The Uncanny Counter 2. Sezonu Olacak Mı? Yeni Sezon Hakkında Her Şey!

Seyircilerin uzun yıllar boyunca tek sezon olarak izlemeye alıştığı Kore dizileri son yıllarda bu geleneği bozdu; özellikle Netflix orijinal Kore dizileri başta olmak üzere birçok dizi yeni sezonları ile seyirciyle buluşuyor. OCN ve Netflix’in ortak yapımı olan The Uncanny Counter da seyircinin ikinci sezonunu merakla beklediği yapımlardan biri. İlk sezonuyla izlenme rekorları kıran ve OCN’in en yüksek reytinge sahip olmayı başaran aksiyon dizisi ilk sezonuyla 16 bölüm olarak ekranlara gelmiş; 2020-2021 aralığında yayınlanan bu ilk sezondan sonra seyirciler ortak bir soruyla başbaşa kalmışlardı: “The Uncanny Counter 2. sezon olacak mı? Diziye yeni bir sezon gelecek mi?”

Bu yazımızda The Uncanny Counter 2. sezon olacak mı, 2. sezon var mı, dizi kaç sezon, 2. sezon ne zaman çıkacak ve oyuncuları kim gibi merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulacaksınız. Keyifli okumalar!

counter-ekibi

The Uncanny Counter 2. Sezon Hakkında

OCN‘nin sevilen dizisi ilk sezonuyla kötü ruhları yakalamakla görevli bir grup insanın hikayesini anlatıyordu. Trajik olaylar sonucu kendilerini özel bir görevde bulan bu insanlar bir sezon boyunca nefes kesici maceralar yaşamış; bu sırada oldukça dokunaklı hikayeler ekrana taşınmıştı.

The Uncanny Counter Konusu ve Yorumu: İzlemeye Doyamayacağınız Bir Kore Dizisi!

Hem bu ilgi çekici ve heyecanlı hikaye, hem de dizinin muhteşem oyuncu kadrosu yapımı bir numaraya taşımayı başardı. Başrollerinde Jo ByeongGyu, Yu JunSang, Kim SeJeong ve Yum HyeRan‘ın olduğu dizi yayınlandığı süre boyunca kanalın en çok izlenen dizisi olmayı başardı; hatta o zamana kadarki en yüksek reytingin de sahibi oldu.

Dizinin bu muhteşem başarısı da doğal olarak ikinci sezonla ilgili beklentileri artırdı. Yönetmenliğini Yoo SungDong‘un; senaryo yazarlığını Yeo JiNa, YooSunDong ve Kim SaeBom gibi isimlerin yaptığı dizinin ikinci sezonunun olup olmayacağı şu sıralar serinin hayranlarının en merak ettiği şey. Peki, The Uncanny Counter kaç sezon? 2. sezon olacak mı?

The Uncanny Counter 2. Sezon olacak mı, yeni sezon gelecek mi?

Henüz dizinin ikinci sezonuyla ilgili resmi bir onay gelmedi. Ancak bu dizinin ikinci sezonunun olmayacağı anlamına gelmiyor. Çünkü bizzat yapım ekibi konuyla ilgili bir açıklama yaptı bile!

Dizinin yapım ekibi The Uncanny Counter kaç sezon ve yeni sezon gelecek mi soruları sorulduğunda bunun oldukça yüksek bir ihtimal olduğunu belirtmiş! Ekip, başlangıçta dizinin birden fazla sezonu olmasını planlamadıklarını ancak bu başarıya ve seyircinin isteğine bakarak ikinci sezon ihtimali üzerine çalışacaklarını söylüyor.

2021-kore-dizileri,2020-2021-kore-dizileri,2021-yeni-kore-diziler,en-iyi-kore-dizileri-2021,2021-de-başlayacak-kore-dizileri,
2020-2021-kore-dizileri

Peki, The Uncanny Counter 2. sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin ilk sezonu 28 Kasım 2020 – 24 Ocak 2021 aralığında yayınlanmıştı. Dizinin olası sezonu için ise 2022 yılının ilk yarısı konuşulmakta. “The Uncanny Counter 2. sezon gelecek mi?” sorusu kesin bir cevap alır almaz tarihin de belirleneceğini düşünüyorum. Belirlenince yazıyı da güncelleyeceğim.

The Uncanny Counter 2. sezon oyuncuları arasında kimler konuşuluyor?

Evet, dizilerin ikinci sezonları söz konusu olduğunda en çok sorulan sorulardan biri de bu oluyor. Dizinin yeni sezonunda kimler olacak, ilk sezondaki kadro değişecek mi?

Extraordinary Rumor ismiyle de anılan dizinin ilk sezon kadrosunun ne kadar sevildiği ortada. Seyirciler özellikle dizinin oyuncularını ve karakterlerin birbiriyle ilişkisini çok sevmişlerdi. Bu yüzden yeni sezonda da asıl kadronun büyük oranla geri döneceği tahmin ediliyor.

the uncanny counter 2 sezon olacak mı
the-uncanny-counter-2

OCN’nin rekortmen dizisi The Uncanny Counter 2. sezon var mı, ne zaman gibi sorulara cevap verdiğimiz haberimiz en yakın zamanda güncellenecektir!

Yazımız burada sona erdi. Şimdilik dizinin 2. sezonuyla alakalı kesin bir haber yok. Ancak yüksek ihtimalle bir ikinci sezonla buluşacağımızı söyleyebiliriz. Hem yeni sezon tarihi hem de kadrosu hakkında kesin bir haber geldiğinde yazı güncellenecektir. Sizler de yorumlarda yeni sezon hakkındaki düşüncelerinizi ve isteklerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca en yeni yazılardan ve güncellemelerden anında haberdar olmak için bloğun bildirimlerini açmayı unutmayın. Sonraki yazıda görüşmek üzere. Takipte kalın!

Bu Yazılara Da Bakmak İsteyebilirsiniz:

2022 Yılında Yayınlanacak 25 Muhteşem Kore Dizisi!

Netflix’te İzlenmesi Gereken 7 Kore Dizisi!