Lee Jong Suk Esquire Kore Dergisi ile Bir Röportaj Yaptı ve Merak Edilen Sorulara Cevap Verdi!

Kore dizi severlerin en sevdiği oyunculardan biri olan Lee Jong Suk nihayet askerden döndü. Bu yazıda Lee Jong Suk’un yaptığı röportajlar ve en güncel haberleri yer alacak. Eklenmesini istediğiniz röportajları da varsa lütfen yorum bırakmayı unutmayın! Keyifli okumalar.

Lee Jong Suk yaşam tarzı dergisi Esquire Kore için bir fotoğraf çekimi ve röportajda yer aldı!

Öncelikle, bu etkinliğin ayın başlarında askerden terhis olduktan sonra katıldığı ilk resmi etkinliği olduğundan bahsetti. “Çok gergindim. Eskiden bir modeldim, bu yüzden fotoğraf çekimlerinde çok rahat olma eğilimindeyim. Fakat bugün çok gergindim, ilk fotoğraf boyunca vücudumu nasıl hareket ettirdiğimi bilmiyordum.” dedi.

Fotoğraflarda harika göründüğü için övüldüğünde gülerek şöyle dedi, “Bence zaman geçtikçe daha iyi bir hale geldi. Gerçekten iyi çıkmasını umuyorum. Bu hayranlarımın beni iki yıl sonraki ilk görüşleri. 10 kilo aldım bu yüzden fotoğraf çekimlerinden önceki günlerde neredeyse oruç tutacak kadar katı bir diyet uyguladım. Bugünlerde spor salonlarına gidemediğimiz için bu diyet özellikle zordu. Ev çalışmaları ve rejim yaparak kilo vermek zorunda kaldım bu yüzden vücudum kuruyormuş gibi hissettirdi.”

Röportajı yapan kişi, muhtemelen Jong Suk’un askerden döndükten sonra yapmak istediği fakat COVID-19 yüzünden yapamadığı şeyler olabileceğinden bahsetti. “Pek sayılmaz. Askerden önce de kendime ayırdığım, özel boş zamanlarım yoktu. Bu yüzden pandemi yüzünden dışarı çıkamamanın beni çok sıktığını söyleyemem.” diyerek açıkladı.

Röportajı yapan kişi ayrıca askerlik hizmetinin ona ara, mola gibi hissettirip hissettirmediği konusuna da dikkat çekti ve Lee Jong Suk bu görüşe katılarak şöyle dedi, “Her zaman işlerim ve aktivitelerim hakkında düşünmekteyim. Bu yüzden nispeten rahatlamıştım çünkü bu endişeleri kafamdan uzaklaştırabiliyordum. Tek yapmam gereken bana verilen görevleri yerine getirmekti.”

Askerlik hizmeti sırasında olan ve özellikle hatırında kalan bir şey olup olmadığı sorulduğunda cevap verdi, ” Kamu hizmeti çalışanı olduğum için sosyal refah konusuna merak saldım. Ayrıca hizmet ettiğim sürede sosyal refah sertifikası almak konusunda da düşündüm. Fakat sahada 120 saat çalışmak zorunda olduğum için vazgeçtim.”

Lee Jong Suk ayrıca ayrıntılı olarak unutulmaz bir şikayetçiyi de ortaya çıkardı. ” Benim durumumda, eşsiz biri vardı. Hizmetimin başlarında bir kişi beni tanıdı, ben çalışmaya gitmeden önce sivil hizmet odasına oturdu ve ben işimi bitirip ayrılana kadar orada kaldı. Sanki oraya zamanında gidip gitmediğimi ve görevlerimi düzgün yapıp yapmadığımı kontrol ediyor gibilerdi.”

[Lee Jong Suk son dizisi Romance is a Bonus Book hakkında da konuştu.]

Aktör daha sonra dizisi “Romance is a Bonus Book” hakkında konuştu. Karakteri Cha Eun Ho’dan şöyle bahsetti, ” Güçlü bir hayali yönleri olan ya da gerçeklikten biraz farklı özel yetenekleri olan karakterlere hayat vermekteyim. Fakat, Cha Eun Ho gerçekçi bir karakter fakat aynı zamanda size, ‘Eğer böyle bir erkek karakter olsaydı, bu kesin bir hayal olurdu.’ diye düşündürüyor. Hiçbir önyargısı yok ve sevdiği kişiye koşulsuz şartsız bir ilgi gösteriyor. Bu tip bir insan olsam bunun harika olacağını düşündüm.”

Özellikle havalı olduğunu düşündüğü bir sahne seçmesi istendiğinde şöyle dedi, “Bu bir bakıma biraz korkutucu fakat o uzun bir süre boyunca kalbinde Kang Dan Yi (Lee Na Young) ile yaşadı. Üçüncü bölümün sonunda Cha Eun Ho zor ve üzücü bir gün geçirirken Kang Dan Yi’nin evine gidiyor ve ayrılmadan önce ona bakıyor. Bu sevgi yüzünden o boşanıp ona geri döndükten sonra onu hiçbir şekilde suçlamadan kucaklayabildi.”

lee-jong-suk

lee-jong-suk

Lee Jong Suk oyunculuğu ve kendisine karşı sert olmak hakkında konuştu, “Gelecekte neler olacağını bilmiyorum. Umarım eskisinden daha rahat olabilirim. Kameraya bakıp oyunculuğumu yüz kere tekrar izlediğim zamanlar vardı. Kendimi suçladığım için daha stresli bir hale geldim.” Daha sonra gülerek ekledi, ” Şimdi kendimi sevebilmek için bunu daha az yapmaya çalışıyorum. Sanırım bunun kendini nesneleştirme olduğunu düşündüğüm için kendime katı davranıyordum.”

Röportajı yapan kişi Lee Jong Suk’a hala dizi ve film izleyip izlemediğini sordu ve Lee Jong Suk cevap verdi, “Eskiden onları izleyerek çok zaman geçirirdim, fakat son iki yıldır daha az izliyorum. Fakat sanırım ‘Romance is a Bonus Book’ dizisini çok kez izledim. Son zamanlarda bir şey fark ettim. Kendi repliğim çıktığında biraz mırıldanıyorum.”

Lee Jong Suk son günlerde Kim Rae Won, Jung Sang Hoon ve Park Byung Eun ile birlikte “Decibel” isimli filmin kadrosunda konuşuluyor.

Kaynak: Soompi

Not: Fotoğraflar alıntıdır ve Esquire Korea dergisine aittir.

Lee Jong Suk’un yeni imajını nasıl buldunuz? En sevdiğiniz Lee Jong Suk dizisi hangisi?

Yorum bırakmayı unutmayın! Yeni yazılardan haberdar olmak için de kolayca abone olabilirsiniz!

Sweet Home Dizisi Röportaj ve Haberleri!

You may also like...

10 Responses

 1. Esra dedi ki:

  İlginç bilgiler öğrendik kendisinden, umarım kısa zamanda çok güzel bir diziyle dönüş yapar, ama mümkünse kendi yaşıtı olsun asdfghjk
  Emeğine sağlık^^

 2. minihanok dedi ki:

  Ben de merakla bekliyorum yeni dizisini. Evet, benim de tercihim yaslari yakin oyuncular :))

 3. Rose dedi ki:

  Yine çok güzel bir yazı olmuş emeğine sağlık 🙂

 4. minihanok dedi ki:

  Çok teşekkürler 🙂

 5. Zehra dedi ki:

  İki yıl askerlik çok uzunmuş yani Türkiyenin günceline kıyasla, bir aktör olarak bu görevi yerine getirmesi ona pahalıya mal olmuştur; oynayamadığı diziler vs.. fakat bu seçimiyle ne kadar iyi bir vatandaş olduğunu anlıyoruz, Röportaj için teşekkürler Lee jong suk geri döndüüüü.

 6. hatları yüzü muhteşem maşallah demeli prada da manken olması bende angels also wear prada deme hissi uyandırdı. tarihi bir dizide prens olsa keşke

 7. minihanok dedi ki:

  Bence de bir tarihi dizide izlesek fena olmaz. Hiç hatırlamıyorum bir tarihi dizisini.:)

 8. minihanok dedi ki:

  Kore’de askerlik hizmeti zorunlu bildiğim kadarıyla. Milyonlarca takipçisi olan oyuncular şarkıcılar da gidip 2 sene yapıyor askerliklerini. Gerçekten 2 yıl uzak kaldı ekranlardan bakalım nasıl bir dizi ile geri dönecek. Ben de teşekkür ederim yorumunuz için:)

 9. felix_rubio dedi ki:

  3tane dizisini izlemiştim ve aralarından en çok etkilenip birkaç defa izlediğim dizi W Two Worlds olacaktır çünkü hikayeyi iyi bağlamış iyi çizimleri var karakter uyumu iyi yani dizi kısaca iyi izleyin hemen!

 10. minihanok dedi ki:

  Harika bir diziydi gerçekten:)

Ne düşünüyorsunuz?