She Would Never Know Konusu- Merakla Beklenen 2021 Kore Dizisi!

Uzun zamandır merakla beklenen yepyeni bir Kore dizisiyle 2021 Kore dizileri tanıtımlarına devam ediyoruz. En yeni Kore dizileri arasında yerini almaya hazırlanan 2021 Kore dizisi yine bir webtoon uyarlaması olacak. Yazının başlığından zaten hangi yeni Kore dizisinden bahsettiğimi anladınız, muhtemelen bir süredir de bu dizinin yayınlanmasını bekliyorsunuz. Diziyi ilk defa duyuyorsanız da sorun değil. Haydi gelin daha fazla zaman kaybetmeden yeni başlayacak Kore dizileri arasındaki dizimize bakalım: She Would Never Know! Bu yazımızda Sunbae Don’t Put On That Lipstick ismiyle de bulabileceğiniz She Would Never Know konusu, oyuncuları, yorumu, kdrama, ne demek gibi birçok şeyden bahsedeceğiz!

Yakında başlayacak Kore dizileri arasında yerini almaya hazırlanan dizi az önce bahsettiğim gibi yine bir webtoon uyarlaması olacak. Webtoon uyarlaması Kore dizileri sayısının ne kadar arttığından neredeyse her yazımda bahsediyorum fakat sanırım bundan sonra bu artıştan bahsetmeyeceğim. Çünkü 2020 Kore dizileri nasılsa 2021 Kore dizilerinin de neredeyse yarısı bu diziler olacak gibi görünüyor.

Bu yazılara da bakmak isteyebilirsiniz;

2020 Yılında Yayınlanmış En İyi 5 Kore Dizisi- Bu Dizileri Hala İzlemediniz mi?

Run On Konusu ve Yorumu -Sürükleyici Bir Kore Dizisi Arayanlara!

Aralarında Netflix Kore dizileri arasında izlenme rekorları kıran Sweet Home ya da şu sıralar en iyi 2021 Kore dizileri arasında gösterilen True Beauty gibi yapımlar olduğu sürece ben bu konudan şikayetçi değilim fakat bu artış biraz endişe de veriyor açıkçası. Sizlerin bu konu hakkındaki düşüncelerini de çok merak ediyorum bu yüzden yorumlarınızı merakla bekliyorum. Bu konuyu bir kenara bırakıp She Would Never Know 2021 dizimize dönelim.

Sunbae Don’t Put on That Lipstick oyuncular ve konusu ile en iddialı 2021 Kore dizileri arasında yer almaya hazırlanıyor!

En yeni 2021 Kore dizileri arasındaki Kore dizisi Elise isimli yazarın Sunbae Don’t Put On That Lipstick webtoon eserinden uyarlama. Dizi başlangıçta webtoon ile aynı isimle anılmaktaydı fakat uzun ve karışık ismi Koreli seyirciler başta olmak üzere birçok seyirciden yorum aldı. (Özellikle diziye Koreli seyirciler de büyük bir ilgi gösteriyor ve dizi hem Koreli seyirciler hem de dünyanın dört bir yanındaki Kore dizi severler tarafından merakla bekleniyor.) Bu yüzden dizi şu sıralar daha çok She Would Never Know kdrama ismiyle karşımıza çıkıyor.

Sunbae Don’t Put on That Lipstick konusu, oyuncuları, yorumu, izle, türkçe altyazılı, webtoon, oku, ne zaman, kaç bölüm, oyuncular, yayın tarihi ve daha birçok şey!

sunbae-dont-put-on-that-lipstick, rowoon-dizileri, sunbae-dont-put-on-that-lipstick-konusu, she-would-never-know-konusu, yakında-başlayacak-kore-dizileri, 2021-kore-dizileri, rowoon-won-jin-ah

sunbae-dont-put-on-that-lipstick-oyuncuları

She Would Never Know konusu, oyuncuları, yorumu, izle, türkçe altyazılı, webtoon, oku, ne zaman, kaç bölüm, oyuncular, yayın tarihi, kdrama, 2021 Kore dizileri ve daha birçok şey!

Won JinAh Rowoon ikilisinin başrolünü paylaştığı yeni Kore dizisi She Would Never Know konusu itibariyle dram, komedi, romantik türündeki 2021 Kore dizilerinden. Yakında başlayacak Kore dizileri arasında karşımıza çıkacak olan dizinin yönetmenliğini Lee Dong Yoon yaparken senaristliğini Sunbae Don’t Put on That Lipstick konusu ,hikayesinin sahibi webtoon yazarı Elise ve Chae Yoon üstleniyor.

Peki en çok merak edilen soruların cevapları neler? Sunbae Don’t Put on That Lipstick ne zaman başlayacak? Ayrıca She Would Never Know kaç bölüm, yayın günleri ne zaman? (Sunbae Don’t Put on That Lipstick kaç bölüm?)

Merakla beklenen dizi 18 Ocak 2021 tarihinde ilk bölümüyle JTBC kanalında yayınlanacak. Dizinin yayın günleri ise pazartesi ve salı. Bölüm sayısı hakkında şuan tam bir bilgi yok, netleşir netleşmez yazımı güncelleyeceğim.

 • Türü: romantik-komedi-dram
 • Yayın Tarihi: 18 Ocak 2021
 • Yayın Günleri: Pazartesi, salı

She Would Never Know Konusu

Sunbae Don’t Put on That Lipstick konusu itibariyle aynı şirkette çalışan bir kadının ve ondan yaşça küçük bir adamın hikayesini anlatıyor.

Yoon Song Ah bir kozmetik firmasında çalışmaktadır ve hayali ileride kendisine ait bir kozmetik firmasına sahip olmaktır. Prensiplerine bağlı kalarak yaşamaya özen göstermektedir ve zamanının çoğunu çok önemsediği işine ayırmaktadır. Chae Hyun Seung ise Yoon Song Ah ile aynı kozmetik firmasında çalışan ve neredeyse herkes tarafından çok sevilen sevimli bir gençtir. Kendisinden yaşça küçük bu gencin hayatına girmesiyle Yoon SongAh kendisini beklemediği bir hikayenin içinde bulacaktır.

sunbae-dont-put-on-that-lipstick, rowoon-dizileri, sunbae-dont-put-on-that-lipstick-konusu, she-would-never-know-konusu, yakında-başlayacak-kore-dizileri, 2021-kore-dizileri, rowoon-won-jin-ah

dizi-oyuncu-kadrosu

She Would Never Know Oyuncuları ve Karakterleri (cast)

She Would Never Know oyuncu kadrosu açıklandığı günden beri büyük ilgi görüyor. She Would Never Know oyuncuları arasında Rowoon, Won JinAh, Lee HyunWook, Wang BitNa gibi isimler var.

Won JinAh yeni dizisinde bir kozmetik firmasında çalışan başarılı Yoon SongAh karakterini canlandırıyor. Yoon Song Ah sadece işine odaklanmış durumdayken hayatına giren bir iş arkadaşı her şeyi değiştiriyor. Won JinAh benim severek takip ettiğim Koreli kadın oyunculardan biridir. İlk kez Won JinAh oynadığı diziler arasında Just Between Lovers Kore dizisinde izlemiştim. Kendisi ilk dizisi olmasına rağmen harika bir oyunculuk sergilemiş, bu dizideki performansıyla da 2018 APAN Star Ödülleri’nde En İyi Yeni Kadın Oyuncu Ödülü‘nün sahibi olmuştu.

Daha sonra çoğunuzun izlediğini tahmin ettiğim Won JinAh dizileri arasındaki Melting Me Softly dizisinde karşımıza çıktı. O diziyle ilgili düşüncelerimden dizinin yazısında bahsetmiştim o yüzden tekrarlamayacağım. Won JinAh yeni dizisinde de güzel bir performansla karşımıza çıkacak gibi görünüyor, merakla bekliyorum.

Not: Just Between Lovers aynı depremde hayatları altüst olan iki kişinin sıcacık hikayesini anlatıyordu. Dikkat çeken gerçekçi ve değerli konusu ve muhteşem oyunculuklarıyla benim en sevdiğim Kore dizileri arasındadır dizi. Hala izlemediyseniz mutlaka bu diziye de bir şans verin. Dizinin detaylı yazısı için tık tık.

(Sunbae Don’t Put on That Lipstick ne demek? Sunbae ve hoobae ne demek ? Mini dizi sözlüğü bölümüne bakmayı unutmayın!)

sunbae-dont-put-on-that-lipstick, rowoon-dizileri, sunbae-dont-put-on-that-lipstick-konusu, she-would-never-know-konusu, yakında-başlayacak-kore-dizileri, 2021-kore-dizileri, rowoon-won-jin-ah

rowoon

Rowoon yeni dizi Sunbae Don’t Put on That Lipstick dizisinde kendisinden yaşça büyük meslektaşını seven bir genci canlandırıyor. Senior Don’t Put on That Lipstick konusu itibariyle bir sunbae-hoobae hikayesini anlatıyor ve dizideki hoobae’mizi de Rowoon canlandırıyor.SF9 isimli K-pop grubunun bir üyesi olan Rowoon idol-oyuncular arasında ve bence yeteneklilerinden de biri. Rol aldığı her yeni dizisinde de performansının üzerine bir şeyler koymayı ve kendisini geliştirmeyi başarıyor.

Ben ilk kez Rowoon dizileri arasında SF9 üyeleriyle birlikte rol aldığı Click Your Heart isimli bir web dizisinde izlemiştim kendisini. Daha sonra Rowoon About Time, School 2017 gibi dizilerde karşımıza çıktı. Ben hem grubunu hem de oynadığı dizileri takip ettiğim için sevdiğim bir isimdi ama sanırım benim favori oyuncularım arasına girmesine neden olan dizi de Extraordinary You oldu.

Rowoon dizileri arasındaki 2019 yapımı Extraordinary You her bir oyuncusunun Kore dizi severlerin kalbini çaldığı çok tatlı ve keyifli bir diziydi. Diziden çok yazımda bahsettim bu yüzden uzun uzun anlatmak istesem de burada son veriyorum. Diziyi hala izlemediyseniz mutlaka bir şans verin!🙂 Ayrıca meraklılar Rowoon oynadığı dizileri arasındaki şu yapımlara da bakabilir; Where Starts Land, About Time …

rowoon-ve-won-jinah

She Would Never Know Yorumu

Yakında başlayacak Kore dizileri arasında yer almaya hazırlanan She Would Never Know Kore dizisi konusundan çok oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken ve merakla beklenen yapımlardan biri oldu. Özellikle yayınlanan fragmanı ve afişinden sonra Koreli seyirciler bile “She Would Never Know ne zaman başlayacak?” diyerek gün saymaya başladılar. Dizinin başlamasına çok az bir süre kaldı. (hatta siz bu yazıyı okurken çoktan başlamış bile olabilir!) Ben de açıkçası sunbae-hoobae ilişkisini anlatan konusundan çok Won JinAh Rowoon ikilisini merakla bekleyenlerdenim.

Dizi başladıktan sonra Sunbae Don’t Put on That Lipstick yorumu bölümünü güncelleyeceğim. Bakalım dizi beklentileir karşılayıp en iyi Kore dizileri 2021 yapımları arasında yer alabilecek mi? Merakla bekliyorum!

She Would Never Know İzle (Sunbae Don’t Put On That Lipstick İzle)

Dizi yayınlanır yayınlanmaz Sunbae Don’t Out On That Lipstick Türkçe altyazılı olarak burada yerini alacak. Ayrıca Sunbae Don’t Put On That Lipstick Netflix yapımları arasına eklenirse onunda linkini buraya ekleyeceğim.

Mini Dizi Sözlüğü;선배, 그 립스틱 바르지 마요

Bu bölüm Korece öğrenenler ve dizi izlerken kelime öğrenmek isteyenler içindir. Korece öğreniyorsanız en çok okunan yazılardan biri olan şu yazıya bakmayı da unutmayın: Korece en çok kullanılan 1000 Kelime.

Sunbae Don’t Put On That Lipstick ne demek? Dizinin ismi “Sunbae o ruju sürme” anlamına geliyor.

 • 선배 (sonbe): Kıdemli (bu kelime sınıf ya da tecrübe olarak yüksek seviyede olan insanlara hitap ederken kullanılır)
 • (kı): O (işaret sıfatı)
 • 립스틱 (lipstik): Ruj
 • 후배 (hube): Ast (Tecrübe bakımından seviyesi düşük olan kişilere hitap edilirken kullanılır)

Sunbae Don’t Put on That Lipstick dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? 2021 Kore dizileri arasında favoriniz hangisi?

2021 Kore dizileri yazılarımızın birinin daha sonuna geldik. Yazıyı buraya kadar okuduysanız ayrılmadan önce yorum bırakmayı unutmayın lütfen! En yeni yazılardan anında haberdar olmak için de abone olabilirsiniz! Keyifli seyirler~

Not: Yazıda kullanılan tüm görseller alıntıdır ve She Would Never Know Kore dizisine aittir.

You may also like...

7 Responses

 1. Okurix dedi ki:

  Eğlenceli bir diziye benziyor. 🙂

 2. Fulden Ufacık dedi ki:

  Bakacağım bu diziye 🙂

 3. Beauty life tr dedi ki:

  Ha ruuuuuuu ??? hahahaahah adı haru kaldı bende güzel dizi olacak gibi merakla bekliyorum ❤️

 4. Banu'Ca dedi ki:

  Koreliler dram kategorisinde oldukça başarılılar. Bu dizinin konusu hoşuma gitti heyecanla bekliyorum ?

 5. Rose dedi ki:

  emeğine sağlık 🙂

 6. minihanok dedi ki:

  Katılıyorum, bu yüzden nerede dram dizisi varsa kaçarım:) Bu dizi ağır dram olmayacak gibi, bu yüzden izleyeceğim Ins. Keyifli seyirler:)

 7. minihanok dedi ki:

  hahah o dizide oynayan herkes öyle kaldı benim aklımda da:) Ne güzeldi tekrar mı izlesek ne yapsak:)

Ne düşünüyorsunuz?