Kore Etkinlik Haberi: Türkiye’nin İlk K-Pop Partisi Çok Yakında!

Bugün sizlere yakın zamanda ülkemizde düzenlenecek bir Kore etkinliğinden bahseceğim. Bu etkinliğin özellikle K-Pop hayranlarının çok ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Sizde, K-Pop gruplarını seviyor ve “keşke ülkemizde de Kore etkinlikleri düzenlense” diyorsanız bunu kaçırmak istemeyeceksiniz. Haydi, başlayalım!

Ülkemizde ilk kez bir K-Pop partisi düzenlenecek!

Ülkemizde Kore dizilerine, müzik gruplarına ve kültürüne çok büyük bir ilgi var. Öyle ki dizilerin en çok izlendiği; müzik gruplarının en çok dinlendiği ve konuşulduğu ülkelerden biri Türkiye. Ancak bu ilgiye rağmen şimdiye kadar ülkemizde yapılan Kore etkinliklerinin sayısı çok az. Birçok K-Pop severin yakındığı gibi konserlerin sayısıysa bir elin parmaklarını bile geçmiyor. Ancak bu durum artık son buluyor!

Son zamanlarda Kore dizi severlerin ve K-Pop hayranlarının adını sık sık duyduğu White Organisation; ülkemize sevilen K-Pop gruplarını, Koreli aktörleri getirmek için kurulmuş bir şirket. Şirket yalnızca ülkemize ünlü sanatçıları getirmek için çalışmıyor aynı zamanda Kore hayranlarının sevdikleri bu kültürü deneyimlemesi için de çok sayıda Kore etkinliği üzerinde de çalışıyor. İşte, bunlardan ilki de K-Pop Party!

Türkiye’nin ilk K-Pop Party’si Mart ayında İstanbul’da yapılacak!

K-Pop Party adından da anlaşılacağı gibi özellikle K-Pop hayranları için hazırlanmış, müzik ve eğlence dolu bir etkinlik. Türkiye’nin ilk K-Pop Party’si olma özelliği taşıyan etkinlikte K-Pop hayranları en sevdikleri şarkılar eşliğinde eğlenecek! Ancak bu, elbette yalnızca bir müzik eğlencesi olmayacak. White Organisation’ın sık sık sosyal medya hesaplarında paylaştığı etkinlik içeriklerine baktığımızda katılanları birçok şeyin beklediğini görüyoruz. Bunların içinde çeşitli standlar, sürpriz hediyeler, dans cover showları gibi birçok ilgi çekici şey de var. Biraz detaylarından bahsedelim;


K-Pop Party İçeriği

Standlar

K-Pop Party standları ile de dikkat çekecek gibi görünüyor. Çünkü etkinliğin girişinde katılımcıların alışveriş yapabileceği, Kore hediyelikleri alabilecekleri, Kore kozmetiğinden gıdaya birçok şeye ulaşabilecekleri standlar kurulacak. Bununla birlikte Kore’de eğitim almayı düşünenlerin kafalarına takılan soruları sorabileceği, bilgi alabilecekleri bir eğitim standı ve katılımcıların ünlü Kore oyunlarını deneyimleyebileceği bölüm de olacakmış.

Ben hem K-Pop ürünleri gibi çeşitli Kore ürünlerinin alınabileceği hem de oyun ve bilgi bölümünün olduğu bu standların büyük ilgi göreceğini düşünüyorum.


Dans Cover Gösterisi

İzleyenleri hayran bırakan K-Pop dansları her zaman çok sevilmiştir. Son yıllarda bu danslara olan ilgi de artarak devam ediyor hatta artık bu dansları yapmak için kurulmuş hayran grupları bile var. Team WSTW’de K-Pop danslarını yapan Türk gruplardan biri. Sevilen cover grubu Türkiye’nin ilk K-Pop Party’si olan etkinlikte de sahne alacak.


Müzik

Evet, K-Pop Party dendiğinde akılda canlanan ilk şeyden bahsedelim; müzik!White Organisation bu bölümde katılanların çok eğleneceğini ve sevilen K-Pop gruplarının müzikleriyle keyifli dakikalar geçirileceklerini söylüyor. Hatta şirket, etkinliğe gelecek kişilerin de parti playlist’ini oluşturmada da fikirlerini alıyor. Eğer K-Pop Party’e gitmeyi düşünüyorsanız siz de çalmasını istediğiniz şarkıları bu posta yazabilirsiniz.


Etkinlik tarihi ne, nerede yapılacak?

K-Pop Party 26 Mart 2022 tarihinde İstanbul’da düzenlecek. İstanbul dışında yaşıyorsanız üzülmeyin, şirket ileride talebe göre farklı şehirlerde de Kore etkinlikleri yapabileceklerinin müjdesini vermiş. Ancak şimdilik bu ilk partinin adresi İstanbul. Mekan ise Pinç. (Oğuzhan Uğur‘un program yaptığı yer.) Detaylı adrese, White Organisation‘ın sosyal medya hesaplarından da ulaşabilirsiniz.


K-Pop Party yaş sınırı ne? Alkol satışı olacak mı?

Etkinlik ve içeriğiyle ilgili konulardan bahsettik. Şimdi, sizler için merak ettiğinizi bildiğim birkaç soruyu cevaplayacağım.

26 Mart 2022 tarihinde yapılacak etkinliğin bir yaş sınırı yok. Bununla birlikte şirket, etkinlikte kesinlikle alkol satışı olmayacağını vurgulamış. Dolayısıyla her yaştan hayranlar gönül rahatlığıyla katılabilirler.


K-Pop Party biletleri ne kadar? Nerede satılıyor?

Etkinlik ücretli ve bir bileti 75 TL. 26 Mart’ta Pinç’te yapılacak etkinliğin biletleri ise biletino.com’da satılıyor. Ben bilet almayı düşünenler için aşağıya linki ekliyorum.

K-Pop Party Bilet Al


Minihanok’ta Kore Etkinlikleri Haberleri Görmek İster misiniz?

Türkiye’de yapılacak ilk K-Pop partisinin biletlerinden de bahsettikten sonra yazımızın sonuna geldik. Ülkemizde böyle etkinliklerin çoğaldığını görmek beni çok heyecanlandırıyor açıkçası. Umarım, yakın zamanda sevdiğimiz Koreli sanatçıları; konserler ve imza günleri gibi etkinliklerle de ülkemizde ağırlarız. K-Pop Party’e gideceklere şimdiden iyi eğlenceler diliyorum!

Blog’da bu tip Kore etkinlikleri haberleri görmek istiyorsanız yorum bırakabilirsiniz. Bununla birlikte en yeni Kore dizileri ve güncellemelerden haberdar olmak için bloğa abone olmayı unutmayın. Abone olmak için sağ alt köşede yer alan zile tıklayabilir ya da aşağıdaki kutucuğa mail adresinizi yazabilirsiniz. Yeni bir yazıda görüşmek üzere. Takipte kalın!

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?