Psychopath Diary Konusu-Bir Psikopatın Günlüğü!

Hafızanızı kaybettiniz. Bir şeyler hatırlamak amacıyla size ait olduğuna inandığınız günlüğe bakıyorsunuz. Peki, bu günlüğün bir katilin anılarıyla dolu olduğunu görseniz ne yapardınız?

Bugüne kadar polisiye-gerilim Kore dizileri başta olmak üzere birçok seri katil konulu Kore dizileri izledik. Bu seri katilli Kore dizilerinin neredeyse tamamında ana karakterimiz bir polis veya dedektifti ve dizinin kötü karakterini yani seri katilini yakalamaya çalışıyordu. Yani bu Kore seri katil dizileri bizlere dedektiflerin mücadelesi etrafında dönen bir hikaye sunuyordu. Fakat bu durum yeni başlayan bir Kore dizisiyle değişecek! psychopath diary

2019-2020 Kore dizileri arasında yerini alan bir Kore dizisi var ki seri katil konulu Kore dizileri ne yepyeni bir soluk getirecek! 2019-2020 Kore dizileri arasında yerini alan yeni Kore dizisi: Psychopath Diary! Haydi gelin daha fazla zaman kaybetmeden Psychopath Diary konusu, yorumu, oyuncuları ve karakterleri, inceleme, imdb, izle linkleri ve daha birçok şey olan yazımıza başlayalım!

psychopath-diary-konusu,psikopat-diary-izle,psikopat-kore-dizileri,seri-katilli-kore-dizileri,psikoapt-dairy-kore

psychopath-diary-oyuncuları-yoon-shiyoon

Bu yazılara da bakmak isteyebilirsiniz;

Başlamış ve başlayacak olan yeni 2020 Kore dizileri

Gelmiş geçmiş en iyi Kore dizileri!

Gizem gerilim severlere birbirinden heyecanlı 3 Kore film önerisi!

En iyi Polisiye Kore dizileri

En iyi 2019 Kore dizileri!

Bu iki dizi bence hem gelmiş geçmiş en iyi Kore dizilerinden hem de 2019 Kore dizileri arasına damga vurmuş yapımlar!

Arthdal Chronicles

Extraordinary You

 

  • bir-psikopatın-günlüğü-kore-dizisi

2019-2020 Kore dizileri arasında yerini alan Psychopath Diary konusu itibariyle komedi-gerilim türündeki Kore dizilerinden. Seri katilli Kore dizileri severlerin hem çok eğlenerek hem de keyifle izleyeceklerini düşündüğüm Psychopath Diary ‘nin yönetmenliğini Lee JongJae yaparken senaristliğini Ryu YongJae, Kim HwanChae ve Choi SungJoon yapıyor. tvN kanalında yayımlanacak olan Psychopath Diary kaç bölüm sorusunun cevabı ise 16 bölüm.

Peki, Psychopath Diary imdb puanı kaç? 2019-2020 Kore dizisi Psychopath Diary imdb puanı 7,8.

 

Güncelleme: Psychopath Diary konusu itibariyle seri katilli Kore dizileri severlerin bayıldığı bir yapım oldu. Bu tür dizileri severler için 2020 Kore dizileri arasında da çok güzel yeni Kore dizileri yer aldı. Bende gizem-gerilim türüne ait bu dizilerden birkaçını izledim ve çok beğendim. Seri katilli Kore dizilerini , gizem-gerilim türünde Kore dizileri severlere en iyi Kore dizileri arasında yer alan Flower of Evil ve Strangers From Hell dizilerini şiddetle öneririm!

psikopat-kore-dizileri,psikopat-diary,bir-psikopatın-günlüğü-kore-dizisi,psikopat-diary-psychopath-diary-yorum-psikopat-kore-filmleri,psychopath-dairy

psychopath-diary-kore-oyuncuları

Psychopath Diary Konusu

Yook DongShik bir şirkette analizci olarak görev yapmaktadır. İyi niyeti başkaları tarafından sürekli suistimal edilse de hayatını dürüst bir şekilde yaşamaya çalışmaktadır. Bir gün çalıştığı şirkette yapılan bir hata üzerine yıkılır. Bir kez daha hayatın acımasız yüzüyle karşılaşan DongShik buna dayanamaz ve hayatını sonlandırmaya karar verir. İntihar etmek için gittiği inşaatta korkunç bir olayla karşılaşır. Bir cinayet işlenmek üzeredir. Katilin elindeki defter, yani bir psikopatın günlüğü kazayla DongShik’in önüne gelir. Korkudan ne yapacağını bilemeyen DongShik defteri de alır ve kendisini dışarı atar. Tam polisi arayacakken bir kaza geçirir.

Gözlerini hastanede açan DongShik hiç bir şey hatırlayamamaktadır. Üzerinde bulunan defter ona ait olduğu düşünüldüğü için DongShik’e teslim edilir. DongShik bir şeyler hatırlamak amacıyla göz attığı defterde kan dondurucu anılarla karşılaşır. Hafızasını kaybettiği için defterin kendisine ait olduğunu düşünen DongShik bir katil olduğuna inanır. Bir psikopatın günlüğü ile kişiliği değişmeye başlayan DongShik zamanla bambaşka birine dönüşecektir!

psikopat-kore-dizileri,psikopat-diary,bir-psikopatın-günlüğü-kore-dizisi,psikopat-diary-psychopath-diary-yorum-psikopat-kore-filmleri,psychopath-dairy

psychopath-diary-3-oyuncusu

 

Psychopath Diary Oyuncuları ve Karakterleri

Yoon ShiYoon Psychopath Diary Kore dizisi nde iş arkadaşları, tanıdıkları vb. birçok insan tarafından hor görülen ve kullanılan bir karakter olan DongShik‘i canlandırıyor. Yoon ShiYoon ‘u sanırım ilk kez Park ShinHye ile birlikte başrolünü paylaştıkları Flower Boy Next Door dizisinde izlemiştim. Kendisi çok başarılı bulduğum ve dizilerini çok keyifle izlediğim bir oyuncu. Bence çok yetenekli ve duyguları geçirmede oldukça başarılı. (Kendisi hukuk-romantik türündeki Kore dizisi Your Honor dizisinde iki farklı karakteri büyük bir başarıyla canlandırmıştı. Yoon ShiYoon’u romantik bir Kore dizisinde izlemek isteyenler bu diziye de bakabilir!) Psychopath Diary Kore dizisindeki karakterinin dizi ilerledikçe nasıl gelişeceğini ve neler yaşayacağını çok merak ediyorum.

En iyi 2020 Kore dizilerinden biri olan Train Kore dizisini hala izlemediniz mi?

Yoon ShiYoon dizileri arasında bu sene yayınlanan öyle bir dizi var ki birçok Kore dizi sever diziye bayıldı! Bence en iyi 2020 Kore dizileri arasında yerini alan bu Kore dizisi: Train! Gizem-gerilim ve romantizm Kore dizileri severler bu muhteşem Kore dizisini sakın kaçırmasın! Train konusu, yorumu ve daha birçok şey için tık tık!

psikopat-kore-dizileri,psikopat-diary,bir-psikopatın-günlüğü-kore-dizisi,psikopat-diary,-psikopat-kore-filmleri

yoon-shiyoon

Psychopath Diary oyuncuları arasında komedi Kore dizilerinde başarılı olan oyuncular var!

Jung InSun Psychopath Diary Kore dizisinde Yook DongShik’e çarpan ve hafızasını kaybetmesine sebep olan polis memuru olan Sim BoKyung karakterini canlandırıyor. Jung InSun son dizileri ile Kore dizi severlerin beğenisini toplayan bir isim. Ben kendisini ilk kez, en sevilen komedi Kore dizilerinden biri olan Eulachacha Waikiki oyuncuları arasında görmüştüm. Kendisi daha sonra My Secret, Terrius dizisinde So JiSub ile başrolü paylaştı. Ben My Secret, Terrius dizisini izlemediğim için Psychopath Diary Jung InSun’u başrolde izlediğim ilk dizi olacak.

Park SungHoon Psikopat Diary dizisinde, DongShik’in çalıştığı firmanın müdürü olan Seo InWoo’yu canlandırıyor. Psychopath Diary oyuncuları arasında, acımasız bir seri katili canlandıran Park SungHoon’u ben ilk kez burada izleyeceğim. Günlüğünün DongShik’in eline geçtiğini öğrenince tepkisi ne olacak merakla bekliyorum. Bakalım kendisi Kore dizileri psikopat karakterleri arasında iyi bir yer edinebilecek mi!

dizinin-polis-memuru-jung-ınsun

 

Psychopath Diary Yorum

Evet, 2019 bitmek üzere. Kore dizileri izlemeyi çok seven biri olarak bu sene çok güzel yapımlar izlediğimizi söyleyebilirim. Yukarıda birkaçından bahsettim. Blogumdaki Kore dizi önerileri yazılarına göz atanlar da fark etmiştir ki gizem-gerilim ve polisiye Kore dizilerini gerçekten çok seviyorum. Özellikle psikopat karakterli diziler, ilgi çekici bir hikayesi olan seri katil Kore dizileri de (bu türe Kore dizi severler genelde “Kore psikopat dizileri” diyor sanırım:) ayrıca ilgimi çekiyor.

Psychopath Diary de hem konusu ilgimi çektiği için hem de Yoon ShiYoon çok sevdiğim oyunculardan biri olduğu için merakla başladığım bir dizi oldu. Peki dizi nasıl? İzlemeye değer mi? İzlemeyenler için mini bir Psychopath Diary yorum yazısına başlayalım!

Merak etmeyin mini Psychopath Dairy yorum kısmı spoiler içermiyor!

Bence diziilgi çekici bir hikayeye sahip. Sessiz ve güçsüz bir adam bir anda kendisini tuhaf bir durum içinde buluyor. Eski benliğine dair hatırladığı hiçbir şey olmadığı için bir katil olduğuna inanarak yaşamaya başlıyor. Peki bir katil olduğunu düşünürken neler yapıyor, ilerleyen zamanlarda neler göreceğiz?

psikopat-kore-dizileri,psikopat-diary,bir-psikopatın-günlüğü-kore-dizisi,psikopat-diary-psychopath-diary-yorum-psikopat-kore-filmleri,psychopath-dairy

Dizi ilk bölümüyle oldukça ilgi çekici bir başlangıç yapıyor bence. Kazadan 3 ay sonrasını görüyoruz ve olaylar o hale gelene kadar bu 3 ayda neler olduğunu merak ediyoruz. Yoon ShiYoon muhteşem bir oyuncu, ezik ve korkak biriyken günlüğün verdiği güvenle değişen hareketlerini çok iyi yansıtıyor izleyiciye. Ayrıca kendisi mimiklerini de çok iyi kullanıyor bence bu yüzden duygu değişimleri de çok iyi geçiyor seyirciye. Ayrıca dizimizin seri katili de polisi de gayet güzel iş çıkarıyor.

Evet Psychopath Diary konusu itibariyle bir gizem-gerilim dizi gibi görünüyor. Ama dizi buna rağmen o kadar eğlenceli ki!

Psikopat konulu Kore dizileri genelde dram türündedir. Ama Psikopat Diary o kadar komik ve eğlenceli ki! Dizi zaman zaman sizi geriyor ve ürkütüyor fakat aynı zamanda çok ama çok eğlenceli. Yook DongShik karakteri ilk bölümlerden başlayarak seyirciyi kahkahalara boğuyor bence.

Henüz ilk bölümleri yayımlanmış olan diziyi ben beğendim, merakla yeni bölümlerini bekliyorum. Gerilim, gizem, polisiye sevenler bu eğlenceli ve ilgi çekici Kore dizisine kesinlikle bir şans versin!

psychopath diary

Mini Dizi Sözlüğü-싸이코패스 다이어리

Günlük: 일기장,다이어리 (ilgicang, daiori)

Psikopat: 싸이코패스 (saykopesı)

Polis: 경찰 (kyongçal)

Hafıza kaybı: 기억 상실 (kiok sangşil)

Anı, hatıra: 기억 (kiok)

Seri katil: 연쇄 살인자 (yonse sarinca)

Minihanok’da her Kore dizi tanıtımı yazısının sonunda o dizide en çok geçen kelimelerin olduğu minik bir liste var. Korece öğrenenler ve diziyi izlerken dizide geçen başlıca kelimeleri yakalamak isteyenlerin işine yarayacağını umuyorum. Keyifli çalışmalar~ 🙂

Psychopath Diary İzle Psychopath Dairy

Diziyi hemen izlemek isteyenler için Psikopat Diary izle linkleri burada!

Psychopath Diary 1. bölüm Türkçe altyazılı izle, 2. bölüm izle

psikopatdiary izle, psychopath diary 1. bölüm, psikopat kore dizisi, kore psikopat dizileri, psikopatın günlüğü Kore dizisi izle

Psychopath Dairy Fragman

 

Psychopath Diary Kore dizisini izlediniz mi? Yorumlarınızı bekliyorum!

Evet, yazımızın sonuna geldik. Sizlerin yorumları benim için çok değerli. Lütfen yazıyı buraya kadar okuduysanız ve Minihanok Kore dizi önerileri yazılarını seviyorsanız yorum bırakmadan ayrılmayın!:) Dizi ile ilgili yorumlarınızı merakla bekliyorum!

Ayrıca en yeni Kore dizileri ve Kore dizi önerileri yazıları başta olmak üzere birçok eğlenceli yazıdan anında haberdar olmak için abone olmayı unutmayın! “Abone ol” kutusunda ya da kısacık da olsa yorum yaparak kolayca abone olabilirsiniz!

Keyifli Seyirler~

You may also like...

3 Responses

  1. munisshi dedi ki:

    yaa bunu da izlemişsin :))

  2. minihanok dedi ki:

    Haha çok güzel bir konusu var ve çok da ilgi çekici bir dizi fakat yoon shiyoon un çok benzer karakterleri canlandırması biraz eleştiri alan bir konu oldu. Açıkçası çok sevdiğim bir aktör olmasına rağmen hep hafif çatlak, komik ve saf bir karakteri canlandirmasindan birazcık sıkılmıştım ?Neyseki iddialı bir polisiye dizi ile geri dönüyor. Farklı bir karakterde farklı yönlerini izleyeceğiz Ins ?

  3. Samsamhanım dedi ki:

    Ya keşfedilmediğine üzüldüğüm dizilerden biriydi. İnsanın ne kadar canavarlaşabileceğini ve zihninize o kadar da güvenmemeniz gerektiğini anlıyorsunuz. Muhteşem !!

Ne düşünüyorsunuz?