True Beauty Oyuncuları Röportajları ve Haberleri!

 

[Bu yazıda True Beauty oyuncuları ile yapılmış olan röportajlar ve dizi ile ilgili güncel haberler yer alacaktır. Röportajları okuduktan sonra True Beauty dizisi konusu, oyuncuları, yorumu ve bölümleri için aşağıdaki yazıya bakmayı da unutmayın! Keyifli okumalar~]

True Beauty Konusu ve Yorumu: Gerçek Güzellik Nedir?

“True Beauty” Oyuncuları Karakterlerine Nasıl Hazırlandıklarını Paylaştı ve İlk İzlenimleri Hakkında Konuştu

“True Beauty” yıldızları Moon Ga Young, Astro’dan Cha Eun Woo ve Hwang In Yeob gelecek dizileri hakkındaki röportaj için oturdu!

Dizi bireysel ve birbirleriyle olan ilişkileri yönünden gelişen 3 okul arkadaşının etrafında dönüyor. Lim Ju Gyeong (Moon Ga Young) güvensizliklerinin üstesinden gelmek için makyajın gücünü kullanan bir karakter. Lee Su Ho (Cha Eun Woo) popüler bir öğrenci ve karanlık bir hikayesi var, bu karanlık hikaye dışarıdan soğuk biri olarak tanınan fakat içeriden tatlı biri olan Han Seo Jun (Hwang In Yeob) karakterini de içeriyor.

Üçlü, her birinin karakterlerini üstlenmeye nasıl hazırlandığı hakkındaki bir soruyu cevapladı. Moon Ga Young ekran önünde birbirinden çok farklı iki karakter canlandırdığı için, bu iki görünümü bir araya getirirken ekran arkasında sayısız saatler geçirdiğini söyledi. Cha Eun Woo da onun sözlerine katıldı ve ortaya koyduğu sıkı çalışma için bir alkış rica etti.

Cha Eun Woo soruyu, “Su Ho sayesinde Jui Jitsu dersi alıyorum. Bundan çok keyif alıyorum ve yeni bir hobim olmuş gibi hissetiyorum.” diyerek cevapladı. Daha sonra Hwang In Yeob mikrofonu aldı ve motosiklet lisansı aldığını ve çok yönlü karakterine uyması için şarkı söyleme pratiği yapmaya başladığını paylaştı.

Cha Eun Woo ondan şarkı söyleme yeteneğini biraz göstermesini istediğinde Moon Ga Young araya girdi ve seyircilerin yayını izlediğinden emin olmak için bunu bir sır olarak saklamayı önerdi.

(True Beauty oyuncuları nasıl tanıştıkları hakkında konuştu.)

Üç aktör ilk tanışmaları hakkında konuştu. Hwang In Yeob Cha Eun Woo ile ilk kez asansörde karşılaştıklarını ve maskeye rağmen iyi görüntüsünün belli olduğunu paylaştı. Cha Eun Woo, ilk önce Hwang In Yeob’un selam verdiğini söyledi ve Moon Ga Young da aynı şeyi senaryo okuma toplantısında tanıştıklarında da yaptığını söyledi.

Moon Ga Young, Hwang In Yeob’un sesini beğendiğini söylerken “Gerçekten çok şaşırdım” dedi. Cha Eun Woo Hwang In Yeob’un aynı orijinal webtoon’daki Han Seo Jun gibi göründüğünü ekledi ve ayrıca kendisinin ve Moon Ga Young’un birlikte aynı okula gittiklerini söyledi. Moon Ga Young, “Tanıdığım biri ile oynamak eğlenceliydi.” dedi.

Röportajın içinde Moon Ga Young’un malzemeleri kullanarak rol yaparken, diğer ikisinin makyaj ve makyaj malzemeleri hakkındaki bilgilerini test ettiği bir bölüm vardı. Hwang In Yeob, Moon Ga Young’u etkilerken, hem maskara hem de kirpik maşasında doğru cevabı tahmin ederken hızlıydı.

 

true-beauty-oyuncuları, true-beauty-haberleri, moon-ga-young

true-beauty-oyuncuları

Moon Ga Young True Beauty Dizisindeki Karakteri Hakkında Konuştu!

Moon Ga Young, Elle dergisi için yapılan son röportaj ve fotoğraf çekiminde son dizisi “True Beauty” hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Moon Ga Young bu günlerde popüler tvN dizisinde; onu okulun tanrıçası haline getiren makyaj yapma becerileriyle, görünüşüyle ilgili güvensizliklerinin üstesinden gelmeye çalışan Lim Ju Gyeong karakterini canlandırıyor.

Moon Ga Young, birçok rol arkadaşının aşağı yukarı onunla aynı yaşta olduğu set ortamını tarif ederken şuna dikkat çekiyor, “Set enerji ile dolup taşıyor. Bu gerçekten okula gitmek gibi hissettiriyor.”

Aktris ayrıca şunu da paylaşıyor, “Ben kızlar ortaokulu ve kızlar lisesinden mezun olduğum için bir sınıfta erkeklerle birlikte oturmak bana yeni ve alışılmadık hissetiriyor.

Ancak, Moon Ga Young setteki neşeli arkadaşlıklar yüzünden ekliyor, “Ayrıca, hikayeye liderlik etmek için çok daha büyük bir sorumluluk hissediyorum”.

Moon Ga Young ayrıca dizideki karakterini hemen anlamadığını söylüyor. Onu anlamlı bir şekilde canlandırmak için çok fazla zaman harcadığını ve gayret gösterdiğini anlatıyor.

” Ju Gyeong karakterini anlamam biraz zaman aldı.” diyor Moon Ga Young. “Bu dizi ve bu karakterle nasıl bir mesaj iletebileceğim konusunda emin olmam gerekiyordu. Hala Ju Gyeong’un gelişimini nasıl ileteceğim hakkında düşünme ve endişelenme sürecindeyim.”

Moon Ga Young, bir çocuk oyuncu olarak çıkış yaptıktan sonra seneler boyunca yavaş yavaş inşa ettiği kariyeri hakkındaki düşüncesine gelince paylaşıyor. “Bir şey yaptığım zaman, tereddüt eden biri değilim. Bu şekilde ilerlemeye devam etmek istiyorum.”

Diziyi izliyor musunuz? True Beauty oyuncuları ile yapılan röportajların devamının gelmesini ister misiniz?

Yorumlarınızı ve değerli fikirlerinizi bekliyorum. Dizi oyuncuları ile yapılmış röportajların devamının gelmesini isterseniz lütfen yorum bırakmayı unutmayın! Ayrıca en yeni yazılardan anında haberdar olmak için de abone olabilirsiniz! Keyifli okumalar~

Benzer Yazılar;

Sweet Home Dizisi Röportaj ve Haberleri!

Lee Jong Suk Esquire Korea Röportajı!

Not: Yazıdaki tüm fotoğraflar alıntıdır, röportajlar Soompi’den alınmış ve çevrilmiştir.

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?