncu kadrosunda çok büyük bir değişiklik olmayacak gibi görünüyor. Yeni sezon kadrosundaki en büyük fark, başrolde Kim GoEun’a, Ahn BoHyun’un değil; JinYoung‘un eşlik edecek olması.

Dizinin detaylı oyuncu kadrosuna şuradan ulaşabilirsiniz; Yumi’s Cells 2. sezon oyuncuları asianwiki


Yeni Sezonda Neler Olacak? Bizi Neler Bekliyor?

Yumi’s Cells, ilk sezonu gerçekten çok büyük bir keyif alarak izlediğim bir dizi oldu. Dizinin sakin, huzurlu, zaman zaman duygusal havasını o kadar çok sevdim ki ilk sezonu bir çırpıda izledim. Bloğumda hem detaylı bir yorumunu paylaştım hem de sonrasında birçok listede diziye yer verdim. Aşağıdaki liste de bunlardan biri.

En İyi Romantik Komedi Kore Dizileri: İzlenmesi Gereken 25 Dizi!

Diziyi izleyenlerin bildiği gibi ilk sezonun sonunda çoğu seyirciyi üzen bir gelişme oldu. Dizi boyunca zaten geleceğe dair ipuçları verildiği için bu bir sürpriz değildi. Buna rağmen birçok seyirci dizinin webtoon‘a bağlı kalmamasını diliyordu. Evet, şu ana kadar Yumi’s Cells, webtoon’daki hikayenin çok da dışına çıkmadı.

Dizinin ikinci sezonunda da yine webtoonda yer alan Bobby karakteri ön planda olacak. Ben ilk sezonda Woong ve Yumi ikilisine bayıldığım için bu değişiklik beni çok mutlu etmese de Jinyoung’u izlemek için de heyecanlıyım. Ayrıca, Yumi’nin yazarlık kariyerin, hayalleri için bir şeyler yapacak olması da beni heyecanlandıran sebeplerden biri. Bakalım yeni sezonda bizleri neler bekliyor?


Sizce Yumi’nin Hücreleri yeni sezonda nelerle karşılaşacak?

Dizi, sosyal medyada da bloğumda da en çok ilgi görenlerden biri. O yüzden, yeni sezon hakkında sizlerin yorumlarını da çok merak ediyorum. Sizce Yumi, hangi karakterle daha çok yakışıyor? Yeni sezonda Yumi’nin kiminle olmasını istiyorsunuz? Sizde Yumi ve hücrelerinin hikayesini izlemeyi sevenlerdenseniz, lütfen ayrılmadan önce yorum bırakmayı unutmayın!

En yeni Kore dizilerinden ve güncel haberlerden haberdar olmak için bloğa abone olabilir; bildirimleri açabilirsiniz!


Yumi’s Cells 2. sezon fragmanı;

 

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?