So Not Worth It Konusu ve Oyuncuları – Öğrencilerin Yaşamını Anlatan Yeni Netflix Kore Dizisi!

Dünyanın dört bir yanından gelen üniversite öğrencileri aynı yurtta kalırsa ne olur?

Güney Kore’de yalnızca uluslararası öğrencileri kabul eden bir yurtta geçen bir hikaye izlemek ister misiniz? Dünyanın dört bir yanından öğrenci kabul eden Güney Kore, öğrencilerin en büyük ilgiyi gösterdiği ülkelerden biri. Peki, sizce uluslararası öğrencilerin olduğu bu üniversitelerde, yurtlarda bu öğrencileri nasıl maceralar bekliyor? 2021 Netflix Kore dizileri arasında yerini almaya hazırlanan yeni bir sitcom dizisi tam da bu macerayı konu alıyor! Gelin zaman kaybetmeden So Not Worth It 2021 konusu, oyuncuları, kaç bölüm, yorumu ve dahasını bulabileceğiniz yazımıza başlayalım!

So Not Worth It dizi, konusu, oyuncuları, kadrosu, netflix, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, 2021 ve dahası…

(Bu Yazıya da Bakmak İsteyebilirsiniz : 2021 Kore Dizileri Listesi)

so-not-worth-it-konusu, so-not-wort-it-dizi, netflix-kore-dizisi, 2021-kore-dizileri, 2021-gençlik-kore-dizileri, so-not-worth-it-

so-not-wort-it-netflix-dizi-afişi

So Not Worth It Dizisi Bilgileri;

Türü: komedi-romantik(sitcom)

Bölüm Sayısı: 12

Yayın Tarihi: 18 Haziran 2021

Yayın Günleri: ?

Yeni Kore dizisi konusu itibariyle komedi, romantik ve dostluk türünde bir sitcom. Netflix orijinal yapımları arasında yerini alacak olan dizinin yönetmenliğini Kwon IkJoon ve Kim JungShik yapıyor. Bir diğer ismi Hope That The Earth Collapses Tomorrow olan dizinin senaryo yazarlığını ise Seo EunJung ve Baek JiHyun yapıyor.

So Not Worth It ne zaman çıkacak, ne zaman başlayacak?

Başrollerinde Got7‘dan YoungJae, Park SeWan , Shin HyunSeung gibi isimlerin bulunduğu dizi şimdiden büyük bir ilgi görüyor. Sitcom türündeki dizinin fragmanları da seyircilerin büyük ilgi gösterdiği yeni dizi fragmanlarından. Ne zaman başlayacağı merak edilen Kore dizisinin yayın tarihi nihayet belli oldu. Dizi, 18 Haziran 2021 tarihinde birinci bölümü ile ekranlara gelecek.

So Not Worth It kaç bölüm, dizi ne zaman Netflix’e gelecek?

Netflix orijinal yapımları arasında yer alacak yeni sitcom dizisi 12 bölüm olarak ekranlara gelecek. Dizinin her bir bölümü yaklaşık 50 dakikadan oluşacak. Peki, sitcom Kore dizisi ne zaman Netflix’e gelecek? Netflix yayınlanma tarihi ne? Şu an belli olmamakla birlikte muhtemelen So Not Worth It Netflix ‘e tamamlandıktan sonra eklenecek.

So Not Worth It Konusu

Dizi konusu itibariyle aynı üniversite yurdunda kalan bir grup öğrencinin ilgi çekici hikayesini anlatıyor. Sewan, Sam, Minnie’nin de içinde olduğu bir grup öğrenci, yabancı öğrenciler için açılmış olan üniversite yurdunda kalmaktadırlar.

So Not Worth It Oyuncuları ( Cast)

So Not Worth it oyuncuları arasında Choi YoungJae, Park Sewan, Shin HyunSeung gibi isimler yer alıyor.

GOT7 grubundan Choi YoungJae yeni dizisinde bir üniversite öğrencisi olan Sam karakterini canlandırıyor. Choi YoungJae’nin canlandıracağı karakter, yarı Koreli yarı Avusturalyalı bir karakter. Yeni Netflix dizisi, Got7 üyesi YoungJae’nin rol aldığı ilk dizi olacak. Başarılı şarkıcı bu dizi ile oyunculuk çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Bu yüzden hayranları oldukça heyecanlı. Merak edenler için YoungJae 1996 doğumlu.

Park SeWan dizide uluslararası öğrencilerin kaldığı yurtta önemli bir göreve sahip olan SeWan karakterini canlandırıyor. Çoğunluğu yeni yüzlerden oluşan kadronun içinde Park SeWan Kore dizilerinde sık sık karşımıza çıkmış bir isim. Park SeWan dizileri arasında School 2017, Never Twice, Just Dance gibi popüler diziler de yer alıyor. Oyuncu 1994 doğumlu.

Shin HyunSeung ise dizide bir Amerikan vatandaşı olan Jamie karakterini canlandırıyor. Jamie karakteri de yine aynı yurtta kalan öğrencilerden biri. Shin HyunSeung dizide yer alan yeni oyunculardan biri. Genç oyuncu daha önce uzun soluklu bir yapımda yer almamış. Ancak 2021 yapımı Be My Boyfriend web dizisinde rol almış. Meraklılar için Shin HyunSeung 1998 doğumlu.

So Not Worth it oyuncu kadrosu içinde gerçekten farklı kökenlerden gelen birçok isim de yer alıyor.

(G)I-DLE grubu üyesi Minnie ise dizide Tayland’tan Kore’ye okumaya gelmiş olan Minnie karakterini canlandırıyor. Bu dizi ile oyunculuğa adım atacak olan Minnie, gerçekte de Tayland asıllı. 1997 doğumlu şarkıcının asıl ismi ise Nicha Yontararak.

Han HyunMin dizide Koreli olduğu için uluslararası yurtta kalamayan HyunMin karakterini canlandırıyor. Han HyunMin yarı Nijeryalı yarı Koreli bir model. 2001 doğumlu genç isim, Kore podyumlarında yürüyen ilk Afrika kökenli Koreli’lerden de biri. Han HyunMin dizileri arasında Hip Hop King ve Mama Fairy and the Woodcutter dizileri de yer alıyor.

so-not-worth-it-konusu, so-not-wort-it-dizi, netflix-kore-dizisi, 2021-kore-dizileri, 2021-gençlik-kore-dizileri, so-not-worth-it-

so-not-worth-it-oyuncuları-kore

So Not Worth It Yorumu / İncelemesi

Yeni Netflix Kore dizisi konusu itibariyle aynı yurtta kalan, uluslararası öğrencilerin maceralarını anlatıyor. Netflix yapımı yeni Kore dizisi sitcom türünde. Sitcom’un şu ana kadar yayınlanan fragmanlarından da gördüğümüz kadarıyla bizleri oldukça renkli ve eğlenceli bir yapım bekliyor.

Öncelikle ben konuya bayıldım. Güney Kore, dünyanın dört bir yanından her sene binlerce öğrenci alan bir ülke. Gerek dizileri ve müzik gruplarıyla , gerekse iyi eğitim şartlarıyla dünyanın dört bir yanındaki öğrencilerin ilgisini çekiyor. Bu yüzden de ülkenin üniversiteleri yurt dışından da çok sayıda öğrenciye sahip. İşte, So Not Worth It dizisi de tam bu öğrencilerin yaşamına tanık ediyor bizleri. Hem de sadece okul değil, belki de asıl hikayenin geçtiği yurt yaşamlarına da tanık ediyor.

Birbirinden çok farklı kültürlerde, ülkelerde yetişmiş bir grup öğrenci Güney Kore’de birlikte yaşamaya başlarsa neler olur? Yaşadıkları zorluklar, yemek kültürünün farklılığı, arkadaşlık ilişkileri ve kim bilir daha neler neler! Dizide işlenebilecek çok fazla unsur var. Eğer bu malzemeler hikayenin içine iyi yerleştirilir, komedi dengesi sağlanır ve oyuncular iyi iş çıkarırsa bence dizi en iyi 2021 gençlik Kore dizilerinden biri olabilir! Ben So Not Worth It dizi konusu ve oyuncularını beğendim. Bu yüzden yeni Netflix yapımını merakla bekliyorum! Bakalım sitcom beklentileri karşılayacak mı?

 

Diziyi izleyecek misiniz? Konusu ve oyuncu kadrosu hakkında görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?