So I Married an Anti-Fan Konusu ve Oyuncuları-Bir Ünlü ve Anti-Hayranı Aynı Evde Yaşarsa Ne Olur?

Seyircilerin 2 seneden uzun bir süredir bekledikleri yeni Kore dizisinin yayın tarihi nihayet belli oldu!

Konusuyla romantik-komedi Kore dizi severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm So i Married and Anti-Fan Kore dizisi uzun süredir yayınlanması beklenen Kore dizilerinden biri. Dizinin yapımına neredeyse 2 sene önce başlanmıştı. Bu yüzden seyirciler çok uzun süredir “So I Married and Anti-Fan ne zaman başlayacak?” olduğunu merak ediyorlardı. Dizinin nihayet yayın tarihi belli oldu. Peki, dizinin konusu ne? Yayın tarihi ne zaman? Gelin, So i Married an Anti-Fan konusu, oyuncuları, ne zaman başlayacak, kaç bölüm gibi birçok şeyi bulabileceğiniz yazımıza başlayalım!

So i married an anti-fan kore dizisi, kdrama , oyuncuları, konusu, 2021, webtoon türkçe ve dahası…

so-i-married-an-anti-fan-konusu, anti-fan-kdrama, anti-fan-kore-dizisi,

Türü: Romantik-komedi
Kaç Bölüm: 16
Yayın Tarihi: 30 Nisan
Yayın Günleri: Cuma&Cumartesi

So i Married an Anti-fan kaç bölüm, Kore dizisi hangi günler yayınlanıyor?

2021 Kore dizileri arasında yayınlanacak So i Married an Anti-Fan Kore dizisi konusu itibariyle romantik-komedi türünde. Dizinin yönetmenliğini , My Secret Romance gibi dizilerinde yönetmenliğini yapmış olan Kang CheolWoo üstleniyor. Bir kitaptan uyarlama olan dizinin senaryosunu ise Nam JiYeon ve Kim EunJung kaleme almış. Peki So i Married an Anti Fan 2021 Kore dizisinin yayın tarihi ne? Naver TV ve Viki ‘de yayınlanacak olan dizi 30 Nisan tarihinde başlayacak. 16 bölüm olması beklenen dizinin yayın günleri ise cuma ve cumartesi.

Not: Dizi, Kim EunJung’un aynı isimli “So I Married an Anti Fan” isimli romanından uyarlanmakta. Roman daha önce aynı ismi taşıyan bir Çin filmine daha uyarlanmış. Filmin başrolünde ise EXO grubundan ChanYeol yer almakta.

So I Married an Anti-Fan Konusu

Dizinin konusu; Geun Young bir magazin dergisinde muhabir olarak çalışmaktadır. Bir gün haber yapmak için bir kulübün açılışına gider. Burada Hoo Joon isimli dünyaca ünlü bir sanatçı ile karşılaşır. Ancak bu karşılaşma pek iyi olmaz. Hoo Joon, GeunYoung’a oldukça kaba davranır ve bu yüzden aralarında tatsız bir olay yaşanır.

GeunYoung bu olaydan kısa bir süre sonra işini kaybeder. Bunun Hoo Joon yüzünden olduğunu düşündüğü için de sanatçıyı şirketinin önünde protesto eder. Bu protestolar kısa zamanda sosyal medyada yayılır ve halkın dikkatini çeker. Artık Geun Young, Hoo Joo’nun anti-fanı olarak tanınmaktadır. Bir gün ikili bir televizyon programı yapımcısından ilginç bir teklif alir. Program gereği bir sanatçının , ondan hiç hoşlanmayan anti-fanı ile aynı evi paylaşması gerekiyordur. Geun Young maddi durumu , Hoo Joo ise bozulan imajı yüzünden teklifi kabul eder. Program için birlikte yaşamaya başlayan ikili kendilerini beklemedikleri bir maceranın içinde bulacaktır.

So I Married an Anti-Fan Dizi Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

So I Married an Anti-Fan Kore dizisi oyuncuları arasında Choi TaeJoon ve SNSD grubundan da tanıdığımız Choi SooYoung gibi isimler yer alıyor.

anti-fan-2021, ı-married-an-anti-fan, ı-so-married-anti-fan, married-an-anti-fan, 2021-kore-dizileri, anti-fan-kore-dizisi, sso-ı-married-an-anti-fan-konusu-oyuncuları

dizi-oyuncu-kadrosu

Choi TaeJoon yeni dizisi nde ünlü bir K-pop sanatçısı olan Hoo Joon karakterini canlandırıyor. Hoo Joon samimi ve iyi bir kişiliğe sahip olarak tanınmaktadır. Bir gün karıştığı bir olaydan sonra imajı tersine döner. Choi TaeJoon’u en son Ji ChangWook’un ( Lovestruck in the City, Melting Me Softly) başrolünde olduğu Suspicious Partner dizisinde izlemiştim. So i Married With an Anti-Fan oyuncular arasındaki isim, bir süre sonra seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Merak edenler için diğer Choi Tae Joon dizileri şöyle; The Undateables, Exit, Missing 9.

Choi SooYoung dizide bir muhabir olan Lee GeunYoung karakterini canlandırıyor. SooYoung’u ise en son Run On dizisinde izlemiştik. Run On bence son yıllarda çıkan kaliteli romantik-komedi, dram dizilerinden biriydi. İzlemeyen herkese öneririm. SooYoung da bence idol-oyuncular arasında performansıyla dikkat çekenlerden biri. Ben oyunculuğunu beğeniyorum. Choi SooYoung dizileri arasındaki şu yapımlara da bakabilirsiniz; Tell Me What You Saw, Run On, The Spring Day of My Life, Man Who Sets the Table…

Bonus: Bir diğer SNSD üyesi olan SeoHyun’un heyecan, macera ve romantizm dolu dizisi Private Lives‘a da mutlaka bir şans verin!

anti-fan-2021, ı-married-an-anti-fan, ı-so-married-anti-fan, married-an-anti-fan, 2021-kore-dizileri, anti-fan-kore-dizisi, sso-ı-married-an-anti-fan-konusu-oyuncuları

married-anti-fan-oyuncuları

So I Married an Anti-Fan Yorumu (Kore Dizisi)

Yeni Kore dizisi bir anti hayran ve bir ünlünün aynı evde yaşamasıyla gelişen ilişkilerini anlatacak. Bence dizinin özellikle romantik-komedi severlerin ilgisini çekecek, güzel bir konusu var. Chanyeol ‘un başrolünde olduğu Çin uyarlaması da büyük bir ilgi görmüş. Ben filmi izlememiştim, ancak başrolünde ChanYeol’ün ve kadroda başka Koreli oyncuların da olduğu daha sonradan dikkatimi çekti. Bence romantik-komediler arasında güzel bir seçenek olacak. Dizi başladıktan sonra So ı Married an Anti-Fan dizi yorumu bölümünü güncelleyeceğim. Bu yüzden Şimdilik keyifli seyirler!

Güncelleme (Dizi Yorumunda Spoiler Bulunmamaktadır.)

Bir şarkıcı ve onun anti fan ını anlatan dizi eğlenceli bir alternatif olabilir!

Seyircilerin sık sık I So Married Anti Fan ismiyle de arattıkları dizinin tanıtımını yazdığımda diziyi izledikten sonra yazıyı güncelleyeceğimi söylemiştim. Nihayet, henüz tamamını izlemiş olmasam da So Married Anti Fan dizisi ilk bölümlerine bakabildim. Bu yüzden şimdi kısaca Anti Fan 2021 dizi yorumumdan bahsedeceğim. Öncelikle, dizinin konusunu okuduysanız görmüşsünüzdür, yeni Kore dizisinin çok eşsiz bir konusu yok. Romantik-komedi türünde, bir idol ve anti fan ı arasında geçen bir romantik hikayeye odaklanıyor. Dizi içinde bolca klişe olduğunu da söylemeliyim.

Ancak buna rağmen bence dizi sıkıcı değil. Klişelere rağmen seyirciyi heyecanlandırmayı ve bir sonraki bölümü açtırmayı başarıyor. Hatta, gördüğüm kadarıyla çoğu seyirci de diziye bayılmış durumda. Bence bunda bu sene yayınlanan çoğu dizinin gerilim ya da dram ağırlıklı olmasının da etkisi var. Yeni Kore dizisi, çerezlik dizi arayan ve kafa dağıtmak isteyen seyirciler için ideal. Dizi, benim favori 2021 Kore dizim olmadı ancak yine de keyifle izlediğim bir yapım olarak yerini aldı. Eğlenceli bir romantik-komedi arayan herkese öneririm!

 

Mini Dizi Sözlüğü / 그래서 나는 안티팬과 결혼했다

Korece Öğrenenler şu yazılara da bakabilir:

En Çok Kullanılan 1000 Korece Kelime (PDF)

Şarkılarla Korece Serisi

  1. Şarkıcı: 가수 (gasu)
  2. Hayran: 팬 (pen)
  3. Muhabir: 기자 (gica)
  4. Ev: 집 (çib)
  5. Evlenmek: 결혼하다 (kyoronhada)

Dizinin konusu ve oyuncuları hakkında ne düşünüyorsunuz? Diziyi izleyecek misiniz?

Lütfen ayrılmadan önce yorum bırakmayı unutmayın. En yeni 2021 Kore dizilerinden anında haberdar olmak içinde abone olabilirsiniz!:)

https://www.youtube.com/watch?v=hVsAzlFeTpc

etiketler; so i married an anti-fan kore dizisi, kdrama, türkçe altyazılı izle, kore dizi, 2021, oyuncular… so ı married an anti-fan kore dizisi, ı so married anti fan, 그래서 나는 안티팬과 결혼했다 …

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?