Navillera Konusu ve Oyuncuları – Song Kang Yeni Dizisinde Bir Baleti Canlandıracak!

Balet olmanın hayalini kuran biri 70’lerinde, diğer ise 20’lerindeki iki kişi karşılaşırsa ne olur?

2021 Kore dizileri arasında yerini almaya hazırlanan çok güzel bir dizi var: Navillera Kore dizisi! Bence aynı hayalin peşinde koşan çok farklı iki kişinin hikayesinin anlatıldığı dizi çok sevilecek. Gelin vakit kaybetmeden Navillera 2021 kdrama konusu, oyuncuları, yayın tarihi ve daha birçok şey içeren yazımıza başlayalım!

Bu yazılara da bakmak isteyebilirsiniz;

Navillera dizi konusu, oyuncuları, oyuncu kadrosu, cast, webtoon türkçe, yorumu, yorumları, 2021 Kore dizileri, kdrama ve çok daha fazlası!

navillera-konusu, navillera-kore-dizisi, like-a-butterfly-konusu

Navillera dizi konusu, oyuncuları, oyuncu kadrosu, cast, webtoon türkçe, yorumu, yorumları, 2021 Kore dizileri, kdrama ve çok daha fazlası!

2021 Kore dizileri arasında yerini almaya hazırlanan Navillera webtoon uyarlaması Kore dizilerinden biri. Hun tarafından kaleme alınan ve Jimin tarafından da resimlenen webtoon 2016-2017 yılları arasında yayınlanmış. Çok sayıda kişi tarafından okunan webtoonun puanı da oldukça iyi. Navirella webtoon Türkçe çevirisi henüz mevcut değil. Fakat dizi başlamadan önce webtoonunu incelemek isteyenler olabilir. Bu yüzden ben webtoon linkini yazı sonuna ekleyeceğim.

Navillera dizisi ne zaman başlayacak, birinci bölüm tarihi ne zaman?

Song Kang’ın yeni dizisi Navillera konusu itibariyle dram-aile ve yaşam türünde. Webtoon uyarlaması yeni 2021 Kore dizisinin senaryosunu Tunnel dizisinin de senaryosunu yazmış olan Lee EunMi yapacak. Like a Butterfly Kore dizisi olarak da bulabileceğimiz dizinin yönetmeniği ise Han DongHwa‘ya ait. Peki, Navillera dizisi kaç bölüm? Navillera ne zaman başlayacak, ne zaman yayınlanacak, ilk bölüm tarihi ne? 12 bölüm olması planlanan dizi tvN ekranlarında ekrana gelecek. Dizinin yayın tarihi ise 22 Mart 2021. Dizi pazartesi ve salı günleri seyirciyle buluşacak.

Navillera Konusu

Navillera Kore dizisi konusu itibariyle aynı hayali paylaşan biri 70 diğeri 23 yaşında iki kişinin etrafında dönüyor.

Sim DeokChol küçüklüğünden beri bir balet olmayı hayal etmiştir. Fakat hayat şartları yüzünden hayallerini bir kenara bırakıp ailesine destek olmak zorunda kalmıştır. Şimdilerde ise 70 yaşında bir emeklidir. Bir gün, ailesi bu durumdan çok memnun olmasa da, hayallerini şimdi gerçekleştirme kararı verir. Bale öğrenmek için bir kursa yazılır. Burada Lee ChaeRok ile tanışır. 23 yaşındaki Lee ChaeRok balede oldukça yetenekli bir gençtir. Fakat zaman içinde bazı sebeplerden dolayı baleye olan ilgisini kaybetmiştir. Tam bu sırada 70 yaşında hayallerini gerçekleştirmek için gelen Sim DeokCheol ile karşılaşır.

Navillera Oyuncuları (cast)

Like a Butterfly kdrama oyuncu kadrosunda Song Kang , Park InHwan, Na MoonHee gibi isimler var.

Song Kang Navillera kdrama sında balet olmak için çabalarken ilgisi yok olan Lee ChaeRok karakterini canlandırıyor. Lee ChaeRok genç yaşta çok başarılı bir balerin olan annesini kaybeder. Zaman içinde beyzbol, yüzme gibi birçok spor denese de hiçbiri ona hitap etmez. En sonunda baleyle ilgilenmeye başar fakat tam bu sırada da bazı problemler çıkar ve işler planlandığı gibi gitmez.

Song Kang yeni dizisi Like a Butterfly kdrama sında bir baleti canlandırıyor. Song Kang’ı, ilk kez en çok izlenen Netflix Kore dizilerinden Love Alarm‘ da izlemiştim. Love Alarm dizisi genelde ya çok sevilen ya da tam tersi pek de beğenilmeyen bir diziydi. Kim SoHyun (River Where the Moon Rises, Tale of Nokdu) sevdiğim oyunculardan biridir, bir de gençlik dizisi olunca ben severek izlemiştim diziyi. Song Kang’ı da sevmiştim, başrolünde olduğu ilk dizisi olsa da bence iyi iş çıkartmıştı.

Daha sonra Song Kang dizileri arasındaki Sweet Home ‘u izledim. Bence Sweet Home Song Kang’ın en iyi dizisi! Dizi ile ilgili detaylı bir tanıtım ve yorum yazmıştım bu yüzden konusundan detaylı bahsetmeyeceğim. Fakat dizide Song Kang beklentilerin çok üstünde bir oyunculuk sergiliyordu bence, performansı oldukça iyiydi. Bu diziyle beraber en sevdiğim genç Koreli oyunculardan da biri oldu. Yeni dizisinde ise Kore dizilerinde görmeye alışık olmadığımız bir hayale, balet olmaya, sahip bir karakteri canlandıracak. Gerçekten büyük bir merakla bekliyorum. Merak edenler Song Kang dizileri arasındaki şu yapımlara da bakabilir: When the Devil Calls Your Name, Man Who Sets the Table, Love Alarm.

Yeni dizi Navillera oyuncular arasındaki Park InHwan, dizide 70’li yaşlarında hayalleri için çabalayan bir adamı canlandırıyor.

Park InHwan dizide 70 yaşından sonra hayalleri için bir adım atmaya karar veren Sim DeokCheol karakterini canlandırıyor. Her zaman bir balet olmanın hayalini kuran Sim DeokCheol para kazanması gerektiği için hayallerini bir kenara koyuyor. Ve seneler boyunca postanede memurluk yaparak geçiniyor. Fakat emekli olduktan sonra tekrar baleye yapmaya başlıyor.

Park InHwan Navirella dizisi başrolleri arasındaki bir diğer isim. Ben kendisini daha önce hiç izlemedim ama onlarca dizi ve filmde rol almış. Tecrübeli bir isim bu yüzden eminim yeni dizisinde de başarılı bir performans sergileyecek. Merak edenler dizileri arasındaki şu yapımlara bakabilir. Brilliant Heritage, Liver or Die, Mad Dog, My Love My Family, Life is Good… Ayrıca aktör Brilliant Heritage dizisindeki performansıyla 2020 KBS Dizi Ödülleri’nde En İyi Aktör Ödülü‘nün de sahibi olmuş.

Navillera Dizi Yorumu

Webtoon uyarlaması yeni Kore dizisi bence dostluğu, aileyi ve hayalleri anlatan konusuyla güncel dizilerin arasında parlayacak. Geçtiğimiz ay “Bloglar Arası Canlandırma Projesi” için I Can Speak filmini izleyip yorumlamıştım. Filmde çatlak bir büyükanne ile genç bir memurun gelişen dostluğu ve birbirlerinin hayatlarına nasıl okundukları anlatılıyordu. Birbirinden yaşça ve tarz olarak bu kadar farklı iki kişinin sıcacık dostluğunu izlemek çok keyifliydi.

Navillera Kore dizisi de konusu itibariyle biri daha 20’lerinin başında olan, diğeri ise 70’lerinde olan iki kişinin dostluğunu anlatacak. Bence aynı hayali paylaşan iki kişinin neler yaşayacağını ve hikayenin nasıl ilerlediğini izlemek hem keyifli hem duygusal olacak. Dizinin iki başrolünden bahsettim ben sadece ama kadronun kalanı da güçlü isimler barındırıyor. Bir çok seyircinin asıl merak ettiği Song Kang‘da instagram hesabından gördüğüm kadarıyla rolü için sıkı çalışıyor. Bence sakin ama etkileyici bir dizi izleyeceğiz.

Navirella 1. bölümü çıkar çıkmaz izleyip yorumumu güncelleyeceğim! Dizi başlayana kadar güncel 2021 Kore dizileri arasındaki birbirinden güzel bir çok diziye bakabilirsiniz. Şu sıralar heyecanla izlenen Vincenzo dizisini de öneririm!

Navillera İzle / Like a Butterfly İzle

Bildiğiniz gibi bütün Kore dizi tanıtımlarında dizilerin 1. bölüm linkleri var. Navillera 1. bölüm Türkçe altyazılı halinde yayınlandığında da linkini buraya ekleyeceğim. Şimdiden keyifli seyirler~

Mini Dizi Sözlüğü

Bu bölüm Korece öğrenenler içindir. Korece öğreniyorsanız şu yazıya da bakmak isteyebilirsiniz: En Çok Kullanılan 1000 Korece Kelime

Navillera ne demek? Like a Butterfly ne demek? Dizinin ismi”Kelebek gibi” anlamına geliyor.

발레 (bale): Bale

Hayal: 꿈 (ggum)

Çabalamak: 노력하다 (noryokhada)

Dede: 할아버지 (haraboci)

Yaşlı: 노인 (noin)

Genç: 어린 (orin)

Memur: 사무원 (samuvon)

Navillera Webtoon Oku /Like a Butterfly Webtoon Oku

Korece olarak okumak isterseniz webtoon’a buradan ulaşabilirsiniz.

Diziyi izleyecek misiniz? Hangi 2021 Kore dizisini izliyorsunuz?

Yorumlarınızı merakla bekliyorum! Lütfen yazıyı buraya kadar okuduysanız yorum bırakmadan ayrılmayın! Ayrıca en yeni 2021 Kore dizileri, Kore dizi önerileri gibi yazılardan anında haberdar olmak isterseniz abone olabilirsiniz.

etiketler: 나빌레라, nabillera, like a butterfly konusu, oyuncuları, cast, ne zaman başlayacak… Like a butterfly kdrama. navillera 2021, oyuncuları, dizi, yayın tarihi, drama, ne demek…

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?