2021 Kore Dizileri | En Yeni ve Güncel Diziler!

En yeni ve güncel 2021 Kore dizileri listesiyle herkese merhaba!

Her sene olduğu gibi henüz ikinci ayına girdiğimiz 2021 yılında da birbirinden güzel Güney Kore dizileri bizlerle buluşmakta. Son yıllarda, özellikle yeni romantik Kore dizileri, kimi seyirciye eski Kore dizilerini aratıyor. Kimisi ise bu dizileri eski Kore dizilerinden daha çok beğeniyor. Ben de zaman zaman eski Kore dizilerini arasam da son yıllarda çok iyi yapımlar da izledik. Hatta bazıları benim en iyi Kore dizileri listemi bile alt üst etti. (Bahsetmişken, bu mutlaka izlenmesi gereken Kore dizilerine bakmayı da unutmayın!) Yılın henüz ikinci ayı yeni başladı fakat bence 2021 Kore dizileri de bomba gibi geliyor!

Merakla beklenen ve adından sık sık söz ettiren Kore dizileri genelde zaten harika bir kadroya sahip oluyor. Fakat 2021  de başlayacak Kore dizileri arasında öyle yapımlar var ki! 2021 yeni Kore dizileri arasında daha önce Kore dizilerinde hiç işlenmemiş muhteşem konular var. Bu diziler hangileri, ne zaman başlayacaklar? Bütün bunların cevabını Kore yapımı en yeni dizileri içeren bu listede bulabilirsiniz!

2021 Kore dizileri listesinde neler var? 2021 yeni Kore dizileri, 2021 Güney Kore dizileri, 2021 de yayınlanacak Kore dizileri, 2021’de başlayacak Kore dizileri ve dahası!

Hem  2021 yılı Kore dizilerini hem de önceki yılların en güzel Kore dizilerini burada tanıtıp yorumluyorum. Fakat bu sene de geçen sene yaptığım gibi bir 2021 dizileri listesi oluşturmak istedim. Bu listede yeni ve güncel Kore dizileri 2021 yapımlarının yanında 2021 çıkacak Kore dizileri yer alacak.

Her dizinin bölüm sayısı, yayın tarihi, türü yazan bu 2021 Kore dizileri tam listesi sayesinde bütün yeni dizileri aynı anda görebileceksiniz. Bakalım bu sene bizlerle buluşacak en yeni Kore dizileri hangileri? Yakında başlayacak Kore dizileri arasında nasıl yapımlar var? Herkese keyifli okumalar ve keyifli seyirler!

Not: Merak ettiğiniz dizilerin başlığına tıklarsanız o dizinin ayrıntılı konusu, oyuncuları ve karakterleri, yorumu olan yazısına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu yazılarda dizilerin birinci bölüm Türkçe altyazılı linkleri de var. Beğendiğiniz dizilerin yazısından diziye hızlıca ulaşabilirsiniz!

2021 Kore Dizileri [En Yeni ve Güncel 2021 Kore Dizileri]

2021-kore-dizileri,2020-2021-kore-dizileri,2021-yeni-kore-diziler,en-iyi-kore-dizileri-2021,2021-de-başlayacak-kore-dizileri,
2020-2021-kore-dizileri

The Uncanny Counter

Tür: Aksiyon, gizem Bölüm Sayısı: 16 Yayın Tarihi: 28 Kasım 2020-24 Ocak 2021 imdb: 8.1

Listemize bu sene izlenme rekorları kırmış bir diziyle başlayalım.  The Uncanny Counter konusu itibariyle özel güçleriyle kötü ruhları yakalamaya çalışan bir grup insanın etrafında dönüyor. So Moon bir araba kazasında ailesini kaybeder. Aradan seneler geçer ve bir gün başına çok tuhaf bir olay gelir. Aniden ellerinde oluşan siyah noktaların ve sahip olduğu garip gücün sırrını çözmeye çalışırken bir grup insanla tanışır. So Moon bir anda kendisini bu grubun içinde bulur ve kötü ruhlarla savaşmaya başlar. 2020-2021 Kore dizileri arasındaki dizi izlenme rekorları kırdı. Hatta dizi o kadar çok beğenildi ki 3. sezonu için bile anlaşma yapıldı! Mutlaka bir şans verin.


2021-kore-dizileri,yeni-kore-dizileri
true-beauty-oyuncuları-tvn

True Beauty 

Tür: Romantik,komedi,gençlik Bölüm Sayısı:16 Yayın Tarihi: 9 Aralık 2020-4 Şubat 2021 imdb:8.3

True Beauty,  başından itibaren özellikle okul konulu Kore dizi severlerin kalbini çaldı. Dizi kısa sürede Kore okul dizileri 2021 yapımları arasına damga vurdu! Webtoon uyarlaması Kore dizileri arasındaki True Beauty konusu itibariyle makyaj yaparak sorunlarıyla baş eden bir kızın hikayesini anlatıyor.  Sıradan bir lise öğrencisi olan JooKyung görünüşü yüzünden zorbalığa uğramaktadır. Bir gün ailesi başka bir yere taşınır ve bu da onun için harika bir fırsat olur. Makyaj yapmaya başlayan JooKyung yeni okulunun en güzel kızlarından biri olmuştur. Başta her şey harikayken tanıdığı bir gencin de okullarında olduğunu öğrenmesiyle her şey değişir. Gençlik dizilerini sevenler en iyi 2021 Kore dizileri arasındaki bu yapıma bakabilir.


Romantik Kore dizileri 2021 yapımları da bu sene en çok dikkat çeken dizilerden!

run-on-konusu-yorumu-
2021-kore-dizileri

Run On

Tür: Dram, romantik Bölüm Sayısı:16 Yayın Tarihi:16 Aralık 2020-4 Şubat 2021 imdb:7.9

Bu dizi ise bence romantik 2021 en iyi Kore dizileri arasında. Run On konusu itibariyle çevirmenlik yapan bir kadın ve eski bir sporcu olan bir adamın etrafında dönüyor. Oh MiJoo çevirmenlikle geçimini sağlamaktadır. Bir haftalığına bir mili sporcunun çevirmeni olarak çalışmak zorunda kalır. Sessiz ve anlaşılması bazen güç olan Ki SungYeom ile böyle tanışmış olurlar. İkili başlangıçta sık sık atışsalar da kısa zaman içinde birbirlerinin hayatlarına dokunurlar. Romantik Kore dizilerini seviyorsanız, 2021 romantik Kore dizileri arasındaki bu yapımı öneririm.


Please Don’t Meet Him

Tür: romantik, bilim kurgu Bölüm Sayısı: 10 Yayın Tarihi: 10 Kasım 2020- 12 Ocak 2021 imdb: 8.1

Dizi konusu itibariyle insan ilişkilerinde kullanılabilen bir alet icat eden bir kadının hikayesini anlatıyor. JiSung evlenmek üzere olan bir yazılımcıdır. Birçok ev eşyasını çok daha akıllı bir hale getirmek için çalışmaktadır. Bir gün bir kaza sonucu yeni bir şey üretir. Bu aletle insanların niyetlerini anlayabilmektedir. Fakat bir gün karşısına insan ilişkilerinde çok işe yarayan bu aletle okuyamadığı biri çıkar. My Holo Love tarzı Kore dizi severler bu yapıma bakabilir.


She Would Never Know

Tür: Dram-romantik Bölüm Sayısı: 16 Yayın Tarihi: 18 Ocak-9 Mart

Yine bir webtoon uyarlaması olan dizi romantik Kore dizi severlerin hoşuna gidecek bir yapım. Chae HyunSeung bir kozmetik firmasında çalışmaktadır ve kıdemlisi SongAhı sevmektedir. Bir gün SongAh’ın özel hayatı hakkında bir şey öğrenir ve ona söylemek zorunda kalır. Bu olay yüzünden HyunSeung ile zaman geçirmeye başlayan SongAh kendisini beklemediği bir olayın içinde bulur. Şu sıralar güncel Kore dizileri 2021 arasındaki yapım beğeniyle izleniyor. Merak edenler dizinin ayrıntılı konusuna ve yorumuna bakmayı unutmasın!


Gizem-gerilim türündeki 2021 Kore dizileri bu senenin reyting rekortmenleri!


2021-kore-dizileri, güncel-kore, beyond-evil-konusu
2021-kore-dizileri

Beyond Evil

Tür: Polisiye-gerilim  Bölüm Sayısı: 16 Yayın Tarihi: 19 Şubat 2021

Beyond Evil, Güney Kore dizileri 2021 yapımları arasında birçok ödüle de sahip oldu. Polisiye -gerilim severler diziye bayılacak!

2021 Kore dizileri arasında yerini alan bir diğer güncel Kore dizisi ise Beyond Evil. Lee DongShik bir zamanlar çok başarılı bir dedektiftir fakat yaşadığı bazı olaylardan sonra sessiz bir şehirde memurluk yapmaya başlamıştır. Bir gün çalıştığı istasyona genç ve yetenekli bir dedektif gelir. Kısa süre sonra da bu sessiz şehirde korkunç seri cinayetler yaşanmaya başlar. İkili vakaları çözmeye çalışırken bu cinayetlerin tam 20 yıl önce yaşanan cinayetlere benzediğini fark ederler.


Vincenzo

Tür: Aksiyon-romantik Bölüm Sayısı: 20   Yayın Tarihi: 20 Şubat 2021

En yeni Kore dizileri arasındaki en iddialı dizilerden biri de şüphesiz Vincenzo! Başrollerinde Song JoongKi, Jeon YoBin gibi isimlerin bulunduğu dizi geçtiğimiz gün başladı. Park JooHyung 8 yaşındayken İtalyan bir aileye evlatlık verilmiştir ve artık mafyaların avukatlığını yapmaktadır. Bir gün bazı sebepler yüzünden Kore’ye dönmek zorunda kalır. Burada bazı şeyleri halletmeye çalışırken kendisi gibi bir avukat olan Hong ChaYoung ile tanışır. Vincenzo hem aksiyon hem de romantizm dolu oldukça iddialı bir dizi olacak gibi. Konusu, oyuncuları ve ilk bölümleri hakkındaki yoruma yukarıdaki Vincenzo başlığına tıklayarak ulaşabilirsiniz!


güncel-kore-dizileri, yakında-başlayacak-kore-dizileri, 2021-kore-dizileri, netflix-kore-dizileri, yakında-başlayacak-kore-dizileri
law-school-dizi-resmi

Law School

Tür: Hukuk-dram Bölüm Sayısı: 16   Yayın Tarihi: 14 Nisan 2021

Law School özellikle hukuk türünü sevenler için Kore güncel diziler 2021 yapımları arasındaki en iddialı hukuk dizisi! Dizi, konusu itibariyle bir hukuk okulunda işlenen gizemli bir cinayeti anlatıyor. Eski bir savcı olan Yang JongHoon artık bir hukuk okulunda profesörlük yapmaktadır. Bir gün okullarında bir profesör öldürülür. Bu davayı çözmek kolay olmayacaktır çünkü her öğrenci bir cinayet şüphelisidir! Yang JangHoon olayı aydınlatmaya çalışırken birçok sır ortaya dökülecektir. Kore dizisi 2021 dizileri arasında kadrosuyla da öne çıkıyor!


güncel-kore-dizileri, yakında-başlayacak-kore-dizileri, 2021-kore-dizileri, netflix-kore-dizileri, yakında-başlayacak-kore-dizileri, kore-romantik-komedi-dizileri

Imitation

K-pop idollerinin hayatını anlatan Imitation, Kore güncel diziler 2021 yapımları arasında!

Tür: dram-romantik-gençlik Bölüm Sayısı: 12   Yayın Tarihi: 7 Mayıs 2021

Imitation Kore dizisi konusu itibariyle K-pop idollerinin zorlu mücadelesini anlatıyor. Maha yıllarca süren stajyerlik dönemine rağmen bir türlü başarılı bir çıkış gerçekleştirememiştir. Bir gün karşısına hiç beklemediği bir fırsat çıkar ve Maha kendisini bir müzik grubunun içinde bulur. Ancak bu sefer de taklitçi olmakla suçlanır. Bu sırada karşısına çok ünlü bir müzik grubunun üyesi olan Kwon Ryeok çıkar. İkili K-pop’un sert ortamında rekabet ederken kendilerini beklemedikleri bir maceranın daha içinde bulacaktır. Dizi, bence 2021 güncel Kore dizileri arasında en iyilerinden biri! Dizinin gerçek K-pop idollerinden oluşan muhteşem kadrosuna detaylı yazısından ulaşabilirsiniz!


güncel-kore-dizileri, yakında-başlayacak-kore-dizileri, 2021-kore-dizileri, netflix-kore-dizileri, yakında-başlayacak-kore-dizileriYouth of May

Dram ve romantizm dolu bir Kore dizisi izlemek istiyorsanız yeni başlayan Kore dizileri 2021  arasındaki bu dizi tam da size göre!

Tür: dram,romantik,gençlik Bölüm Sayısı: 12   Yayın Tarihi: 3 Mayıs 2021

Youth of May konusu itibariyle 1980’li yıllarda yaşayan iki gencin romantik hikayesini anlatıyor. Hwang Hantee bir tıp öğrencisi, Kim MyungHee ise bir hemşiredir. Bir gün bu ikilinin yolları bir randevuda kesişir. Her ikisinin de istemeyerek geldiği bu randevu hayatlarını değiştirecektir. Ancak ülkelerinin siyasi olarak karışık olması bu iki genci çok zor bir duruma sokar. Dizi, devam eden Kore dizileri 2021  arasında oldukça popüler. Dram sevenler mutlaka bir şans versin!


Listedeki  2021 güncel Kore dizileri ve 2020 de yayınlanacak Kore dizileri başlıklarına tıklayarak dizilerin oyuncu kadroları, yayın günleri, detaylı yorumları gibi birçok şeye ulaşabilirsiniz!


güncel-kore-dizileri, yakında-başlayacak-kore-dizileri, 2021-kore-dizileri, netflix-kore-dizileri, yakında-başlayacak-kore-dizileri,2021-tarihi-kore-dizileri, yeni-çıkacak-kore-dizileri, 2021-kore-dizi
tarihi-kore-dizileir-2021

Bossam Steal The Fate

Tarihi Kore dizileri 2021 yapımları arasındaki dizi, izlenme rekorları kırıyor!

Tür: tarihi-romantik Bölüm Sayısı: 20   Yayın Tarihi: 1 Mayııs 2021

Joseon Hanedanlığı döneminde yaşamakta olan BaWoo bir kumarbaz ve kaçaktır. Dulları evlenmeleri yasak olmasına rağmen kaçırarak evlenmelerine yardımcı olmaktadır. Bir gün yine bir dulu kaçırdığını zanneder. Ancak gerçek ortaya çıktığında kendisini tehlikeli bir hikayenin içinde bulur. Kaçırdığı kadın düşmanının gelinidir ve üstelik bir prensestir! Bu durumun ortaya çıkmasıyla her şey birbirine karışır!


Mouse

Tür: polisiye-gerilim-dram Bölüm Sayısı: 20   Yayın Tarihi: 3 Mart 2021

Mouse tvn dizileri 2021 yapımları arasında bir efsane! Jung Bareum dürüst ve cesaretli bir polis memurudur. Koo MooChi ise ailesini küçük yaşta bir cinayete kurban vermiştir ve intikamını almak için yaşamaktadır. Bir gün ülkeyi korkunç bir cinayet haberi sarsar. Polisler bu cinayeti aydınlatırken geçmişe de ışık tutacaklardır. “Bir bebek doğmadan önce ileride psikopat olacağı belli olsa ne olurdu?” Bu çarpıcı sorunun cevabı için Mouse dizisini mutlaka izleyin!


2021 Romantik Komedi Kore dizileri arasında birçok yeni yapım yer alıyor!


romantik-komedi-kore-dizileri, güncel-kore-dizileri, yakında-başlayacak-kore-dizileri, 2021-kore-dizileri, netflix-kore-dizileri, yakında-başlayacak-kore-dizileri,2021-tarihi-kore-dizileri, yeni-çıkacak-kore-dizileri, 2021-kore-dizi
oh-my-ladylord-fotoğrafı

Oh My Ladylord

Tür: romantik-komedi Bölüm Sayısı: 16   Yayın Tarihi: 24 Mart 2021

Az önce bahsettiğimiz 2021 romantik Kore dizileri çoğunlukla dram-aksiyon ya da gizem ağırlıklıydı. Oh My Ladylord ise tam olarak bir romantik komedi Kore dizileri 2021 yapımı! Han BiSoo, Kore’nin en iyi senaristlerinden biridir. Oh JooIn ise çok popüler bir oyuncudur ama kişisel ilişkilerinde dizilerde olduğu kadar başarılı değildir. Bir gün bu ikilinin yolları kesişir.


 

Sell Your Haunted House

Tür: fanatstik-gizem Bölüm Sayısı: 16   Yayın Tarihi: 14 Nisan 2021

Sell Your Haunted House güncel Kore dizileri arasında iddialı bir yapım. Hong JiAh Deabak isimli bir emlak şirketinin sahibidir. Hayaletlerle sarılmış evlerle ilgilenmekte ve  içindeki ruhları kovmaktadır. Bir gün karşısına bir dolandırıcı olan Oh InBeom çıkar. İkili hayaletler ve ruhlarla dolu evleri birlikte temizlemeye başlar. Ancak bu süre içerisinde her ikisininde hayatını etkileyen bir cinayet aydınlanacaktır. 2021 yılı Kore dizileri arasındaki yapımı özellikle Hotel Del Luna tarzı dizi severlere öneririm.


dark-hole-dizi-afiş

Dark Hole

Tür: gerilim-aksiyon-gizem Bölüm Say: 12   Yayın Tarihi: 30 Nisan 2021

Dark Hole da yeni çıkan Kore dizileri 2021 yapımları arasında. Lee HwaSun eşini gizemli bir şekilde kaybetmiş olan bir dedektiftir. Bir gün bir telefon alır ve MuJi şehrine gider. Ancak eşinin katilini bulmaya gittiği bu şehirde korkunç bir manzarayla karşılaşır. Burada , insanlar soludukları gizemli bir duman yüzünden canavara dönüşmektedirler. Lee HwaSun bu gizemi çözmeye çalışırken, eski bir dedektif olan Yoo TaeHan da ona yardım eder.


2021 Kore dizileri: Netflix Kore dizileri 2021 yılında da dünyanın dört bir yanından izlenmeye devam ediyor.


netflix-kore-dizileriNavillera

Tür: dram Bölüm Sayısı:12   Yayın Tarihi: 22 Mart 2021 

Netflix 2021 Kore dizileri arasındaki Navillera birçok seyirci için yılın en etkileyici dizisi oldu bile! 23 yaşındaki ChaeRok oldukça yetenekli bir balettir. Ancak zamanla baleye ve hayallerine olan ilgisini kaybeder. Ancak bir gün karşısına 70 yaşındaki DukChool çıkar. DukChool hayatı boyunca her zaman ailesini geçindirmeye çalışmış, istediği hiçbir şeye sahip olamamıştır.  70 yaşında hayallerini gerçekleştirmeye karar verir ve ChaeRok’tan yardım ister. Dizi kesinlikle en iyi 2021 Kore dizileri arasında! Mutlaka bir şans verin!


Revolutionary Sisters

Tür: aile-romantik Bölüm Sayısı:50  Yayın Tarihi: 13 Mart 2021

Revolutionary Sisters 2021kore dizileri arasında aile dizisi severlerin dikkatini çekiyor. Bu dizi Covid-19’un uğramadığı Kore dizilrinden farklı, karakterler maske takıyor, virüsten yakınıyorlar! KwangSik, KwangNam ve KwangTae 3 kız kardeştir. Anne-babaları boşanma sürecindeyken anneleri gizemli bir şekilde hayatını kaybeder. Bundan dolayı 3 kız kardeş bir anda kendilerini cinayet zanlısı olarak bulacaktır!


doom-at-your-service-konusu, 2021-kore-dizileri, seo-in-guk-yeni-dizisi, park-bo-young-yeni-dizisi

Doom at Your Service

Tür: dram-romantik-fantastik Bölüm Sayısı: 16   Yayın Tarihi: 10 Mayıs 2021

En iyi Kore dizilerinden biri olan Goblin dizisini sever misiniz? Yeni başlayan Kore dizileri 2021  arasındaki bu yeni dizi tam da size göre! Bir editör olarak çalışan Tak DongKyung bir gün aniden kanser olduğu haberini alır. Zorluklarla geçen yılların ardınan aldığı bu haberle yıkılır. Ancak tam bu sırada karşısına fantastik güçleri olan bir adam çıkar. Tak DongKyung, yaşamak için bu gizemli adamla 100 günlük bir anlaşma yapar.Dizi şu sıralar en çok izlenen güncel Kore dizileri 2021 yapımlarından biri. Bakalım Goblin gibi Kore dizi severlerin Kore dizi önerileri 2021 listelerinde yer alabilecek mi?


2021-kore-dizileri, snowdrop-kore-dizisi, snowdrop-konusu, oyuncuları, cast

Snowdrop

Tür: romantik-dram Bölüm Sayısı: ?   Yayın Tarihi: ?

Snowdrop, 2021 de yayınlanacak Kore dizileri arasında en büyük ilgiyi görenlerden. Başrollerinde Blackpink Jisoo, Jung HaeIn gibi isimlerin olduğu dizi büyük bir merakla bekleniyor. Eun YoungCho bir edebiyat öğrencisidir. Bir gün kaldığı yurda üzeri kanla kaplı bir genç saklanır. Eun YoungCho, Im SooHo adındaki bu gence yardım eder. Bu şekilde yolları kesişen ikili arasında bir ilişki başlar. Yeni çıkacak Kore dizileri arasındaki Snowdrop’un yayın tarihi henüz belli değil. Dizi ile ilgili güncel bilgileri detaylı bilgilerinin olduğu yazıdan da takip edebilirsiniz. (Yazı için Snowdrop başlığına tıklamanız yeterli!)


Netflix Kore dizileri 2021 yapımları özellikle dram türünde izlenme rekorları kırıyor!


Move to Heaven

Tür: Dram Bölüm Sayısı: 10   Yayın Tarihi: 14 Mayıs 2021

Kore yeni diziler 2021 yapımları arasındaki Move to Heaven muhteşem bir hikayeye sahip. GeuRoo, Asperger sendromu olan bir gençtir. Hastalığı yüzünden insanlarla ilişki kurmakta çok zorlanmaktadır. Bir gün kaba ve çıkarcı bir kişiliğe sahip olan amcası hapisten çıkar. Hapisten çıktıktan sonra ise yeğeni ile yaşamaya başlar. Bu süreçte ikili aile olmanın ve hayatın anlamını kavrayacaklardır. Bu dizi kesinlikle en iyi Kore dizileri 2021 yapımlarından biri!


2021 Kore dizileri listesi güncellenmeye devam edecek. En yeni ve güncel Kore dizilerinden, yakında başlayacak Kore dizilerinden anında haberdar olmak için abone olmayı unutmayın!

 

etiketler: en yeni Kore dizileri, 2020-2021 Kore dizileri, Kore dizileri tam liste, yakında başlayacak Kore dizileri…

“2021 Kore Dizileri | En Yeni ve Güncel Diziler!” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.