arthdal-chronicles-2.-sezonu-ne-zaman, arthdal-chronicles-yeni-sezon-ne-zaman,

Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Tüm Yeni Sezon Haberleri!

En sevilen Netflix orijinal Kore dizilerinden biri olan Arthdal Chronicles ilk sezonu ile seyirciyi ekrana kitlemeyi başarmıştı. 40 milyonun üzerindeki bütçesi iddialı bir yapım olan dizinin ilk sezonu 2019 yılında platformda yerini almış, 3 kısımdan oluşan ilk sezon, yer yer tartışmalara sebep olsa da, dünyanın dört bir yanından seyircileri ekrana kitlemeyi başarmıştı. Yayınlandığı süre boyunca merakla takip edilen dizi, geride büyük soru işaretleri bırakarak sona erdi. Arthdal Chronicles 1. sezon finalinin neredeyse hiçbir hikayeyi sonuca bağlamadan sona ermesi hayranları birçok soru ile başbaşa bıraktı. Seyircileri tarafından, hala cevabı aranan sorulardan bazıları şöyle;“Arthdal Chronicles 2. sezon olacak mı? “Hit dizi Arthdal Chronicles devam edecek mi?”

Arthdal Chronicles 2. sezon ne zaman, yeni sezon olacak mı?

Dizinin ilk sezonunu izleyen hayranlar, Eunseom ve Tanya’nın bir araya gelmesi için gün sayıyorlardı. Ayrıca dizinin önemli karakterlerinden Saya, Tagon ve Tealha’nın da taht savaşında neler yapacaklarını izleyenler merak ediyordu. Bu yüzden sevenleri için Arthdal Chronicles 2. sezon olacak mı sorusu çok önemli. Neyseki dizinin Netflix’le birlikte yayınlandığı tvN kanalından cevap gecikmedi. tvN kanalının 2020 yılında yaptığı açıklamaya göre Arthdal Chronicles 2. sezonu olacak. Ancak yapılan bu açıklamanın üzerinden neredeyse 2 yıl geçti ve dizinin 2. sezonu hala sevenleriyle buluşmadı. Bu yazımızda Arthdal Chronicles 2. sezon ne zaman başlayacak, dizi iptal mi oldu, yeni sezon ne zaman gibi soruların cevabını bulacaksınız.

arthdal-chronicles-2.-sezonu-ne-zaman, arthdal-chronicles-yeni-sezon-ne-zaman,

Arthdal Chronicles 2. Sezon Hakkında Tüm Bilgiler

Arthdal Chronicles 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

İlk çağda Arth isimli kurgusal topraklarda geçen dizi, çarpıcı hikayesi ve etkileyici oyunculukları ile en iyi Netflix orijinallerinden biri. Özellikle insanlık tarihine, insanın hırslarına ve açgözlülüğüne gerçekçi bir bakış açısı sunan dizi, derin ve başarılı karakterleri ile de öne çıkmayı başarmıştı. İlk sezonu ile Eunseom, Tanya, Tagon, Tealha ve Saya karakterleri çevresinde dönen dizi, seyirciye Arth topraklarında neler olduğuyla ilgili bir hikaye göstermişti. Hikayeyi yarım bırakan bir finalle ekranlara veda eden dizi, 2. sezonu ile geri döneceğini duyurmuştu.

Arthdal Chronicles 2. sezonu gelecek mi sorusunun cevabını az önce söylemiştik. tvN’in, 2020 yılında yaptığı açıklamaya göre dizi devam edecek. Bu açıklamada ayrıca tvN, dizinin yeni sezonunun 2020 yılının sonlarına doğru geleceğini söylemişti. Ancak, açıklamanın üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen Arthdal Chronicles 2 sezon ile ilgili yeni bir gelişme görünmüyor. Sektör içinden gelen bilgilere göre, bu gecikmenin birkaç sebebi var. İlk ve en önemli sebep elbette Arthdal Chronicles 2. sezonu haberleriyle yakın zamanda ortaya çıkan Covid-19 salgını.

Arthdal Chronicles yeni sezon yayın tarihi henüz belli değil.

Dizinin ilk sezonu çekilirken henüz ortalarda olmayan Covid-19 patlak vermesiyle birlikte dünyadaki birçok sistemi alt üst etti. Bunlar arasında en çok etkilenenlerden biri de dizi-film sektörü oldu. Arthdal Chronicles dizisi de oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip. Bunun yanında dizinin ilk sezonu yurtdışında da çekildi. Hem ekibin sağlık durumu hem de yurtdışı çekimlerinin imkansız hale gelmesi ile Arthdal Chronicles 2. sezon yayın tarihi gecikme yaşadı. Yeni sezonun gecikmesinin bir diğer nedeni ise başta dizinin başrol oyuncularından Song Joongki olmak üzere, ekibin yeni yapımlarla anlaşma sağlamış olmasıydı. Ancak, üzerinden yaklaşık 2 yıl gibi bir zaman geçtikten sonra Covid-19 kısmen kontrol altında. Bu yüzden henüz Arthdal Chronicles yeni sezon tarihi belli olmasa da, en geç 2022 yılı içerisinde izleyeceğimizi söyleyebiliriz.

Song JoongKi’den Bir Diğer Netflix Rekortmeni: Vincenzo Konusu ve Yorumu!

Peki, Arthdal Chronicles 2. sezon oyuncuları kimler? Diziden ayrılan isimler olacak mı?

Dizinin ilk sezonunda yer alan ve performansıyla unutulmaz sahnelere imza atan Song JoongKi‘nin ikinci sezonda da yer alacağı tahmin ediliyor. Henüz Arthdal Chronicles 2. sezon oyuncuları, cast ile ilgili net bir açıklama olmamakla birlikte, ilk sezondaki önemli isimlerin yeni sezonda da devam etmesi muhtemel. Ancak, elbette dizinin hem başrol oyuncularında hem de yan rolleri canlandıran isimlerde sürpriz bir değişiklik olabilir.

Kafası karışanlar için, Arthdal Chronicles Kaç Sezon?

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Arthdal Chronicles, aynı yıl yayınlanan birçok diziden farklı bir formatla yayınlandı. (Arthdal Chronicles ne zaman çekildi? 2019 yılında) Dizi, her biri 6 bölümden oluşan 3 kısım halinde yayınlandı. Bu kısımların, birkaç ay arayla yayınlanmış olması da seyircide her birinin 1 sezon olduğuna dair bir kafa karışıklığı oluşturdu. Bu yüzden seyirciler Arthdal Chronicles 4. sezon ne zaman başlayacak? 3. sezon ne zaman? gibi sorular sordular ve sormaya devam ediyorlar.

Ancak,  Arthdal Chronicles 4. sezon ne zaman başlayacak sorusunun bir cevabı yok. En azından şimdilik. Çünkü dizi, 3 kısımdan oluşan ilk sezonunun ardından henüz 2. sezonunu yayınlamaya hazırlanıyor. İlk sezondaki kaliteyi korudukları sürece Arthdal Chronicles 3. sezonu ve 4. sezonu izlemeye hiçbir itirazımızın olmadığını belirtelim. Ancak şuan Arthdal Chronicles kaç sezon sorusunun cevabı 2. İkinci sezon ise henüz yayınlanmadı.

Arthdal Chronicles 2. sezon 1. bölüm izle / Fragman

Dizi yayınlanır yayınlanmaz fragmanı ve ilk bölümü burada yer alacaktır.


Dizinin ikinci sezonunda hangi oyuncuları görmek istersiniz?

İlk sezonuyla oldukça başarılı bir iş çıkaran diziyi ne kadar büyük bir merakla beklediğinizi biliyoruz. Arthdal Chronicles 2 sezon ne zaman olduğuyla ilgili bir bilgi gelir gelmez yazı güncellenecektir. Arthdal Chronicles hakkında tüm bilgiler ve en yeni Arthdal Chronicles haberleri için takipte kalın! Güncel bilgilerden anında haberdar olmak için bloğun bildirimlerini açmayı ve ayrılmadan önce yorum bırakmayı unutmayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.