Gyeongseong Creature 2. Sezon Ne Zaman: Yayın Tarihi, Bölüm Sayısı ve Oyuncuları!

Başrollerini Park SeoJoon ve Han SoHee‘nin paylaştığı Gyeongseong Creature, son zamanlarda Kore dizi severleri en çok heyecanlandıran yapımlardan biri. Japon işgali altındaki Kore topraklarında geçen ve kendilerini beklenmedik bir savaşın ve aşkın içinde bulan bir kadın ve adamın hikayesini anlatan dizinin ilk sezonu, yayınlanır yayınlanmaz Netflix Top 10 listesine etkileyici bir giriş yaptı.

Dizinin ilk sezonu Netflix Top 10 listesinden düşmezken, birinci kısmı bitiren seyircilerin hepsi aynı şeyi bekliyor: Gyeongseong Creature 2. sezonu!

Peki, Gyeongseong Creature 2. sezon olacak mı? Gyeongseong Creature 2. sezon ne zaman gelecek, yayın tarihi ne? Bu yazıda Gyeongseong Creature 2. sezonu hakkında merak ettiğiniz her şeyin cevabını bulacaksınız.

gyeongseong-creature-2-sezon-ne-zaman, gyeongseong-creature-season-2, gyeongseong-creature-cast-oyuncuları, netflix-gyeongseong-creature, gyeongseong-creature-cast, park-seojoon, han-sohee

gyeongseong-creature-2-sezon-yayın-tarihi

Gyeongseong Creature 2. Sezon Hakkında Tüm Bilgiler

İkinci sezon hakkında detaylara girmeden önce, diziyi henüz izlemediyseniz ve bu muhteşem yapıma bir şans vermek istiyorsanız bu yazıdan konusu, oyuncu kadrosu, karakterleri ve daha birçok şeyi öğrenebilirsiniz: Gyeongseong Creature Konusu, Oyuncuları ve Bilinmesi Gerekenler!


Gyeongseong Creature 2. sezonunun konusu ne olacak?

Netflix’in 2023 yılındaki bomba dizilerinden Gyeongseong Creature, Japon işgali altındaki Kore topraklarında yaşanan bir takım esrarengiz ve gizemli olayları anlatıyor.

Hayatta kalmanın tek yolunun Japonlarla iyi geçinmek olduğu bu dönemde, Yun ChaOk (Han SoHee) ve Jang TaeSang (Park SeoJoon) isimli bir kadın ve erkeğin yolları kesişir.

Her ikisi de kendileri için önemli olan birilerini aramaktadırlar ve bu konuda birbirlerinden yardım isterler. Bu arayış onları Japonların hakimiyeti altında olan ve yalnızca Japonların tedavi edildiği bir hastaneye götürür. İkili, başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde, onlara yardım eden birkaç kişiyle birlikte hastaneye girer.

Ancak kısa süre içinde kendilerini korkunç deneyler, akıl almaz gerçekler ve devasa bir yaratığın olduğu tehlikeli bir savaşın içinde bulurlar.

Her an tehlikenin arttığı bu hastanede hayatta kalmak da dışarı çıkmak da kolay olmayacaktır. Tae Sang ve ChaeOk buradan kurtulmaya çalışırken aralarında güçlü bir bağ kurulur.

gyeongseong-creature-2-sezon-ne-zaman, gyeongseong-creature-season-2, gyeongseong-creature-cast-oyuncuları, netflix-gyeongseong-creature, gyeongseong-creature-cast, park-seojoon, han-sohee

gyeongseong-creature-oyuncuları


Gyeongseong Creature 2. Sezon Olacak mı?

Evet, dizinin ikinci sezonu olacak.

Gyeongseong Creature 1. sezonunun finali, karakterlerinin bir kısmının kurtulması bir kısmının ise korkunç bir olaya karışmasıyla sona erdi. Gyeongseong Creature 2. sezonunda hikaye kaldığı yerden devam edecek ve Jang TaeSang ve Yun ChaeOk karakterlerinin başına gelenleri anlatacak.


Gyeongseong Creature 2. sezonu ne zaman çıkacak, yayın tarihi ne?

Dizinin ilk sezonu, 2023 yılının Aralık ayında yayınlanmıştı. Netflix’in açıkladığına göre, Gyeongseong Creature 2. sezonu, bir diğer deyişle 2. partı, ise 5 Ocak 2024 tarihinde yayında olacak.


gyeongseong-creature-2-sezon-ne-zaman, gyeongseong-creature-season-2, gyeongseong-creature-cast-oyuncuları, netflix-gyeongseong-creature, gyeongseong-creature-cast, park-seojoon, han-sohee

gyeongseong-creature-sezon-2-bilgileri


Peki, Gyeongseong Creature 2. sezonu kaç bölüm olacak?

Part 1, 7 bölümden oluşuyordu. Dizinin ikinci kısmı, yani part 2, ise 3 bölümden oluşacak ve böylelikle Gyeongseong Creature toplam 10 bölüm olarak tamamlanmış olacak.


Gyeongseong Creature 2. Sezon Oyuncuları

Dizinin ilk sezonunda Park SeoJoon, HanSoHee, Kim SuHyun, Na WolDaek, Yoon JongWon gibi ünlü oyuncular yer alıyordu. İkinci sezonda da ana kadronun kalması bekleniyor.NOT: Gyeongseong Creature dizisi iki bölüme ayrıldığı ve seyirciler tarafından bu şekilde bahsedildiği için, bu kısımlardan söz ederken “sezon” kelimesi kullanılmıştır.

Dizinin, part 1 ve part 2’den oluşan ilk sezonuyla tamamlanıp tamamlanmayacağı henüz belli değil. Gyeongseong Creature 1. sezon ile bitmez ve yeni bir sezona kapı açarak sona ererse, bununla ilgili haberleri de sizlerle paylaşacağım.


Gyeongseong Creature dizisini izliyor musunuz? İkinci sezonda olmasını en çok istediğiniz şey ne?

 

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?