Jung IlWoo Türkiye Online Fan Meeting Bilet Satışları Başladı! Bilet Fiyatları, Kaçak Linkler ve Dahası!

 

Jung IlWoo Türkiye Online Hayran Buluşması ile ilgili bir önceki yazımızda etkinlikle ilgili başlıca bilgilerden bahsetmiştik. Bu bilgiler arasında Jung İlWoo Fan Meeting ‘inin nasıl ortaya çıktığı, etkinliğin ne zaman ve nerede olacağı gibi detaylı bilgiler vardı. Etkinliğin bilet fiyatları henüz belli olmadığı için ise ilk yazımızda yer almamıştı. Nihayet, Jung IlWoo Online Türkiye Fan Meeting bilet fiyatları belli oldu, ayrıca etkinlikle ilgili birçok yeni bilgi de geldi! Bu yazımızda muhteşem etkinlikle ilgili en güncel bilgilerden ve Jung IlWoo Online Türkiye Fan Meeting biletleri hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz!

Etkinlikliği ilk defa duyanlardan ve “Nasıl yani! Jung IlWoo Türkiye’deki hayranlarıyla mı buluşuyor?” diyenlerdenseniz öncelikle bu yazıyı okumayı unutmayın.

jung-ilwoo-online-türkiye-hayran-meeting, jung-ilwoo-fan-meeting, jung-ilwoo-türkiye, jung-ilwoo-online-turkey-fan-meeting-bilet-fiyatı

Biletler Hakkında Önemli Bilgiler

#NOT: Bu etkinlik Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenmektedir.

Jung IlWoo Türkiye Online Hayran Buluşması Biletleri ne kadar?

Önceki yazımızda da bahsettiğimiz gibi Jung IlWoo Türkiye Fan Meeting’inin bilet satışları 12 Temmuz 2021 tarihinde başladı. Peki, etkinliğin bilet fiyatları ne kadar? Türkiye’de yaşayan veya TL ile alışveriş yapmak isteyen hayranlar için bilet fiyatı 230 TL. Yurtdışında yaşayan ya da biletleri dolar veya Euro ile ödemek isteyenler için ise bilet fiyatları 29$ / 28€.

Biletleri nereden ve nasıl alabiliriz?

Jung IlWoo Turkey Online Fan Meeting biletlerini biletino.com ‘dan alabiliyorsunuz. (Ben sizler için linke direk IlWoo etkinliğinin sayfasını ekledim.) Çevrim içi hayran buluşmasının biletlerini, sitedeki adımları takip ederek kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Jung IlWoo Türkiye Official ve White Organisation hesaplarına da bakabilirsiniz. Her iki hesapta da bilet alımında zorluk yaşayabilecek Türk ve yabancı hayranlar için detaylı tarifi olan bir video var.

Biletinizi alırken şifresini kesin bir şekilde hatırladığınız bir e-mail adresi yazmaya dikkat etmelisiniz. Çünkü satın aldığınız biletler, dijital bilet olarak bu mail adresinize gelecek.

Satışı 12 Temmuz 2021‘de başlayan biletleri etkinlikten bir gün öncesi olan 3 Eylül 2021 tarihine kadar satın alabilirsiniz.

 

Etkinliği nereden izleyeceğiz? Dijital biletlerle nasıl katılacağız?

İlk defa dijital bilet ile bir online etkinliğe katılacaklar olabilir. Bu yüzden bu konudan da bahsetmek istiyorum. Jung IlWoo Turkey Online Fan Meeting’i, Youtube üzerinden yayınlanacak. Etkinlik başlamadan önce, link bilet satın alan hayranlara gönderilecek. Linke giriş yaptıktan sonra da gerekli kutucuklara e-mail adresinizle, size gelen dijital biletteki kodu yazmanız yeterli olacak.

Korsan linkle izlemek mümkün olacak mı? Bir biletle iki kişi izleyebilir miyiz?

Bu konudan yazının sonunda tekrar bahsedeceğim. Ancak, hayır, korsan bir şekilde yayına katılmak mümkün olmayacak. Bileti satın alan herhangi biri E-mail şifresini ve bilet kodunu bir başkasıyla paylaştığı zaman sistem her ikisinin de erişimini kitleyecek. Yani hem farklı bir IP adresinden giren ikinci ve üçüncü kişiler; Yani yayını bileti olmadan korsan izlemek isteyenler hem de onlara bilet bilgilerini veren kişiler etkinliği izleyemeyecek. Dolayısıyla bir bileti birden fazla kişi de kullanamayacak. Her bilet bir kişiye ait.

jung-ilwoo-online-türkiye-hayran-meeting, jung-ilwoo-fan-meeting, jung-ilwoo-türkiye, jung-ilwoo-online-turkey-fan-meeting-bilet-fiyatı

jung-ilwoo-

Jung IlWoo Online Türkiye Fan Meeting ‘i Hakkında Merak Edilenler

Nasıl bir Fan Meeting bizleri bekliyor? Ekran karşısına geçip, dizi izler gibi izleyecek miyiz?

Etkinliği yakından takip eden biri olarak birçok soruyla karşılaşıyorum. Ancak en çok denk geldiğim sorulardan biri bu, “Nasıl bir etkinlik olacak, yalnızca oturup video izler gibi izleyecek miyiz?” Daha önce online bir fan meeting’e katılmamış olanlar haklı olarak nasıl bir etkinlikle karşılaşacaklarını bilemiyor. Ve bunun yalnızca arkalarına yaslanıp izleyecekleri sıradan bir instagram canlı yayını gibi olabileceğini düşünorlar. Ancak, Jung IlWoo severler merak etmeyin durum böyle değil!

Etkinlik içeriği henüz sürpriz, yani tüm detaylarına hakim değiliz. (Öğrendiğim tüm bilgileri de şimdilik paylaşamıyorum, ilerde yazıyı güncelleyeceğim.) Ancak, Türkiye’de bir ilk olacak bu fan meeting’in ekran karşısına geçip yalnızca video izlemekten çok farklı olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Online Jung IlWoo Türkiye Buluşması, interaktif bir etkinlik. Yani hayran buluşmasında, hayranlar ve IlWoo için birbirinden eğlenceli aktiviteler olacak.

Jung IlWoo severler sıkı durun…Etkinlikte, Jung IlWoo ile birebir konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz!!

Ve unutmamamız gereken asıl nokta, bunun Türk hayranlar için yapılan bir etkinlik olması. Yani, fan meeting’e yabancı hayranlarda katılacak bile olsa yapılacak etkinlikler hep Türk hayranlar düşünülerek hazırlanmış olacak. Ayrıca etkinlikte bazı katılımcılar sürpriz hediyeler de kazanacak. Bu hediyeler hakkında detaylı bir bilgi şimdilik paylaşamıyorum, ancak eminim çoğunuz duyduğunuzda bayılacaksınız! Örneğin, bunlardan biri çekilişle Jung IlWoo ile birebir konuşma fırsatı yakalamak! Dolayısıyla, Jung IlWoo Türkiye Fan Meeting’inin katılan herkes ve IlWoo için unutulmayacak bir etkinlik olacağını garanti edebiliriz!

Etkinlik kaç saat sürecek? Bu da etkinlikle ilgili önemli konulardan biri. Online Jung İlWoo Türkiye Buluşması tam 2.30 saat sürecek. 4 Eylül 2021 tarihinde saat 14.00’da başlayacak etkinlik 2.30 saat sonra sona erecek.

 

Jung-ilwoo-türk-hayranlarına-yazdığı-instagram-yorumu

Online Jung IlWoo Fan Meeting ‘ini Neden Korsan İzlememeliyiz?

Bilet fiyatını yüksek bulanlar başta olmak üzere, bir kısım hayranlar etkinliği korsan olarak izlemeyi planlıyorlar. Yukarıda, zaten korsan olarak katılmanın mümkün olmayacağından bahsettim. Ancak, bu konuda vurgulamak istediğim çok önemli bir şey daha var. Jung IlWoo Türkiye Online Fan Meeting ‘ine korsan linkle girmeye çalışmak ileride gerçekleşecek bir çok güzel şeyi mahvedebilir!!

Neden mi? Çünkü, Jung IlWoo’nun Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacağı bu etkinlik, ülkemizde yapılmasını hayal ettiğimiz birçok etkinlik için anahtar konumunda. İlerde ülkemizde yapılma ihtimali olan Kore Türkiye etkinlikleri için bu etkinliğin başarısı çok önemli. Yani, bu etkinlik güzel geçtiğinde ülkemize daha birçok Koreli oyuncunun gelme ihtimalinin artacağını söyleyebiliriz. Hatta, yeni etkinlikler için konuşulan isimler arasında öyle oyuncular var ki! Ben, gönüllü olarak ekibe girdikten sonra duyduklarıma inanamadım bile! Çok ayrıntı verememekle birlikte Jung IlWoo’nun en yakın arkadaşlarından Lee MinHo’nun da konuşulan isimlerden biri olduğunu ekleyeyim! (Evet, evet bu bir rüya değil!)

jung-ilwoo-online-türkiye-hayran-meeting, jung-ilwoo-fan-meeting, jung-ilwoo-türkiye, jung-ilwoo-online-turkey-fan-meeting-bilet-fiyatı, jung-ilwoo-ve-lee-minho

kim-beom-lee-minho-jung-ilwoo

İlerde sevdiğiniz Koreli oyuncuları ülkemizde görmek için bilet almayı unutmayın!

Ayrıca, ve en az ilki kadar önemli olan bir diğer konu ise korsan link alımının etik yönü. Bu konuda uzun bir şey söylemek istemiyorum. Ancak bu iş için çalışan bir sürü insan olduğunu da unutmamak gerek. Ben etkinlikle ilgili ilk yazıyı yazdıktan sonra White Organisation ekibinde gönüllü olarak çalışmaya başladım. Bizzat gördüğüm için rahatlıkla söyleyebilirim. Arka tarafta, gerçekten hem hayranlar hem de Jung IlWoo için unutulmaz bir etkinlik yapmak için çalışan büyük bir ekip var.

Biletlerin fiyatları herkese çok uygun gelmemiş olabilir elbette. Ancak burada da ne yazık dolar kuru bu fiyatın asıl nedeni. Kore para birimi olan Won, neredeyse dolarla eşdeğer bir para. Bu yüzden, TL‘ye çevirdiğimizde 230 TL’ye tekabül ediyor. Ancak, etkinliğin içeriğiyle gelen bilgilere baktığımızda, kesinlikle verdiğiniz paraya değecek bir etkinlik olacak!jung-il-woo-türkiye-fanmeetingi

Jung IlWoo Türkiye Online Hayran Buluşması Türkiye’deki hayranlar için unutulmaz bir etkinlik olacak!

Fan Meeting’le ilgili gelen en güncel bilgiler böyleydi. Etkinlikle ilgili henüz paylaşamadığım çok sayıda muhteşem bilgi de var! Bunları da etkinlik tarihi yaklaştıkça yazıma ekleyip, sizlerle paylaşacağım. Son olarak, bu etkinliğin gerçekten çok önemli olduğunu bir kez daha söylemek istiyorum. Bence, katılan herkes yüzünde kocaman bir tebessümle ayrılacak! Bu yüzden, etkinliğe 2 ay kadar bir zaman kalmışken, lütfen duyurabildiğimiz kadar Kore dizi severe duyuralım!

En yeni bilgiler için takipte kalmayı unutmayın! Ayrıca merak ettiğiniz tüm soruları da yorumlar bölümünden sorabilirsiniz!

Jung IlWoo ile Tanışmaya Son İki Ay !

 

 

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?