Jung Il Woo Türk Hayranlarıyla Buluşacak! – Tüm Ayrıntılarıyla Etkinlik Bilgileri!

En popüler Koreli aktörlerden biri olan Jung Il Woo ile tanışmaya hazır mısınız?

49 Days‘in Ruh Bekçisi, The Moon Embracing The Sun‘ın prensi, Cindirella and Four Knights‘ın gıcık ama iyi yürekli aşığı ve çok daha fazlası! 2006 yılında High Kick dizisiyle oyunculuğa başlayan ve yıllardır dizileriyle Kore dizi severlerin gönlünü çalan Jung Il Woo, Türk hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor, desem ne dersiniz? Kulağa inanılmaz geliyor, değil mi? Sevdikleri aktörlerle tanışmak Kore dizi severlerin en büyük hayallerinden biri. Ancak, bu artık bir hayal değil. En ünlü Güney Koreli aktörlerden biri olan Jung Il Woo çok yakın bir zamanda Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak! Peki, ünlü aktör Jung Il Woo Türkiye’ye mi geliyor? Buluşma nerede, nasıl ve ne zaman olacak? Haydi gelin tüm bu soruların cevabı için Jung Il Woo Türkiye Hayran Buluşması tüm ayrıntıları olan yazımıza başlayalım!

[Bilet fiyatları ve etkinlikle ilgili gelen son bilgilere yazı sonuna eklediğim yazıdan ulaşabilirsiniz.]

Jung Il Woo Kimdir?

Etkinlik detaylarına geçmeden önce, Kore dizileri izlemeye yeni başlamış ve “Kimdir bu Jung Il Woo?” diye merak edenler için aktörden kısaca bahsetmek istiyorum. 1987 doğumlu Güney Koreli aktör ilk kez High Kick isimli Kore dizisiyle küçük ekranlara adım atmış. 2006 yılında rol aldığı ilk dizisinden sonra da ardı ardına dizilerde rol almaya başlamış.

Jung IlWoo dizileri arasında Flower Boy Ramen Shop, The Moon Embracing The Sun, Diary Of A Night Watchman gibi birçok dizi var. Ancak aktör ülkemizde özellikle 49 Days dizisinde canlandırmış olduğu Ruh Bekçisi karakteriyle büyük bir ses getirmişti. Öyle ki bu dizideki karakteri çoğu Kore dizi sever için unutulmaz Kore dizi karakterlerinden bir tanesi oldu. En popüler Netflix Kore dizileri arasındaki Cindirella and The Four Knights da Jung Il Woo’nun rol aldığı dizilerden bir tanesi. Başarılı aktör şu sıralar reyting rekorları kıran Bossam Steal the Fate dizisinde rol alıyor.

Jung Il Woo Türkiye hayran buluşması, Kore dizi severleri çok heyecanlandıran bir olay. Çünkü sevilen aktör yalnızca başarılı oyunculuğuyla değil, yaptığı şeylerle de Türk hayranların sevgisini kazandı. 2020 Kasım ayında İzmir’de meydana gelerek tüm Türkiye’yi hüzne boğan deprem için yaptığı destek paylaşımı bunlardan biri.

Dizileri, filmleri ve kibar kişiliğiyle Jung Il Woo ülkemizdeki Kore dizi seyircilerinin en sevdiği sanatçılardan bir tanesi. Ayrıca başarılı aktör, Lee MinHo ve Kim Bum gibi isimlerle de yakın bir arkadaşlığa sahip! Aktör, aynı zamanda oyuncu arkadaşları ile çektiği videoları paylaştığı bir de Youtube kanalı yönetmekte .

jung-il-woo-türkiye-fanmeetingi

jung-il-woo-türkiye-hayran-buluşması

Jung Il Woo Türkiye Hayran Buluşması Tüm Detayları

Jung Il Woo daha önce Türkiye’deki hayranlarından Türkiye’ye gelmesi için sayısız davet almış. Bu davetlerden biri de 2012 yılında youtube üzerinden paylaşılan bir video. Videoyu, şimdilerde de Youtube kanalıyla paylaşımlar yapan Sümeyye Saraç yayınlamış. Bu paylaşımı gören Jung Il Woo, bir gün mutlaka Türkiye’yi ziyaret edeceğini söyleyen bir de tweet atmış. Buna rağmen gördüğümüz kadarıyla, ne yazık ki yıllar içinde bu sözü tutma fırsatı bulunamadı. Ancak, bu durum nihayet sona eriyor. Ve yıllar sonra Jung Il Woo verdiği bu sözü tutup Türk hayranlarıyla buluşacak!

Jung Il Woo Türkiye Hayran Buluşması Nasıl Olacak?

Etkinlikte, Jung Il Woo’nun şirketi ve White Organisation isimli bir organizasyon şirketi birlikte çalışıyor. White Organisation, tamamı Türklerden oluşan bir ekibe sahip. Türk bir organizasyon kuruluşu. Etkinlik de, Jung Il Woo’nun şirketiyle iletişime geçmeleriyle başlamış. Söylemeden geçmeyelim, 2012 yılında yayınlanan ve Jung Il Woo’nun dikkatini çeken videonun da payı büyük.

jung-ılwoo-türkiye, jung-il-woo-türkiye-hayran-buluşması

Jung Il Woo Türkiye’ye mi geliyor?

Hayran buluşması haberi çıktığından beri en çok merak edilen sorulardan biri bu. “Jung Il Woo Türkiye’ye mi gelecek?” , “Bu buluşma nasıl gerçekleşecek?”. Hayır, sevilen aktör Türkiye’ye gelmiyor. Hayran buluşması online (çevrim içi) bir şekilde gerçekleşecek. En azından ilk hayran buluşması için durum böyle.

Aslında, etkinlik planı en başta aktörün bizzat Türkiye’yi ziyaret etmesi ve hayranlarıyla yüzyüze görüşmesiymiş. Ancak dünyayı saran Covid-19 yüzünden bu planda bazı değişiklikler olmuş ve online olarak düzenlemeye karar vermişler. Bu yüzden ilk hayran buluşmasının online bir buluşma olacağını hatırlatalım.

Online Fanmeeting ne zaman ve nerede olacak?

Jung Il Woo’nun Türkiye online hayran buluşması ile ilgili güncel bilgiler açılan bir instagram sayfasında yayınlanıyor. Geçtiğimiz günlerde de online hayran buluşması tarihi ile ilgili bilgiler yayınlandı. Etkinlik tarihi 4 Eylül 2021 olarak belirlenmiş. Etkinlik tarihi için haftaiçi çalışanların da durumuna dikkat etmişler gördüğüm kadarıyla. Jung Il Woo hayran buluşması zamanı ise 14.00.

jung-il-woo-hayran-buluşması-onlıne-meeting-ne-zaman

Jung Il Woo Online Türkiye Hayran Buluşması Ücretli mi?

Koreli oyuncuların Türkiye’deki ilk hayran buluşmalarından biri olduğu için tüm Kore dizi severlerin gözleri bu etkinlikte. Ancak, öğrencilerin ve genç yaştaki hayranlarında içinde olduğu Kore dizi severlerin merak ettiği bir soru var: Jung Il Woo hayran buluşması paralı mı, değil mi? Eğer ücretli ise fiyatı ne kadar?

Jung Il Woo Türkiye Online Hayran buluşması ücretli bir etkinlik. Tahmin edebileceğimiz gibi bu tip etkinliklerin olması için bir şekilde getirisi de olması gerekiyor. Ayrıca etkinlik için çalışan çok sayıda kişi de var. Bu yüzden de Jung Il Woo’nun online hayran buluşması ücretli bir etkinlik olarak planlanmış. Ancak, etkinliği paylaşan Jung IlWoo Türkiye sayfası , bilet fiyatlarını çok uygun tutmaya çalıştıklarını söylemiş. Biletlerin fiyatı şuanlik belli değil, öğrendiğim zaman yazıyı güncelleyeceğim. Son olarak biletleri nereden alabiliriz, sorusunun cevabı ise biletino.com sitesi.

Bilet fiyatları, sürpriz aktiviteler ve hediyeler… Etkinlikle ilgili en güncel bilgilere bu yazıdan ulaşabilirsiniz!

 

 

Kore dizi severlere bomba bir haber daha var!

Evet, Jung Il Woo’nun yakındaki hayran buluşmasından ve şimdide kadar açıklanan bilgilerinden bahsettik. Bu haber başlı başına, Kore dizi severler için inanılmaz bir değere sahip. Ancak sıkı durun, çünkü çok sevineceğiniz bir haberim daha var! Jung Il Woo’nun şirketiyle iletişime geçerek bu etkinliğin düzenlenmesinde öncü olan White Organization’un açıkladığına göre iletişime geçtikleri tek aktör kendisi değil! Eğer, bu online hayran buluşmasında büyük bir katılım olursa, ileride hayranı olduğunuz birçok ünlü ile de tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz!! Bu yüzden bu etkinliğe göstereceğiniz katılım. ileride gerçekleşme ihtimali olan yeni etkinlikler için de çok önemli! Kim bilir belki ilerideki bir sonraki etkinlik hayranı olduğunuz oyuncuya ait olur! :))

Etkinlikle ilgili paylaşılan bilgiler şimdilik bu kadardı. Yeni bilgiler geldikçe güncelleyeceğim. Merak ettiğiniz her şeyi yorumlarda sorabilirsiniz. Takipte kalın!

Jung Il Woo Online Fanmeeting’ine kadar beklemekte zorlanıyorsanız aşağıdaki diziye bir şans vermeyi unutmayın!

Bossam Steal the Fate Konusu ve Oyuncuları-Yılın Tarihi Dizisi!

Etkinlikle ilgili en güncel bilgiler için;

Jung IlWoo Türkiye Online Fan Meeting Bilet Satışları Başladı! Bilet Fiyatları, Kaçak Linkler ve Dahası!

Jung Il Woo Türkiye Online Hayran Buluşması ‘na katılmayı düşünüyor musunuz? Aktörün en sevdiğiniz dizisi hangisi?

You may also like...

2 Responses

  1. Türk fan sayfası açtırdığına dair haberler okumuştum fakat buluşma olacağını bilmiyordum. Sevenleri için çok güzel bir etkinlik. 🙂

  2. minihanok dedi ki:

    Gerçekten öyle, Ins muhteşem geçer de devamı gelir! 🙂
    Güncel bilgilere yazıya eklediğim Jung IlWoo Türkiye sayfasından da bakabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?