Sweet Home 2. Sezon Ne Zaman? Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

Sweet Home 2. Sezon Hakkında Tüm Güncel Bilgiler!

Netflix orijinal içerikleri arasındaki Sweet Home 2020 yılında seyirciyle buluşmuştu. Dizi ilk haftalarında birçok ülkede en çok izlenen 10 yapım arasında yer almıştı. Öyle ki, dizi hem Türkiye Netflix‘inde hem de Amerika Birleşik Devletleri Netflix’inde en çok izlenen 10 içerik arasına girmişti. Ve bu da bir Kore dizisi için ilk olmuştu. Aynı isimli  popüler webtoon’dan uyarlanan dizi, Sweet Home 1. sezonu, büyük bir ilgiyle izlendi. Ancak izleyenler hatırlayacaktır, 10 bölümden oluşan dizi, açık uçlu bir sonla bitmişti.

Sweet Home 1. sezonu, Netflix dizilerinde görmeye alıştığımız şekilde, açık uçlu ve adeta yarım bırakılmış gibi bitince de devamında gelen sorular kaçınılmaz oldu. Seyirciler haklı olarak, “Sweet Home 2. sezon olacak mı? Dizinin 2. sezonu gelecek mi? Olacaksa, Sweet Home 2. sezon ne zaman çıkacak? Yayın tarihi ne olacak?” gibi onlarca sorularıyla başbaşa kaldı. Büyük bir başarı elde eden Sweet Home Netflix dizisi hakkında hem oyuncular hem de yönetmen ve ekip bazı açıklamalar yaptı. Hatta dizinin başrolünü üstlenen hatta şu sıralar peş peşe Netflix dizilerinde oynamasıyla Netflix’in Oğlu lakabını alan Song Kang, diziyle ilgili şöyle demişti: ““Hala inanamıyorum. Çektiğim dizi çok fazla sevgi aldığı ve üst sıralarda yer aldığı için mutluyum. Fakat bu gerçekmiş gibi hissettirmiyor.”

Aynı şekilde Netflix’te Sweet Home 2. sezon var mı? Sweet Home 2 sezonu gelecek mi? konusunda bir açıklama yaptı. Bu yazımızda, dizinin 2. sezonu hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulacaksınız!

Sweet Home 2. Sezon olacak mı? Dizinin 2. sezonu ne zaman çıkacak?

Son yıllarda çok çeşitli ve kaliteli orijinal Kore dizilerine imza atan Netflix ne yazık ki bir alışkanlığa da sahip. Dizileri yarım bırakmak, daha doğrusu devamı gelip gelmeyeceği belli olmamasına rağmen hikayeyi yarıda keserek sunmak. Çok tutan bir dizinin yeni sezonlarının gelmesini, ya da hayal kırıklığına uğratan bir dizinin üzücü bir şekilde yayından kalkması biraz anlaşılabilir. Ancak, Netflix’in neredeyse her orijinal Kore dizisini, yarıda keserek sunmasının seyirci tarafından hoş karşılandığı söylenemez. Özellikle dizinin ikinci sezonuyla ilgili ortada ufak bir plan dahi yokken.

Sweet Home‘dan önce Netflix orijinal dizisi olarak karşımıza çıkan, yarım bırakılan çok sayıda dizi var. Tabiri caizse, ikinci sezonu olmak zorunda olan ancak henüz bu konuda hiçbir haber alamadığımız dizilerden biri Vagabond. Bir diğeri ise bence gelmiş geçmiş en muhteşem Kore dizi senaryosuna ve ekibine sahip olan Arthdal Chronicles. Dizinin ikinci sezonu olacağı bilgisine sahip olsak da onunla ilgili de henüz net bir tarih söz konusu değil. İlk sezon üzerinden de tam 2 yıl geçti. İşte, durum böyle olunca Sweet Home 2 sezonu gelecek mi konusu merak ediliyor. Siz de Sweet Home 2. sezon olacak mı, ne zaman çıkacak sorusunu merak ediyorsanız, rahatlayabilirsiniz. İzlenme rekorları kıran muhteşem Kore dizisi çok büyük bir ihtimalle ikinci sezonu ile karşımızda olacak!

Netflix, Sweet Home 2. sezonu hakkında bir açıklama yaptı!

2021 Temmuz ayında, çok sevilen Kore dizisi ile ilgili sektörün içinden bir açıklama geldi. Bu açıklamada, Sweet Home 2 sezonu gelecek mi konusunda net bilgiler vardı. Açıklamada, dizinin ikinci sezonunun olacağı ve hatta ilk sezonun başrol oyuncularından Song Kang, Lee SiYoung ve Lee JinWook‘un ikinci sezon oyuncuları arasında olacağı da söyleniyordu. İlk sezonun final bölümünde akıbeti belli olmayan Lee DoHyun’un ise ikinci sezonda olup olmayacağı ile ilgili bir bilgi verilmemişti. Bu açıklamada, son olarak Sweet Home 2. sezon yayın tarihi ile ilgili 2021 Aralık ayı bilgisi vardı.

Bu açıklama, diziyi merakla bekleyenler arasında büyük biri heyecana sebep oldu. Bunun üzerine Netflix dizi ile ilgili  önemli bir açıklama yaptı. Bu açıklamada Netflix, dizinin 2. sezonu ile ilgili detaylı hiçbir bilginin kesinleşmediğini söyledi. Dolayısıyla, yeni bir açıklama yapılana kadar 2. sezon ile ilgili açıklanan net bir tarih yok. Ancak, çoğunlukla olumlu yorumlar alan dizinin, izlenme rekorları da göz önünde bulundurulursa, 2. sezon ile dönmesinin kesin olduğunu söyleyebiliriz!

sweet-home-2.-sezon-ne-zaman, sweet-home-2.-sezon-ne-zaman,

Sweet Home 2. sezon yayın tarihi belli olur olmaz yazı güncellenecektir!

Sweet Home 2 sezonu gelecek mi, bu konudaki resmi açıklamalar nedir? Bunlardan bahsettik. Az önce de söylediğimiz gibi şimdilik açıklanan net bir tarih yok. Ancak, dizi şuan Netflix’in en çok ilgi gören orijinal Kore dizileri arasında. Benzer bir şekilde ilgi gören Love Alarm dizisi, 1.5 yılın ardından ikinci sezonu ile Netflix’te yerini almıştı. Sweet Home ilk sezonu üzerinden neredeyse bir yıl geçtiğini göz önünde bulundurursak,  yakın bir zamanda ikinci sezon hakkında en azından kesin bir açıklama geleceğini söyleyebiliriz. Bu açıklamalar gelir gelmez yazıyı güncelleyeceğim! Sizde, “Sweet Home 2. sezon var mı, ne zaman olacak? Daha ne kadar bekleyeceğiz!” diyerek gün sayanlardansanız, güncellemelerden anında haberdar olmak için bloğun bildirimlerini açmayı unutmayın!

Sweet Home Kaç Sezon, konusu ne, oyuncuları arasında kimler var?

Bu arada, diziyi daha önce izlemediyseniz ya da beklerken bir kez daha izlemek isteyenlerdenseniz, dizinin konusu, oyuncuları ve dizi hakkında ilginç bilgileri bulabileceğiniz tanıtım yazısına bakabilirsiniz. Ayrıca, diziyi izleyenler detaylı Sweet Home yorumu/analizi yazısına da aşağıdan ulaşabilir. Keyifli okumalar!

Sweet Home Konusu, Oyuncuları ve İlginç Bilgiler!

Sweet Home Dizi Yorumu/İncelemesi!

Röportaj: Sweet Home Oyuncuları Dizi Hakkındaki Düşüncelerini Paylaştı!

Güncel bilgiler için takipte kalın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.