A Time Called You Konusu ve Oyuncuları: Nice Guy’ın Yönetmeninden Yeni Bir Kore Dizisi!

Zamanda yolculuk temalı Kore dizilerini seviyorsanız, merakla beklenen bu 2023 Kore dizisini listenize almak isteyebilirsiniz.

Zamanda yolculuk temalı Kore dizileri, şüphesiz ki en sevilen ve en çok izlenen yapımlardan. Bugüne kadar yayınlanan Moon Lovers, Tunnel, Go Back Couple gibi diziler bu türün ne kadar sevildiğini gösteriyor. Siz de nostalji rüzgarlarının estiği, anıların ve anların birbirine karıştığı zamanda yolculuk temalı Kore dizileri seviyorsanız hazır olun. Çünkü bu türde yepyeni bir Kore dizisi çok yakında ekranlarda olacak: A Time Called You.

Bu yazıda A Time Called You dizi konusu, ne zaman çıkacak, oyuncuları, fragmanı, kaç bölüm olacak, ne zaman yayınlanacak gibi merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulacaksınız.


Merak ettiğiniz şeylere aşağıdaki sıralamayla ulaşabilirsiniz.

A Time Called You Kore Dizi Konusu

Dizi Oyuncuları ve Karakterleri

Dizi Bilgileri (bölüm sayısı, yayın tarihi vb.)

Dizi Yorumu

Fragman


a-time-called-you-kdrama-konusu-oyuncuları-yorumu

a-time-called-you-kdrama

A Time Called You Konusu

Yeni Kore dizisi, zamanda yolculuk yaparak hiç beklemediği biriyle karşılaşan bir kadının hikayesini anlatıyor.

Han JoonHee (Jeon YeoBin) bir sene önce erkek arkadaşını kaybetmiş, genç bir kadındır. Önceleri parlak bir kişiliğe sahip olsa da erkek arkadaşının ölümü onu çok etkilemiştir. Han JoonHee bu kaybı bir türlü kabullenememektedir. Sürekli erkek arkadaşını düşünür ve onu özler.

Bir gün, başına olağanüstü bir şey gelir. Genç kadın, tuhaf bir şekilde zamanda yolculuk yapmış ve 1998 yılına gitmiştir! Kendisini Kwon MinJo isminde bir lise öğrencisi olarak bulur. Başına gelen bu garip olayı çözmeye çalışırken, karşılaşacağı biri her şeyin daha da karmaşık hale gelmesine sebep olacaktır.

Han JoonHee, okulda hiç beklemediği bir yüzle karşılaşır. Bu, Nam ShiHeon (Ahn HyoSeop) isimli bir gençtir ve kendisi Han JoonHee’nin vefat eden erkek arkadaşının tıpatıp aynısıdır! Genç kadın, bu tuhaf zaman yolculuğunun içinde sıkışıp kalmışken, erkek arkadaşıyla aynı yüze sahip olan bu çocuğu yakından tanıyacaktır.


A Time Called You Oyuncuları ve Karakterleri

A Time Called You oyuncu kadrosunda sevilen birçok Koreli yıldız var.

Jeon YeoBin A Time Called You dizisinde, Han JoonHee karakterini canlandırıyor. Karakter, bir zaman yolculuğu sonucu geçmişe gidiyor ve burada kendisini macera dolu bir serüvenin içinde buluyor.

Jeon YeoBin, son yılların yükselen kadın oyuncularından biri. Kendisini ilk kez Vincenzo dizisinde izlemiştim. Bence enerjisi çok yüksek olan, başarılı bir oyuncu. Bu diziye ve role de çok yakışacağını düşünüyorum.


Vincenzo Dizi İncelemesi: Gerçekten İyi Mi?


Ahn HyoSeop dizide Nam ShiHeon isimli bir lise öğrencisini canlandırıyor. Okulda oldukça popüler olan bu karakter, karşısına liseli bir öğrencinin bedenindeki JoonHee çıkınca, kendisini ona çekilmekten alamaz.

Ahn HyoSeop, dizilerini severek takip ettiğim oyunculardan biri. Daha önce Minihanok’ta 13 But 17, Abyss dizilerinden bahsetmiştim. Başarılı aktör, özellikle rol aldığı son yapım olan Business Proposal sayesinde dünya çapında çok büyük bir üne sahip oldu.

İzlemeyenlere özellikle 13 But 17 dizisini öneririm.

Kang Hoon, dizide bir diğer lise öğrencisi olan Jung InKyu karakterini canlandıracak. Nam ShiHeon’un en yakın arkadaşı olan Kang Hoon, Kwon MinJoo’yla tanıştığında, bir aşk üçgeninin parçası olacaktır.

A Time Called You oyuncularına bakmak isterseniz, tüm kadroyu burada bulabilirsiniz: A Time Called You cast asianwiki.


a-time-called-you-oyuncuları

Dizi Bilgileri

Ahn HyoSeop ve Jeon YeoBin’in başrollerinde olduğu yeni Kore dizisi, 2023’ün en merak edilen yapımlarından biri. Dizi, ilginç hikayesi ve parlak oyuncu kadrosuyla seyirciyi şimdiden kendisine çekmeyi başarıyor.

Diziyle ilgili merak edilen soruların cevaplarına geçmeden hemen önce, yapım ekibinden bahsetmek istiyorum. Zamanda yolculuk temalı bu dram, romantizm ve bilimkurgu yapımının yönetmen koltuğunda Kim JinWon oturuyor. Yönetmen, daha önce başrolünde Junho’nun yer aldığı Rain or Shine ve Song JoonKi’nin yer aldığı ilk dizilerden biri olan Nice Guy gibi oldukça hit yapımları yönetmiş.

Dizi, şimdiden büyük bir izleyici kitlesinin beklediği yapımlardan biri. Çünkü yapım, Someday Or One Day isimli ünlü bir Tayvan dizisinden uyarlanıyor. Dizinin senaryo yazarı ise Choi HyoBi. Bu yeni Kore dizisi, senaristin kaleme aldığı ikinci proje olacak.


A Time Called You ne zaman çıkacak?

Into Your Time ismiyle de anılan dizinin yayın günü henüz netleştirilmedi. Ancak 2023 Eylül ayında yayınlanması bekleniyor. A Time Called You yayın tarihi belli olduğunda yazıyı güncelleyeceğim. (Güncellemeleri kaçırmamak için Minihanok’a abone olmayı unutmayın!)


A Time Called You kaç bölüm olacak?

Dizinin 12 bölüm olması bekleniyor.


Diziyi nereden izleyebilirim?

Into Your Time Kore dizisi bir Netflix orijinali olduğu için, yapımı Netflix’te izleyebilirsiniz.


A Time Called You Dizi Yorumu:

Dizi yayınlandıktan sonra incelemesini buraya ekleyeceğim.


Diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz?

En yeni Kore dizilerinden ve dizi yorumlarından anında haberdar olmak için, Minihanok’u takip etmeyi unutmayın. Bloğu takip etmek için, abone ol kutusuna mail adresinizi yazmanız yeterli.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!


Dizinin yayınlanmasına biraz zaman var. Ancak bu şimdi izleyebileceğiniz muhteşem Kore dizileri olmadığı anlamına gelmiyor! Minihanok’ta en yeni ve güncel Kore dizi önerileri sizleri bekliyor!

2023 Kore Dizileri: Bu Yıl İzleyeceğimiz 23 Muhteşem Yapım!

Romantik Komedi Severlere: See You In My 19th Life İncelemesi:

You may also like...

Ne düşünüyorsunuz?