Arthdal Chronicles 2. Sezon Kadrosunda Şaşırtıcı Bir Değişikliğe Gidiyor!

Antik çağdaki bir kurgusal dünyada geçen Arthdal Chronicles, 2019 yılında Netflix orijinal dizilerinden biri olarak seyirciyle buluşmuştu. Platformun yapımı için en yüksek bütçelerinden birini ayırdığı dizisi, ilk sezonuyla büyük bir beğeni toplamıştı. 3 part halinde, toplam 18 bölüm olarak yayınlanan dizi, ilk sezondan kısa bir süre sonra 2. sezon onayını almış; bu haber serinin hayranlarını çok sevindirmişti.

Dizinin yayınlanmasının ve yeni sezon onayı almasının üzerinden uzun zaman geçti. Nihayet Arthdal Chronicles yeni sezon yayın tarihi hakkında bir açıklama yapıldı. Hayranlar bu uzun bekleyişin ardından yeni sezonla buluşacakları için oldukça heyecanlıydı.

Ancak, geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklama yıllardır bekleyen Arthdal Chronicles seyircisini ikiye böldü. Yapım şirketinin yaptığı açıklamaya göre Arthdal Chronicles 2. sezon oyuncuları arasında dizinin en önemli iki ismi yer almayacak. Yeni sezonda EunSeom rolüyle Song JoongKi ve Tanya rolüyle Kim JiWon‘u izleyemeyeceğiz.

Arthdal Chronicles 2. sezon oyuncuları, oyuncu kadrosuyla ilgili bilgilere geçmeden önce; dizinin yeni sezonuyla ilgili tüm bilgilere şuradan ulaşabilirsiniz.

Arthdal Chronicles 2. Sezon Hakkında Her Şey!


Arthdal Chronicles 2. Sezon Oyuncuları Hakkında

arthddal-chronicles-yeni-sezon-oyuncuları,arthdal-chronicles-2.-sezon-oyuncuları

arthdal-chronicles-2.-sezon-oyuncuları

Arthdal Chronicles 2. Sezon Oyuncuları Neden Değişti?

Arthdal Chronicles 2. sezon oyuncuları arasında dizinin en önemli iki isminin olmayacağı haberi, seriyi heyecanla bekleyen hayranlarda büyük bir hayal kırıklığına sebep oldu. Yeni sezonda yer almayacağı kesinleşen Song JoongKi ve Kim JiWon’un tarafı bunun oyuncuların yoğun programından kaynaklandığını söylüyor. Ancak az sonra bahsedeceğimiz gibi, tek sebep bu değilmiş gibi görünüyor.

Her iki isimde, Arthdal Chronicles ilk sezonundan sonra birer dizide rol aldı. Bununla birlikte yeni dizileriyle de seyirciyle buluşuyorlar. Kim JiWon, şu günlerde güncel olarak yayınlanan My Liberation Notes dizisinde yer alırken; Song JoongKi‘nin ise Haziran ayında yayınlanması beklenen The Chaebol’s Youngest Son dizisinin çekimleri devam ediyor. Dizi, İstanbul’da gerçekleştirilen çekimleriyle de büyük ses getirmişti.

Dizi, yeni sezonunda sezon finalinden 10 yıl sonrasını anlatacak.

Ancak, yeni sezondaki bu kritik değişikliğin tek sebebi oyuncuların yoğun programları olmayabilir. Sevilen Netflix dizisi, 2. sezonunda hikayeye yeni bir soluk getirecek ve hikayeyi tam 10 yıl sonrasına taşıyacak. EunSeom, Saya, Tanya, Tagon ve Tealha başta olmak üzere Arth topraklarındaki karakterlerin 10 yıl sonraki hikayelerine odaklanılacak. Dolayısıyla, yeni sezonda seyirciler karakterlerin çok daha yaşlı bir versiyonuyla karşılaşacaklar.


Arthdal Chronicles 2. sezon oyuncu kadrosu için konuşulan isimler kimler?

Arthdal Chronicles yeni sezon oyuncuları arasında Song JoongKi ve Kim JiWon’un olmayacağı haberi birçok hayranı üzmüş durumda. Bunda, ilk sezonda hikayenin tam anlamıyla yarım kalışı, beklenilen birçok kavuşmanın gerçekleşmeyişi gibi noktalar önemli rol oynuyor. Birçok seyirci, 3 yıl gibi bir süreden sonra gelen bu sarsıcı değişiklikten hiç memnun değil. Ancak, buna rağmen yeni sezonla ilgili heyecanlı olan seyirciler de var. Çünkü, dizinin ikinci sezonu için çok sevilen isimler konuşuluyor.


Lee JoonGi, yeni sezonda Song JoongKi’nin yerini alabilir!

Arthdal Chronicles yeni sezonunda yer alması konuşulan isimler arasında Lee JoonGi ve Shin SeKyung yer alıyor. Flower of Evil, Lawless Lawyer gibi hit dizilerde yer alan Lee JoonGi; EunSeom karakterini canlandırması için konuşuluyor.

Run On gibi dizilerle dikkat çeken Shin SeKyung da yeni sezonda yer alması muhtemel isimlerden biri. Başarılı aktris, Tanya karakteri için teklif almış. Her iki oyuncunun şirketi de, oyuncuların diziyi incelediği açıklamasını yaptı.

Bu iki ismi Arthdal Chronicles 2. sezon oyuncuları arasında izler miyiz, zaman gösterecek. Ancak şimdilik kesin olarak şunu söyleyebiliriz ki; Song JoongKi ve Kim JiWon bu güzel seriye veda etti. Dizinin yeni sezon kadrosuyla ilgili gelen yeni haberler olduğunda, yazıyı da güncelleyeceğim.Siz bu oyuncu değişikliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni sezonu izleyecek misiniz?

Arthdal Chronicles, henüz güncelken izlemeye başladığım ve çok sevdiğim dizilerden biri. Dizi, hikayesi ve karakterleri ile o kadar etkileyiciydi ki; sürekli ertelenen yeni sezon haberlerine rağmen heyecanla bekliyordum. Yıllar sonra gelen bu kadro değişikliği benim için de büyük bir hayal kırıklığı oldu. Bu yüzden siz değerli okurlarımın da yorumlarını çok merak ediyorum. Siz bu değişiklik hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni oyuncular, EunSeom ve Tanya karakterini başarıyla canlandırabilecek mi?

Lütfen ayrılmadan önce yorum bırakmayı unutmayın!

Ayrıca en yeni yazılardan anına haberdar olmak için bloğun bildirimlerini açabilir; ya da mail listesine abone olarak her yeni yazıdan dakikasında haberdar olabilirsiniz!

kaynakça: (1)

 

You may also like...

2 Responses

  1. Sevil Çevirgen dedi ki:

    Merhaba.Ne güzel bir diziymiş mutlaka bakacağım. Bu arada ben de BCP Blogları Canlandırma Projesine dahil oldum 🙂

  2. minihanok dedi ki:

    Gerçekten çok güzel bir dizidir keyifle izlemenizi dilerim! Hoşgeldiniz aramıza, o zaman yeni ayın BCP yazısında görüşmek üzere:)

Ne düşünüyorsunuz?