More Than Friends Konusu-Gençlik Kore Dizi Severler Kaçırmasın!

2020 yılı Kore dizileri adına, çoğunu çok beğenilen bazıları ise hiç sevilmeyen Kore dizileri ile dolu geçti.Ben de bu süre boyunca 2020 Kore dizileri listesinde yeni ve güncel Kore dizilerinden bahsettim. Çok beğendiklerimi ve en iyi 2020 Kore dizileri arasında gördüğüm yapımları ise Kore dizi önerileri arasında yorumladım. more than friends konusu

Yılın son aylarına girmişkende bir yandan izlediğim güncel Kore dizileri yeni bölümlerini bekliyor bir yandan da çoğunuzun çok seveceğini düşündüğüm güzel bir Netflix Kore dizileri listesi hazırlıyorum.Listeyi bir an önce yayınlamak istediğim için ona ekleme yapmaya devam edecektim fakat 2020 Kore dizileri arasında gençlik romantizm türünde güncel bir Kore dizisine başladım. Dizinin heyecan dolu ve dinlendirici bir havası da çok hoşuma gitti. Bu yüzden listemizden önce 2020 Kore dizileri arasında yerini alan bu diziyi de gençlik türünde Kore dizi severler için çok kısa bir şekilde tanıtmak istiyorum.

Bu yazılara da bakmak isteyebilirsiniz;

En yeni 2020 Kore dizileri

En iyi gençlik Kore dizileri:

My First First Love

Record of Youth

more-than-friends, number-of-cases-kore,2020-gençlik-kore-dizileri,ong-sungwoo-dizileri, from-friends-to-lovers-kore

more-than-friends-konusu

Bu yazımda bahsedeceğim dizi 2020 Kore dizileri arasına katılan yeni, gençlik romantik Kore dizisi More Than Friends!

Hayaller, dostluk, sevgi! Sizi dinlendirirken bir yandan da içinizi kıpır kıpır yapan romantik-komedi gençlik Kore dizilerini seviyorsaniz bu diziye bir şans vermelisiniz bence. Haydi gelin daha fazla zaman kaybetmeden More Than Friends konusu, yorumu, oyuncuları ve karakterleri, izle linkleri ile bölümleri, fragmanı (trailer) ve daha birçok şey olan yazımıza başlayalım!

More Than Friends Kore dizisi kaç bölüm, ne zaman yayınlanıyor?

2020 Kore dizileri arasında yerini alan güncel Kore dizisi More Than Friends konusu itibariyle gençlik-romantizm türündeki yeni Kore dizilerinden. JTBC kanalında yayınlanan dizinin yönetmenliğini Choi SungBum yaparken senaristliğini Jo SeungHee yapıyor. More Than Friends yayın tarihi 25 Eylül – 14 Kasım arası ve dizinin yayın günleri cuma ve cumartesi. More Than Friends kaç bölüm sorusunun cevabı ise dizi 16 bölüm.

Not: More Than Friends konusu öncesi belirtelim. Diziyi Number of Cases To Go From Friends To Love ve From Friends To Lovers isimleriyle de bulabilirsiniz.

More Than Friends Konusu

Kyung WooYeon ileride yazarlık ve kaligraflık yapmak isteyen liseli bir genç kızdır. Hoşlandığı Lee Soo ise onunla aynı okula giden biridir ve fotoğraf çekmekle ilgilenmektedir. Bir gün Lee Soo yurt dışında okumak için gitmek zorunda kalır, bu sırada hislerini itiraf eden Kyung WooYeon ise bir cevap alamaz. Aradan 10 yıl geçer. Kyung WooYeon hala hayalleri için çabalamaktayken Lee Soo başarılı bir fotoğrafçı olarak geri döner. Aradan uzun yıllar geçmiş olsa da bu karşılaşma Kyung WooYeon için kolay olmayacaktır.

more-than-friends, number-of-cases-kore,2020-gençlik-kore-dizileri,ong-sungwoo-dizileri, from-friends-to-lovers-kore

more-than-friends-oyuncuları-ong-sungwoo

More Than Friends Oyuncuları ve Karakterleri

More Than Friends Kore dizisi genç oyuncuları ile renkli bir kadroya sahip.

Ong SungWoo More Than Friends Kore dizisinde ailesiyle problemler yaşayan bir fotoğrafçıyı, Lee Soo karakterini canlandırıyor. Ong SungWoo dizileri ile son yıllarda karşımıza çıkan yeni genç idol-oyunculardan. More Than Friends oyuncuları arasında karşımıza çıkmadan önce yine bir gençlik Kore dizisi olan At Eighteen de görmüştük kendisini. Ben At Eighteen ( Moment 18 ) dizisinin tamamını izlememiştim. Fakat hatırladığım kadarıyla söylemem gerekirse Ong SungWoo More Than Friends dizisinde biraz daha iyi bir oyunculuk sergiliyor. Biraz temkinli ve soğuk bir karakter canlandırıyor dizide. İlerleyen bölümlerde neler yapacağını merakla bekliyorum.

more-than-friends, number-of-cases-kore,2020-gençlik-kore-dizileri,ong-sungwoo-dizileri, from-friends-to-lovers-kore,more-than-friends-konusu

Shin YeeEun More Than Friends dizisinde hayallerini gerçekleştirmeye çalışan bir yandan da part time işlerde para kazanan bir kaligrafı canlandırıyor. Shin YeeEun dizileri ile son yıllarda izlediğim genç oyuncular arasında en sevdiklerimden biri. Bence bütün rollerinin altından başarıyla kalkıyor. Henüz izlemediyseniz Shin YeeEun dizileri arasında Welcome , He is Psychometric dizilerini de öneririm.

DongJoon More Than Friends Kore dizisinde bir kitabevi CEO’su olan On JoonSoo karakterini canlandiriyor. DongJoon da idol oyunculardan biri ve bence ikisinde de çok başarılı. DongJoon dizileri arasinda çok çeşitli yapımlar var ama ben rol aldığı bir diziyi izlemeyeli uzun zaman olmuş. More Than Friends dizisinde gördüğüme çok sevindim. En yakın zamanda başrolde olduğu bir dizi izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Merak ettiğiniz diğer bütün More Than Friends dizi oyuncuları ve karakterlere buradan bakabilirsiniz: More Than Friends asianwiki.

More Than Friends Yorum

more-than-friends, number-of-cases-kore,2020-gençlik-kore-dizileri,ong-sungwoo-dizileri, from-friends-to-lovers-kore

(Merak edenler için spoiler olmayan mini More Than Friends yorumu ekliyorum.)

More Than Friends konusu itibariyle merkezinde Lee Soo ve Kang WooYeon olmak üzere bir grup gencin etrafında dönüyor.

More Than Friends konusu itibariyle merkezinde Lee Soo ve Kang WooYeon olmak üzere bir grup gencin etrafında dönüyor. Kang WooYeon ve çok uzun süredir sevdiği Lee Soo‘nun hikayesinin yanında; hayat şartlarıyla başı dertte olan ve her şeye rağmen mutlu olmaya ve hayallerini gerçekleştirmeye çalışan gençleri izliyoruz. Ben dizinin bu yönünü sevdim. Zaman hızla geçiyor ve maalesef hayat şartları ve imkanlar aynı olmadığı için herkes hayallerini gerçekleştiremiyor, kimileriyse hayal bile kuramıyor. Dizimizde de hem hayalleri için savaşan hem de sorumlulukları yüzünden buna bile fırsat bulamayan gençlerin hikayelerini taşıyor ekrana.

More Than Friends, ilk defa izlediğimiz çok özgün bir konuya sahip değil. Gençlik Kore dizilerinde karşımıza çıkabilecek bir çok şey oluyor elbette dizide. Fakat buna rağmen hem yeni yüzleri izlemek hem de karakterlerin hikayeleri bence diziyi benzerlerinden ayırmış. Ayrıca karakterler arasında Kore dizilerinde görmeye alışık olduğumuz saf ve şaşkın karakterler olmamasını da sevdim. Çoğu, günlük yaşamımızda da karşımıza çıkabilecek gerçek karakterler.

Dizinin müziklerine de bayıldım. En sevdiğim More Than Friends ost ‘unu da buraya bırakıyorum. Ayrıca Kore dizi müzikleri sevenler bu yazıya da bakmayı unutmasın: En iyi Kore dizi müzikleri!

Ben More Than Friends Kore dizisini beğendim açıkçası.Yayınlanan bütün bölümleri de hiç sıkılmadan izledim. Yorgun bir günün ardından dinlendirici ve eğlenceli bir dizi arıyorsanız bu diziye bir şans vermeyi unutmayın!

Mini Dizi Sözlüğü /경우의 수

Bu bölüm Korece öğrenen Kore dizi severler için hazırlanmıştır.

우정 (ucong): Arkadaşlık

사랑 (sarang): Aşk

친구 (çingu): Arkadaş

사진 (sacin): Fotoğraf

작가 (çakka): Yazar

More Than Friends İzle

Diziyi merak eden ve hemen izlemek isteyenler için More Than Friends izle linkleri burada! (Sizler için iki farklı sitenin linklerini ekliyorum.)

More Than Friends izle onlinedizi /1. bölüm

More Than Friends izle Koreantürk /1 bölüm

More Than Friends Fragman

 

Diziyi izliyor musunuz? more than friends konusu

More Than Friends Kore dizisi konusu ve oyuncuları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce izlemeye değer bir dizi mi?

Yorum bırakmayı ve en yeni Kore dizilerinden anında haberdar olmak için abone olmayı unutmayın!

Keyifli Seyirler~

more than friends konusu, yayın tarihi, fragmanı imdb puanı, izle, onlinedizi, yeni kore dizileri, gençlik kore dizileri, ong sungwoo, shin yeeeun, dongjoon, release date, yorum, kaç bölüm, ne zaman yayınlanıyor, 1. bölüm, number of cases kore dizisi,

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?