The Sound of Magic 2. Sezonu Olacak Mı?

Ji ChangWook, Hwang InYeop ve Choi Sung Eun‘un başrollerinde yer aldığı Annarasumanara; Netflix‘in en yeni orijinal Kore dizilerinden biri olarak seyirciyle buluştu.

Aynı isimli bir Webtoon‘dan uyarlanan dizi, ilk haftasında 40‘tan fazla ülkenin en çok izlenenler listesine girmeyi başardı. Karşısına çıkan herkese, “Sihire inanır mısın?” sorusunu yönelten gizemli bir büyücününve ailesi tarafından terk edildikten sonra hayatın tüm yükünü tek başına taşımaya çalışan bir lise öğrencisinin etrafında dönen dizi; seyircilerin çoğunun beğenisini kazandı.

Masal tadındaki dizinin ilk sezonu 6. bölümüyle sona erince sevenleri merak edilen bir soruyla baş başa kaldı. The Sound of Magic 2. sezonu olacak mı?” Özellikle Netflix orijinal Kore dizileri sıklıkla ikinci sezonlarıyla geri dönüyor. Bu yüzden Annarasumanara izleyicisi de dizinin ilk sezonuyla veda mı ettiğini; yoksa 2. sezonu ile dönüp dönmeyeceğini merak ediyor.

Annarasumanara konusu, oyuncuları, karakterleri, imdb puani gibi bilgiler için dizinin detaylı tanıtımına bakabilirsiniz; The Sound of Magic Konusu ve Oyuncuları.

Annarasumanara 2. sezonu olacak mı? Yeni sezon gelecek mi?

Ji ChangWook‘un canlandırdığı RiEul karakterinin ve hikayesinin özellikle büyük bir ilgi gördüğü Annarasumanara dizisi, 6 Mayıs 2022 tarihinde Netflix’teki yerini almıştı.

Gizem, fantastik ve müzikal türündeki dizinin 2. sezonu büyük bir merakla bekleniyor. Ancak henüz dizinin yeni sezonuyla ilgili bir şey söylemek için çok erken. Netflix’in, daha önce yeni sezon haberleri verdiği Arthdal Chronicles, Sweet Homegibi dizilerine bakılırsa; The Sound of Magic 2. sezon onayı alıp almadığını önümüzdeki aylarda öğreneceğiz.

The Sound of Magic 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Sound of Magic 2. sezon olacak mı, gelecek mi, yeni sezon ne zaman çıkacak… Dizinin yeni sezonuyla ilgili resmi haberler geldikçe yazı güncellenecektir. Gelişmelerden ve yeni dizilerden anında haberdar olmak için Minihanok‘u takip edebilirsiniz.

Sizce, The Sound of Magic 2. sezonu gelecek mi?

Diziyi izlediniz mi? Sizce yeni sezona ihtiyaç var mı? 2. sezonda neleri görmek istersiniz? Yorum bırakmayı unutmayın!

Dizi ekibinin oldukça eğlenceli bir videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler!

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?