The Worst of Evil Konusu ve Oyuncuları – Ji ChangWook Nihayet Aksiyonla Dönüyor!

Healer, The K2 ve Empress Ki gibi dizilerle milyonlarca hayrana sahip olan Ji ChangWook, şüphesiz ki Kore’nin en sevilen oyuncularından biri. Başarılı oyuncunun her dizisi büyük bir ilgi görüyor ancak itiraf edelim ki çoğumuz onu bir aksiyon yapımında görmeyi çok özledik. Ancak hazır olun. Bu özlem çok yakında sona erecek!

Ji ChangWook The Sound of Magic ve If You Wish Upon Me gibi iki dramatik diziden sonra nihayet Disney+ yapımı yepyeni bir aksiyon diziyle dönüyor. Üstelik The Worst of Evil isimli yeni 2023 Kore dizisinde; aktöre Squid Game yıldızı Wi HaJoon’da eşlik edecek!

Bu yazıda The Worst of Evil kdrama konusu, oyuncuları, ne zaman başlayacak, kaç bölüm, yayın tarihi, anlamı gibi birçok merak ettiğiniz sorunun cevabını bulabilirsiniz. Keyifli okumalar!


2023 Yılında İzlemek İsteyeceğiniz 23 Muhteşem Kore Dizisi!


The Worst of Evil Konusu

2023 aksiyon Kore dizisi, bir suç örgütünü çökertmeye çalışan bir polisin hikayesini anlatacak.

Park JoonMo (Ji ChangWook) cesur ve zeki bir polis memurudur. Güney Kore ve diğer asya ülkeleri arasında faaliyet gösteren bir uyuşturucu örgütü ortaya çıktığında, Park JoonMo aralarına sızar. Amacı kimseye fark ettirmeden bilgi toplamak ve vakti geldiğinde örgütü çökertmektir.

Ancak, Park JoonMo’nun polis olan eşi (Lim SeMi) de olaya dahil olduğunda işler iyice karışacaktır. Park JoonMo bu tehlikeli durumda, hem kimliğini saklamaya çalışacak hem de örgütün patronuna (Wi HaJoon) karşı savaşacaktır.


ji-chang-wook-yeni-dizileri, yeni-kore-dizileri, aksiyon-kore-dizileri-2023, the-worst-of-evil-kdrama-ne-zaman

dizi-oyuncuları


The Worst of Evil Dizi Oyuncuları ve Karakterleri

The Worst Evil oyuncuları arasında dünyaca ünlü birçok Kore dizi oyuncusu yer alıyor!

Ji ChangWook yeni dizisinde, gözüpek bir polis memurunu canlandırıyor. Ji ChangWook’u en son Annarasumanara dizisinde gizemli bir sihirbaz rolünde izlemiştim. Kendisi çok yetenekli bir oyuncu ve bence aldığı her rolü de büyük bir başarıyla canlandırıyor.

Bu yüzden Ji Chang-wook dizileri çoğu zaman severek izlediğim yapımlar oluyor. Yine de onu bir aksiyon dizisinde izlemeyeli çok olmuştu. Bu yüzden The Worst Evil dizisini merakla bekliyorum.

Wi HaJoon, The Worst of Evil karakterleri içinde karizmatik ve acımasız bir mafya liderini canlandırıyor. Wi HaJoon’un dizinin yıldızı olacağı şimdiden belli. Kendisi kötü karakterleri ne kadar iyi canlandırdığını daha önce kanıtlamıştı. Merak edenler bir seri katili canlandırdığı Midnight filmine bakabilir.

Wi HaJoon’u ise en son Bad and Crazy ve Little Women dizilerinde izlemiştik. Her iki dizide, hit yapım Squid Game kadar olmasa da, iyi bir izlenme elde etmişti. Gizem yapımlarını sevenler, The Worst of Evil yayın tarihi gelene kadar o dizilere de bakabilirler.


Wi HaJoon’u Daha Yakından Tanımak İsterseniz: Wi HaJoon Röportajı!


The Worst of Evil oyuncuları arasında bahsedeceğimiz son isim ise Lim SeMi. Genç oyuncu dizide, Ji ChangWook’un karısı olan polis Yoo UiJung karakterini canlandıracak. Kendisi daha önce The Empire, True Beauty, When the Weather is Fine gibi dizilerde rol almış.

Ben Lim SeMi‘yi daha önce izlediğimi hatırlamıyorum. Ancak bu iki dev oyuncunun yanına seçildiğine göre, yetenekli biri olduğunu düşünüyorum. The Worst of Evil, Lim SeMi’nin parladığı dizilerden biri olacak bence.

The Worst of Evil oyuncuları genel olarak bu isimlerden oluşuyor. Detaylı kadroya bakmak isterseniz, şu sayfaya göz atabilirsiniz; Asianwiki kadroDizi Bilgileri

The Worst of Evil ne zaman çıkacak, kaç bölüm, yayın tarihi, yayın günleri, kanal ve dahası…

Peki, The Worst of Evil ne zaman çıkacak? Yönetmenliğini Han DongWook’un yaptığı dizi muhtemelen yılın ikinci yarısında yayınlanacak. Yani, 2023 Haziran sonrasında diziyi beklemeye başlayabiliriz. The Worst of Evil yayın tarihi ve ne zaman yayınlanacak ile ilgili net bir bilgi geldiğinde yazıyı güncelleyeceğim.

Kaç Bölüm: Dizinin bölüm sayısı henüz belli değil.

The Worst of Evil ne demek: Dizinin ismi, “En kötü şeytan, şeytanların en kötüsü” anlamına geliyor.


The Worst of Evil Dizi Yorumu

Ji ChangWook uzun yıllardır çok sevdiğim bir oyuncu. Aynı şekilde Wi HaJoon‘da son dönemde severek takip ettiğim isimlerden biri. Bu yüzden bu yeni aksiyon dizisi, yayınlanır yayınlanmaz izleyeceğim dizilerden biri olacak.

Dizi yayınlandıktan sonra yazının bu bölümünü güncelleyecek ve yorumlarımı ekleyeceğim. Bakalım bizleri nasıl bir aksiyon dizisi bekliyor?


The Worst of Evil İzle

Dizinin Disney+ platformunda yayınlanması bekleniyor. Dizi çıktıktan sonra buradan izleyebilirsiniz.


Diziyi izleyecek misiniz?

Sizce Ji ChangWook aksiyon dizilerinde mi daha iyi yoksa dram dizilerinde mi?

Lütfen yazıyı buraya kadar okuduysanız ayrılmadan önce yorum bırakmayıunutmayın. En yeni Kore dizilerinden ve dizi yorumlarındananında haberdar olmak için de, Minihanok’u takip edebilirsiniz. Bunun için “Abone ol!” kutusuna mail adresinizi yazmanız yeterli!

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!


Bakmak isteyeceğiniz diğer Ji Chang-Wook dizileri:

Melting me Softly: Bilimkurgu ve Fantastik Severlere!

Lovestruck in the City: Romantizm ve Dram Bir Arada!

Annarasumanara Dizi Yorumu: Sihire İnanır Mısınız?

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?