The Glory 2. Sezon Olacak mı? Yeni Sezon Ne Zaman?

Netflix‘in intikam temalı yeni dizisi The Glory, yayınlanır yayınlanmaz platformun en hit dizilerinden biri olmayı başardı. Yılın son günlerinde yayınlanan dizi, kısa bir sürede dünyanın dört bir yanından milyonlarca seyirciye ulaştı. Şu sıralar da Netflix globalde ilk 10 arasındaki yerini koruyor.

Başrollerinde Song HyeKo, Lee DoHyun ve Lim JiYeon gibi isimlerin yer aldığı The Glory; öğrencilik günlerinde ona işkence yapan ve hayatını zehir edenlerden intikam almak için geri dönen bir kadının hikayesini anlatıyor. Karanlık sırlar, kan donduran hareketler ve intikam planlarıyla The Glory, birçok Kore dizi seyircisinin favorisi olmuş durumda.

Dizinin 8 bölümden oluşan ilk sezonu nefes kesen bir noktada sona eriyor. Ancak ardında cevaplanmayan bazı sorular bırakıyor. Dolayısıyla dizinin ilk sezonunu izleyenler, şimdilerde birçok Netflix dizisinden sonra duyduğumuz soruyu soruyor: The Glory 2. sezon olacak mı? The Glory 2. sezon çıkacak mı?


Dizinin yeni sezonuyla ilgili haberlerden önce The Glory dizisini henüz izlemediyseniz, dizinin detaylı konusunu ve spoilersız yorumunu bulabileceğiniz şu yazıyı okumak isteyebilirsiniz;

The Glory Dizi İncelemesi: Netflix’in Yeni Dizisi Daha İyi Olabilir Miydi?

Diziyi izleyenler de değerli düşüncelerini ve yorumlarını yazı sonundaki yorum kutusuna bırakabilirler.


the-glory-kore-dizi-yorumu, the-glory-dizi-oyuncuları, the-glory-konusu

The Glory 2. sezon olacak mı, gelecek mi?

Netflix, dizilerin yeni sezonlarının olup olmayacağını açıklamak için de uzun bir süre bekliyor gibi görünüyor. İkinci sezon çekeceğini söylediği diziler için ise hayranlarını uzun yıllar süren bir yapım aşaması bekliyor. Bu rekortmen diziler arasında Sweet Home, Arthdal Chronicles, The Uncanny Counter ve hatta Squid Game gibi yapımlar var. Her bir diziyi büyük bir kitle bekliyor olsa da henüz yeni sezonları yayınlanmadı. (Dizilerin ismine tıklayarak yayın tarihleri gibi yeni sezonlarıyla ilgili en güncel haberlere ulaşabilirsiniz.)

Bu durum, The Glory‘nin ilk sezonunun sonundan tatmin olmadıysanız endişe verici görünebilir. Neyseki bu sefer, The Glory 2. sezon var mı, yok mu? sorusu için uzun süre beklememiz gerekmeyecek. Yapım ekibinin açıkladığına göre The Glory 2. sezonu olacak.


The Glory 2. sezonu olacağı açıklandı. Peki, The Glory 2. sezon ne zaman?

Netflix‘in yeni hit dizisinin ikinci sezonunun 2023 Mart ayında gelmesi bekleniyor. Yeni sezon 10 Mart 2023‘te Netflix’te olacak.


Dizi Önerisi: Mutlaka İzlemeniz Gereken 25 Romantik Komedi Kore Dizisi!


The Glory 2. sezon kaç bölüm?

Başından beri iki sezon olarak planlanan dizinin ikinci sezonunun da 8 bölüm olması bekleniyor. Yeni sezon da yayınlandığında, The Glory 8’er bölüm içeren iki sezonuyla, 16 bölümlük bir Kore dizisi olacak.


the-glory-oyuncuları-karakterleri

The Glory 2. sezonunda neler olacak? Oyuncular kimler?

Moon DongEun (Song HyeKo) karakterinin, yıllar önce kendisine yapılanların hesabını sormak için geri dönüşünün etrafında dönen The Glory; ilk sezonunda keyifli ve sürükleyici bir hikaye sunsa da çoğu soruyu cevapsız bırakarak sona erdi. Dizinin yeni sezonunda (spoiler olmaması adına detay vermeyeceğim) bu soruların cevaplanacağını düşünüyorum. Moon DongEun’un intikamının ikinci perdesini izleyeceğiz.

İlk sezondan sonra bazı karakterlerin geleceği belirsiz olsa da ana kadronun aynı kalacağını tahmin ediyorum. Yeni sezonda diziye giren sürpriz isimler olacak mı bunu zaman gösterecek.


Yazımız burada sona erdi. The Glory 2. sezon yayın tarihine kadar Minihanok’taki diğer dizilere bakabilirsiniz! Keyifli keşifler!

Dizinin yeni sezon Sizce yeni sezonda bizleri neler bekliyor?

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?