2021 Kore Dizileri | En Yeni ve Güncel Diziler!

En yeni ve güncel 2021 Kore dizileri listesiyle herkese merhaba!

Her sene olduğu gibi henüz ikinci ayına girdiğimiz 2021 yılında da birbirinden güzel Kore dizileri bizlerle buluşmakta. Son yıllarda, özellikle yeni romantik Kore dizileri, kimi seyirciye eski Kore dizilerini aratıyor. Kimisi ise bu dizileri eski Kore dizilerinden daha çok beğeniyor. Ben de zaman zaman eski Kore dizilerini arasam da son yıllarda çok iyi yapımlar da izledik. Hatta bazıları benim en iyi Kore dizileri listemi bile alt üst etti. (Bahsetmişken, bu mutlaka izlenmesi gereken Kore dizilerine bakmayı da unutmayın!) Yılın henüz ikinci ayı yeni başladı fakat bence 2021 Kore dizileri de bomba gibi geliyor!

Merakla beklenen ve adından sık sık söz ettiren Kore dizileri genelde zaten harika bir kadroya sahip oluyor. Fakat 2021  de başlayacak Kore dizileri arasında öyle yapımlar var ki! 2021 yeni Kore dizileri arasında daha önce Kore dizilerinde hiç işlenmemiş muhteşem konular var. Bu diziler hangileri, ne zaman başlayacaklar? Bütün bunların cevabını Kore yapımı en yeni dizileri içeren bu listede bulabilirsiniz!

2021 Kore dizileri listesinde neler var? 2021 yeni Kore dizileri, 2021 Güney Kore dizileri, 2021 de yayınlanacak Kore dizileri, 2021’de başlayacak Kore dizileri. en yeni Kore dizileri, 2020-2021 Kore dizileri, Kore dizileri tam liste, 2021 Kore dizileri Netflix ve çok daha fazlası!

Hem 2021 Kore dizileri ni hem de önceki yılların en güzel Kore dizilerini burada tanıtıp yorumluyorum. Fakat bu sene de geçen sene yaptığım gibi bir 2021 Kore dizileri listesi oluşturmak istedim. Bu listede yeni 2021 Kore dizileri, güncel Kore dizileri 2021, 2021 çıkacak Kore dizileri yer alacak. Her dizinin bölüm sayısı, yayın tarihi, türü yazan bu 2021 Kore dizileri tam listesi sayesinde bütün yeni dizileri aynı anda görebileceksiniz. Bakalım bu sene bizlerle buluşacak en yeni Kore dizileri hangileri? Yakında başlayacak Kore dizileri arasında nasıl yapımlar var? Herkese keyifli okumalar ve keyifli seyirler!

Not: Merak ettiğiniz dizilerin başlığına tıklarsanız o dizinin ayrıntılı konusu, oyuncuları ve karakterleri, yorumu olan yazısına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu yazılarda dizilerin birinci bölüm Türkçe altyazılı linkleri de var. Beğendiğiniz dizilerin yazısından diziye hızlıca ulaşabilirsiniz!

2021 Kore Dizileri [En Yeni ve Güncel 2021 Kore Dizileri]

2021-kore-dizileri,2020-2021-kore-dizileri,2021-yeni-kore-diziler,en-iyi-kore-dizileri-2021,2021-de-başlayacak-kore-dizileri,
2020-2021-kore-dizileri

The Uncanny Counter

Tür: Aksiyon, gizem Bölüm Sayısı: 16 Yayın Tarihi: 28 Kasım 2020-24 Ocak 2021 imdb: 8.1

Listemize bu sene izlenme rekorları kırmış bir diziyle başlayalım.  The Uncanny Counter konusu itibariyle özel güçleriyle kötü ruhları yakalamaya çalışan bir grup insanın etrafında dönüyor. So Moon bir araba kazasında ailesini kaybeder. Aradan seneler geçer ve bir gün başına çok tuhaf bir olay gelir. Aniden ellerinde oluşan siyah noktaların ve sahip olduğu garip gücün sırrını çözmeye çalışırken bir grup insanla tanışır. So Moon bir anda kendisini bu grubun içinde bulur ve kötü ruhlarla savaşmaya başlar. 2020-2021 Kore dizileri arasındaki dizi izlenme rekorları kırdı. Hatta dizi o kadar çok beğenildi ki 3. sezonu için bile anlaşma yapıldı! Mutlaka bir şans verin.

2021-kore-dizileri,yeni-kore-dizileri
true-beauty-oyuncuları-tvn

True Beauty 

Tür: Romantik,komedi,gençlik Bölüm Sayısı:16 Yayın Tarihi: 9 Aralık 2020-4 Şubat 2021 imdb:8.3

True Beauty,  başından itibaren özellikle okul konulu Kore dizi severlerin kalbini çaldı. Webtoon uyarlaması Kore dizileri arasındaki True Beauty konusu itibariyle makyaj yaparak sorunlarıyla baş eden bir kızın hikayesini anlatıyor.  Sıradan bir lise öğrencisi olan JooKyung görünüşü yüzünden zorbalığa uğramaktadır. Bir gün ailesi başka bir yere taşınır ve bu da onun için harika bir fırsat olur. Makyaj yapmaya başlayan JooKyung yeni okulunun en güzel kızlarından biri olmuştur. Başta her şey harikayken tanıdığı bir gencin de okullarında olduğunu öğrenmesiyle her şey değişir. Gençlik dizilerini sevenler en iyi 2021 Kore dizileri arasındaki bu yapıma bakabilir.

2021 Kore dizileri arasında birbinden güzel romantik Kore dizileri var.

run-on-konusu-yorumu-
2021-kore-dizileri

Run On

Tür: Dram, romantik Bölüm Sayısı:16 Yayın Tarihi:16 Aralık 2020-4 Şubat 2021 imdb:7.9

Bu dizi ise bence romantik 2021 en iyi Kore dizileri arasında. Run On konusu itibariyle çevirmenlik yapan bir kadın ve eski bir sporcu olan bir adamın etrafında dönüyor. Oh MiJoo çevirmenlikle geçimini sağlamaktadır. Bir haftalığına bir mili sporcunun çevirmeni olarak çalışmak zorunda kalır. Sessiz ve anlaşılması bazen güç olan Ki SungYeom ile böyle tanışmış olurlar. İkili başlangıçta sık sık atışsalar da kısa zaman içinde birbirlerinin hayatlarına dokunurlar. Romantik Kore dizilerini seviyorsanız, 2021 romantik Kore dizileri arasındaki bu yapımı öneririm.

Please Don’t Meet Him

Tür: romantik, bilim kurgu Bölüm Sayısı: 10 Yayın Tarihi: 10 Kasım 2020- 12 Ocak 2021 imdb: 8.1

Dizi konusu itibariyle insan ilişkilerinde kullanılabilen bir alet icat eden bir kadının hikayesini anlatıyor. JiSung evlenmek üzere olan bir yazılımcıdır. Birçok ev eşyasını çok daha akıllı bir hale getirmek için çalışmaktadır. Bir gün bir kaza sonucu yeni bir şey üretir. Bu aletle insanların niyetlerini anlayabilmektedir. Fakat bir gün karşısına insan ilişkilerinde çok işe yarayan bu aletle okuyamadığı biri çıkar. My Holo Love tarzı Kore dizi severler bu yapıma bakabilir.

She Would Never Know

Tür: Dram-romantik Bölüm Sayısı: 16 Yayın Tarihi: 18 Ocak-9 Mart

Yine bir webtoon uyarlaması olan dizi romantik Kore dizi severlerin hoşuna gidecek bir yapım. Chae HyunSeung bir kozmetik firmasında çalışmaktadır ve kıdemlisi SongAhı sevmektedir. Bir gün SongAh’ın özel hayatı hakkında bir şey öğrenir ve ona söylemek zorunda kalır. Bu olay yüzünden HyunSeung ile zaman geçirmeye başlayan SongAh kendisini beklemediği bir olayın içinde bulur. Şu sıralar güncel Kore dizileri 2021 arasındaki yapım beğeniyle izleniyor. Merak edenler dizinin ayrıntılı konusuna ve yorumuna bakmayı unutmasın!

2021-kore-dizileri, güncel-kore, beyond-evil-konusu
2021-kore-dizileri

Beyond Evil

Tür: Polisiye-gerilim  Bölüm Sayısı: ? Yayın Tarihi: 19 Şubat 2021

2021 Kore dizileri arasında yerini alan bir diğer güncel Kore dizisi ise Beyond Evil. Lee DongShik bir zamanlar çok başarılı bir dedektiftir fakat yaşadığı bazı olaylardan sonra sessiz bir şehirde memurluk yapmaya başlamıştır. Bir gün çalıştığı istasyona genç ve yetenekli bir dedektif gelir. Kısa süre sonra da bu sessiz şehirde korkunç seri cinayetler yaşanmaya başlar. İkili vakaları çözmeye çalışırken bu cinayetlerin tam 20 yıl önce yaşanan cinayetlere benzediğini fark ederler.

Vincenzo

Tür: Aksiyon-romantik Bölüm Sayısı:?  Yayın Tarihi: 20 Şubat 2021

En yeni Kore dizileri arasındaki en iddialı dizilerden biri de şüphesiz Vincenzo! Başrollerinde Song JoongKi, Jeon YoBin gibi isimlerin bulunduğu dizi geçtiğimiz gün başladı. Park JooHyung 8 yaşındayken İtalyan bir aileye evlatlık verilmiştir ve artık mafyaların avukatlığını yapmaktadır. Bir gün bazı sebepler yüzünden Kore’ye dönmek zorunda kalır. Burada bazı şeyleri halletmeye çalışırken kendisi gibi bir avukat olan Hong ChaYoung ile tanışır. Vincenzo hem aksiyon hem de romantizm dolu oldukça iddialı bir dizi olacak gibi. Konusu, oyuncuları ve ilk bölümleri hakkındaki yoruma yukarıdaki Vincenzo başlığına tıklayarak ulaşabilirsiniz!

2021 Kore dizileri listesi güncellenmeye devam edecek. En yeni ve güncel Kore dizilerinden, yakında başlayacak Kore dizilerinden anında haberdar olmak için abone olmayı untumayın!

“2021 Kore Dizileri | En Yeni ve Güncel Diziler!” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.