Destined With You Konusu ve Oyuncuları – 2023 Kore Dizileri

2023 Kore dizileri arasında yerini almaya hazırlanan Destined With You, şimdiden büyük bir seyirci kitlesine sahip olmuş gibi görünüyor.

Şüphe yok ki, 2023 yazına damgasını vuran diziler See You in My 19th Life ve King the Land oldu. Oldukça iyi izlenme oranlarına ulaşan dizilerin hayranları, yapımlara veda edecekleri için oldukça üzgün. Çünkü her iki dizi de tüm dünyadan milyonlarca romantik komedi severi ekran başına kilitlemişti.

Ancak güncel dizilerin vedasından doğacak bu boşluk çok da uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Çünkü, romantik komedi türünde oldukça ilginç bir Kore dizisi çok yakında ekranlarda olacak! Bu yazıda 2023 Kore dizileri arasındaki Destined With You dizisinden bahsedeceğiz.


Şu yazıya da bakmak isteyebilirsiniz;

2023 Kore Dizileri: Bu Sene Yayınlanan 23 Muhteşem Yapım!


Destined With You Dizi Konusu

Dizi, bir lanet sayesinde bir araya gelen bir kadın ve bir adamın hikayesini anlatacak.

Jang ShinYu (Rowoon), yakışıklı ve popüler bir avukattır. Dış görünüşü ve başarısı nedeniyle çevresi tarafından oldukça sevilse de, hayatında çok büyük bir problem vardır. Sağlığı iyi değildir ve gün geçtikçe daha kötü hale gelmektedir. Doktorların açıklayamadığı bu tuhaf hastalığının sebebi ise, Jang ShinYu’ya ailesinden miras kalan korkunç bir lanettir.

Jang ShinYu, hayatını dayanılmaz bir hale getiren bu gizemli lanetten kurtulmak için uğraşırken Lee HongJo isminde bir kadınla karşılaşır. Lee HongJo (Jo BoAh), belediyede çalışan bir kamu personelidir. Aynı ShinYu gibi çalışkan ve iyi görünümlü biri olmasına rağmen, ilginç bir şekilde çevresi tarafından hiç sevilmez.

Genç kadın bir gün bir ahşap sandığın sahibi olur. Bu ahşap sandığın Jang ShinYu’nun lanetiyle bir ilgisi olduğu ortaya çıktığındaysa, ikili kendilerini ayrılmaz bir kaderin içinde bulur.


destined-with-you-kore-dizisi-konusu-oyuncuları-yorumu

Destined-with-you-oyuncuları

Destined With You Oyuncuları ve Karakterleri

Yakında başlayacak olan Destined With You Kore dizi oyuncuları arasında çok sevilen iki isim yer alıyor.

Rowoon, Destined With You dizisinde Jang ShinYu karakterine hayat veriyor. Jang ShinYu, renkli, çekici ve başarılı bir gençtir. Ancak yüzlerce yıl öncesinden bir lanet gelip de onu bulduğunda, hayatı oldukça zor bir hale gelir.

İdol-oyunculardan biri olan Rowoon, kendisi SF9 isimli bir K-pop grubunun üyesi, bir kez daha başrol olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Rowoon’u daha önce Tomorrow, The King’s Affection, She Would Never Know ve Extraordinary You gibi dizilerde izledim. (Rowoon dizileri arasındaki bu yapımlara da mutlaka bir şans vermenizi öneririm.)

Performansını da seçtiği projeleri de çok beğeniyorum. Bu yüzden yeni dizisinin de hem ilginç hem de sürükleyici bir yapım olacağına inanıyorum.


Extraordinary You Dizi İncelemesi: İzleyebileceğiniz En Sürükleyici Kore Dizilerinden Biri!


Jo BoAh, dizide Lee HongJo karakterine hayat veriyor. Lee JongHo, çevresi tarafından çok sevilmeyen ve pek arkadaşı olmayan biridir. Bir gün karşısına tahta bir sandık çıkar ve bu büyüleyici bir serüvenin başlangıcı olur.

Jo BoAh’ı en son Tale of Nine Tailed dizisinde izlemiştim. Kendisi son yılların en çok sevilen kadın oyuncularından biri. Farklı türlerdeki dizilerde yer almasını seviyorum. Military Prosecutor Doberman ve My Strange Hero dizilerini de öneririm.


Military Prosecutor Doberman Dizi İncelemesi: Aksiyon ve Romantizmi Bir Arada Sevenlere!


Destined With You başrol oyuncularından bahsettik. Destined With You oyuncu kadrosunun tamamına bakmak isteyenler şu yazıya bakabilirler: Destined With You asianwiki.


Diziye dair bilmeniz gereken her şey!

Destined With You Ne Zaman Çıkacak?

JTBC’nin yeni romantik-komedi ve gizem dizisi, 23 Ağustos 2023 tarihinde başlayacak.


Destined With You Hangi Günler Yayınlanacak?

Dizinin yayın günleri çarşamba ve perşembe olacak.


Destined With You Netflix ‘te yayınlanacak mı?

Evet, diziyi Netflix’te izleyebilirsiniz.


Destined With You Kaç Bölüm Olacak?

Dizinin kaç bölüm olacağı henüz belli değil.


Destined With You Anlamı

Dizilerin isimlerinin anlamları en çok merak edilen şeylerden biri oluyor. Jo BoAh ve Rowoon’un başrollerinde yer aldığı dizinin anlamı, “seninle kader birliği” gibi bir anlama gelmekte. Diziye neden böyle bir isim verildiği, dizinin bilinen bir diğer adına bakınca daha iyi anlaşılıyor.

Dizinin Korece orijinalinin neredeyse birebir çevirisi olan bir ismi daha var. “This Relationship IsForce Majeure.”

Peki, Force Majeure ne anlama geliyor? Bu kavram, mücbir sebep anlamına gelmektedir. Tarafların kontrolü dışında meydana gelen ve öngörülemeyen olaylar nedeniyle taahhütlerini yerine getirmekte veya anlaşmalara uymakta başarısız olmaları durumunu ifade eder.


Destined With You Dizi Yorumu

This Relationship IsForce Majeure dizisi izlemek istediğim ve merak ettiğim yapımlardan biri. Karakterlerin belirli bir amaç için birlikte mücadele ettikleri, yolculuk yaptıkları dizileri çok seviyorum. Böyle bir hikaye hele de fantastik öğelerle zenginleştirildiyse bence seyirciyi çok güzel bir Kore dizisi bekliyor.

Dizi yayınlandığı zaman yorum bölümünü güncelleyeceğim. Dizi yayınlandığında ve yorum eklendiğinde haberdar olmak için Minihanok aboneleri arasına katılmayı unutmayın!

Şimdilik görüşmek üzere!


Diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz?

En yeni Kore dizilerinden ve dizi yorumlarından anında haberdar olmak için, Minihanok’u takip etmeyi unutmayın. Bloğu takip etmek için, abone ol kutusuna mail adresinizi yazmanız yeterli.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!


Destined With You Trailer/Fragman

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?