Squid Game Yıldızı Wi Ha Joon, Dizi İle İlgili Merak Edilenlerden ve 2. Sezon Umutlarından Bahsetti!

Squid Game oyuncuları arasında, canlandırdığı polis memuru karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Wi Ha Joon bir röportaj verdi. Aktör, bu röportajda Squid Game dizisiyle ilgili merak edilenleri cevapladı, dizinin ikinci sezonu ile ilgili düşüncelerini paylaştı. İlgi çekici ve samimi açıklamalarla dolu bu röportajı sizler için çevirdik. Keyifli okumalar!

Squid Game Wi Ha Joon Röportajı

Squid Game dizisinden Wi Ha Joon, yakın zaman önce dizinin inanılmaz popülerliği hakkında düşüncelerini paylaştı!

“Squid Game”, 45.6 milyar won (yaklaşık 40 milyon $) ödüllü gizemli bir hayatta kalma oyunu hakkında orijinal bir Netflix dizisidir. 456 acil paraya ihtiyacı olan katılımcı oyuna katılır, ancak tehlikede olan şeyin yalnızca ödül parası olmadığını öğreneceklerdir.

Wi Ha Joon, oyuna alışılmadık bir yolla katılan polis memuru Jun Ho karakterini canlandırıyor. Oyuncu, röportaja dünyanın dört bir yanındaki hayranlara sevgileri ve destekleri için teşekkür ederek başlıyor ve ekliyor, “Projenin ne kadar mükemmel olduğunu ilk gördüğümde birçok seyircinin bundan keyif alacağını düşünmüştüm. Ancak, bu kadar sevgi almayı hayal bile etmemiştim. Böyle bir projenin parçası olmak bir onur, bu yüzden çok mutluyum.”

Wi Ha Joon, Squid Game’in Başarısı Karşısında Neler Hissettiğinden Bahsetti!

“Squid Game” dizisindeki en çok ses getiren sahnelerden biri, Wi Ha Joon’un karakterinin VIP konukları eğlendirmek zorunda olduğu sahneydi. Karakter kimliğini gizleyebilmek amacıyla, kendisine özel bir ilgi duyan bir VIP konuğu isteksizce baştan çıkartmak zorunda kalır. “Bu VIP sahnesinin bu kadar sıcak bir tepki göreceğini düşünmemiştim, bu yüzden sahne en çok sesi getirdiğinde oldukça şaşırdım. Bu sahneyi çekmek kolay olmadı, ancak yönetmenin talimatlarını en ince ayrıntısına kadar takip ettim ve samimiyetimi yakalamak için gerçekten çok çalıştım.”

wi-ha-joon-kimdir, instagram, filmler, dizileri, wife, kaç-yaşında, suid-game-oyuncuları, karakterleri

wi-ha-joon-kimdir-dizileri-röportajı

Wi Ha Joon dizinin seçmeleri için ise şöyle dedi, “Seçmelere bu projeyi yapmak zorunda olduğum hırsı ile katıldım çünkü muhteşem aktörler ve muhteşem bir yönetmen bir aradaydı. Bu işi gerçekten başarıyla yerine getirmek istedim.”

Wi Ha Joon, daha sonra karakteri ile ilgili fikrini de paylaştı. “Senaryoyu ilk gördüğümde, Jun Ho karakteri ekranda çok fazla görünmese de inanılmaz çekici bir karakter olduğunu düşündüm, çünkü kendisine ait bir hikayesi var ve seyircilere çeşitli olayları göstermede rol oynuyor. Karakteri canlandırırken, ağabeyimi bulmak için çabaladım ancak aynı zamanda içeride neler olduğunu da kaydetmem gerekiyordu. Bu yüzden, en çok bu gerilimi korumaya dikkat ettim. Dürüst, kararlı ve oradaki en iyi adalet duygusuna sahip karakterdi.”

Spoilers: Dizi ile ilgili kritik bilgiler içerir!

Dizinin sonunda Lee Byung Hun tarafından canlandırılan maskeli paravan adamın, Wi Ha Joon’un canlandırdığı karakterin ağabeyi olduğu ortaya çıktı. “Daha öncesinde ekrana, Lee Byung Hun ile ağabey-kardeş rolünde çıkacağımızı biliyordum bu yüzden çok heyecanlıydım. Onunla tanışmadan önce bile inanılmaz derecede heyecanlıydım. Bu gerçekten benim için bir onur. Lee Byung Hun zaten çok sevdiğim bir usta aktör. Karşılıklı oynadıktan sonra söyleyebilirim ki, kendisi açıkça muhteşem biri. Kalbim, yalnızca bir bakışı ve bir satırı yüzünden yerinden fırlayacaktı. Sette karşılaştığımızda ve yemek yediğimiz zamanlarda benimle çok dostça bir şekilde ilgilendi, bu yüzden bu beni çok etkiledi.”

Dizide yarışmacıları canlandıran tüm diğer aktörlerin aksine Wi Ha Joon, çoğunlukla tek başına çekim yaptı. Aktör, çekim yaparken her zaman yalnız olduğunu söyledi ve gülerek ekledi, “Kıdemlilerimde çalışmak ve hem birlikte yemek yerken hem de güzel anılar edinirken onlardan bir şeyler öğrenmek istedim.”

 

wi-ha-joon-kimdir, instagram, filmler, dizileri, wife, kaç-yaşında, suid-game-oyuncuları, karakterleri

wi-ha-joon-squid-game-oyuncuları

[Wi Ha Joon Kimdir, dizileri, oynadığı filmler, kaç yaşında, sevgilisi, instagram…]

Aktör şöyle devam etti, “Sahnelerimin büyük çoğunluğunda tek başıma oynamak zorundaydım, her bir sahneyi tek başıma yönetmem gerektiği için üzerimde büyük bir baskı hissettim. Buna rağmen, yönetmen ve ekibin beni iyi bir şekilde yönlendirmesi sayesinde bunu tamamlayabildiğimi düşünüyorum.”

Röportajı yapan kişi, dizinin ezici popülerliği sebebiyle aktörlerin kendi aralarında bu başarıları hakkında ne konuştuklarını sordu. Wi Ha Joon, rol arkadaşı Park Hae Soo ile yakın zaman önce yaptıkları bir sohbetten bahsetti ve şöyle dedi, “Birbirimize iyi iş çıkardığımızı söyleyip birbirimizi tebrik ettik. Ayrıca, ‘Bu senin sayende.’ diyerek bana iltifat bile etti.” Bunun üzerine Wi Ha Joon bir itirafta bulundu, “Squid Game’i şimdiden 3 kere izledim.”

Wi Ha Joon, Hangi Oyunda Eleneceğini Düşündüğünü Açıkladı ve 2. Sezon ile İlgili Umutlarını Paylaştı.

Wi Ha Joon’a, Squid Game’deki 6 oyunun içinden en zorunun hangisi olduğunu düşündüğü soruldu. Yıldız oyuncu bu soruyu şöyle cevapladı, “Eğer oyunlara katılsaydım, bence Dalgona oyunu hariç hepsinde başarılı olurdum. Hassas, narin şeylerde iyi değilim bu yüzden bence Dalgona sahnesinde elenirdim.”

Birinci sezonun sonunda Wi Ha Joon’un karakteri Jun Ho vuruluyor ve uçurumdan aşağı düşüyor. Ancak, Wi Ha Joon mutlu bir son için umutlarını paylaştı ve şöyle dedi, “Umudum ikinci sezonun çıkması, bu sezonda Jun Ho’nun canlı bir şekilde geri dönmesi ve ağabeyi ile olan hikayesinin iyi bir şekilde çözülmesi. Jun Ho’nun yaşamasını gerçekten çok istiyorum. Ancak bu gerçekten tahmin edilemez bir şey. Ancak yönetmen biliyor. Yaşamak ve ikinci sezonda yer almak istiyorum.”

Not: Bu röportaj Soompi’den alınmıştır.


Wi Ha Joon’un, Squid Game dizisi için verdiği röportaj çevirisinin sonuna geldik. Çeviriyi beğendiyseniz ve diğer Squid Game oyuncularının röportajlarının da gelmesini isterseniz yorum bırakmayı unutmayın! Ayrıca, en yeni Squid Game haberleri ve Kore dizi önerilerinden anında haberdar olmak için bloğun bildirimlerini açabilirsiniz. Bildirimleri açmak için, “Minihanok’u Takip Et” butonuna tıklamanız ya da sayfanın sağ alt köşesinde yer alan kırmızı zile tıklamanız yeterli!

Wi Ha Joon dizileri ve filmleri arasından hangi yapımları izlediniz?

Squid Game 2. Sezon Tarihi, Yeni Sezon Oyuncuları ve Dahası!

 

etiketler, squid game oyuncuları, karakterleri, squid game jun ho, wi ha joon kimdir, sevgilisi, instagram, filmler, sevgilisi, kaç yaşında…

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?